Gadsie, ja inderdaad. Nouja dan dit jaar maar weer het dekentje eronder! Ik snap heel goed dat je er even doorheen zit en al het vertrouwen in je lichaam kwijt bent! Het is ook gewoon echt een behoorlijke klap! Heb je iemand om er mee over te praten om dit een beetje te verwerken?
Zo klote! Heel veel sterkte meis, ik weet hoe je je voelt! Hier neemt het bruinverlies toe met stolsels en wordt ook roder dus ik stop nu met de utro en verwacht mijn volledige menstruatie vanavond of morgen.
Awhhh zo spannend meid! Mijn nieuwe update net erin gezet. Ondanks de utro komt mijn menstruatie gewoon door. Heb zoveel hoop voor jullie! Duim zo hard!
Vind het ook enorm heftig voor je! Zit net een podcast van Faya Laurens te luisteren met Victoria Koblenko en die zat ook vervroegd in de overgang en heeft met icsi en 1 eicel haar zoontje gekregen. Dus het is ook voor jou zeker niet kansloos maar kan me heel goed voorstellen hoe je je voelt! Ik voel me al wanhopig en heb nog cryos dus ik snap dat dat voor jou nog wanhopiger voelt. Hoop dat je ergens nog kracht en vertrouwen vandaan kan halen! Dat laatste herken ik ook. Als het volgende maand bij ons niet lukt is het dekentjesverhaal ook voorbij en ga ik 38 zijn als ik een kindje op de wereld zet. Dat zelfgezette doel maakte me gister nog extra verdrietig terwijl dat nergens op slaat. Een maand meer of minder maakt niet uit maar die wetenschap brak mijn hart nog meer. Gister een enorme huilbui gehad en nu ben ik daar wel weer doorheen en hoop ik vooral deze menstruatie zo snel mogelijk af te vinken en door naar de volgende terugplaatsing. Hoop zo enorm dat het gaat lukken want de onbevangenheid daarover ben ik nu ook kwijt en de volgende terugplaatsing zal vol zorgen zijn.
Jeetje wat enorm rot zeg pff Hier nog steeds geen bloedverlies, ook geen spotting en niks bij afvegen.. pff heb ook geen krampen meer alleen wat lage rugpijn en net glanzende/waterige afscheiding, heel apart
Nee denk het niet, ik weet het echt niet had dan gehoopt iets op de test te zien? maar die was dus omo wit vanmorgen.. merk nog steeds niks, helemaal geen krampen alleen glanzende afscheiding heel raar normaal als het komt zie ik bij beetje diep vegen wat bruin maar ik zie echt niks of het zal uit het niets komen maar raar dat ik die krampen gisteravond en vanmorgen heb gevoeld en nu niet meer raar he wrm het dan niet door zet is ook zo frustrerend als het niet is laat die bloed dan maar snel komen pff
Ik herken dat zelf opgelegde doel zo goed. Ik ben straks 36 (hoop ik, dat het niet nog langer duurt) als ik een kindje op de wereld zet en het voelt als een tikkende tijdbom. Slaat nergens op want er zijn vele met ons die pas later een kindje krijgen en het maakt ons geen minder goede moeders ofzo. Ik snap je ook heel goed dat je niet meer zo onbevangen de volgende cyclus in gaat. Maar wie weet is dit cryo'tje wel de plakker! De ingevroren embryo's zijn 5 daags toch? Ik lees veel dat en vijfdaagse terugplaatsen beter is, omdat er tussen dag 3 en 5 nog zoveel mis kan gaan. Dus ik ga heel hard voor je duimen! Nu eerst even tijd om het te verwerken!
Ik voel dat ook ben 35 en wil zo graag een tweede kindje voelt ook alsof het alleen maar moeilijker word
Nee ben al jaren niet meer medisch…eerste kindje daarna spontaan zwanger geraakt en daarna ook nog 2x spontaan zwanger geraakt maar dus niet blijvend.. Ja ik vind het heeeel vaaag, heb dit zo nog nooit gehad, door die stomme ovulatie test clear blue smiley 3 dagen lang weet ik ook niet precies hoeveel ik DPO nou werkelijk ben.. door die negatieve testen wil ik gewoon door..
Jaa dat is het echt, gelukkig hele lieve mensen in mijn omgeving . En mijn man is de grootste steun ever. Ik voel me ook vaak schuldig tegenover hem, want het is bij ons wel duidelijk aan wie het ligt. Maar gelukkig is hij altijd heel lief. Heel dankbaar voor!
Ja gek hoe we onszelf dan toch al dit soort doelen opleggen terwijl dat nergens op slaat. Maar fijn zoveel herkenning. Het maakt me zeker geen mindere moeder maar het klinkt ouder. En mijn partner is een stuk ouder dus dat vind ik zowel voor kind als partner ook vervelend. Ja klopt. Las ook al dat ze op sommige plekken een verse tp van 5 dagen doen ipv 3. Tbh had ik dat liever gehad want dan ben je weer 2 dagen verder en heb je meer hersteltijd gehad na de punctie. Ik heb ook echt nog alle hoop want we hebben nog 4 cryos maar het ontdooien wordt ook spannend en dan natuurlijk de zorgen na de tp. Maargoed ik ken mezelf en ben veerkrachtig. Ik ga ook dan weer vol hoop er in geloven. Volgende maand zou dan denk ik ook in een natuurlijke cyclus zijn. Dus monitoren met ovulatietesten enndan paar dagen erna de tp. Hopelijk geeft mijn lijf dat meer rust zonder hormonen. We hopen het maar.
heb die podcast ook geluisterd, heel bijzonder ook, ook weer mbt hoe het met de zorg in Nederland geregeld is, ook wat betreft hormoontherapie. Maar inderdaad is wel hoopvol, maar ze heeft ook veel mazzel, direct de eerste terugplaatsing raak. Wat dat betreft zijn wij alvast begonnen met sparen, 750 euro per maand, voor de zekerheid. Want mocht het hier niet lukken, dan eerst een aantal onderzoeken in het buitenland die niet vergoed gaan worden. En met de weinig terugplaatsingen, die we kunnen gaan verwachten, stellen die 3 ivf behandelingen bij ons niet zoveel voor. Dus dan kunnen we het op eigen kosten nog een aantal keer proberen. Maar goed hopelijk is het niet nodig en kunnen we dat spaargeld tegen die tijd aan iets anders besteden, maar we dachten nu van nou voor de zekerheid toch maar alvast gaan sparen hiervoor. die opgelegde doelen herken ik ook heel erg en heb ik er ook een aantal van, en vele van gehad. Verschrikkelijk eigenlijk hè wat we onszelf allemaal opleggen. Wel shit wat je zegt over die onbevangenheid en heel logisch. Maar wat lexyloo zegt over die 5 daagse, dat is inderdaad wel echt zo. In het buitenland doen ze ook 5 daagse en in het ziekenhuis waar ik nu loop ook, hun geven ook aan dat dat internationaal toch wel de standaard is. Dus hopelijk is de volgende een plakker. Wordt die aankomende cyclus eigenlijk teruggeplaatst en hoe gaat dat? Want moet je dan weer medicatie gebruiken om tot een eisprong te komen oid? Hoop voor je in ieder geval dat je menstruatie zo snel mogelijk goed doorbreekt en je weer door kunt!
@Girly24 Jaa inderdaad helemaal mee eens, wellicht waren het gisteren innestelingskrampen en mocht dat het geval zijn dan test je onmogelijk nu positief. Misschien morgen maar ook nog negatief en misschien pas overmorgen. Mocht het niet het geval zijn hoop ik ook voor je dat je menstruatie snel doorbreekt, maar voor nu is er echt nog hoop!
Ahw dankje wel.. vind zo dapper hoe positief jullie kunnen zijn! Echt super lieffff!! Weet niet of dat mogelijk is op ongeveer 10 DPO die krampen en dan positief testen heb daar niemand over gehoord.. Ja weetje ik blijf gwn testen tot dat menstruatie komt, word er gek van joh
Ik heb dat gehad, het is misschien niet goed afgelopen, maar ik had op 14DPO nog een negatieve test. En ook ik had behoorlijke menstruatie krampen en bloedverlies ook trouwens, dus was ook overtuigd dat het afgelopen was. Nu is 16dpo testen wel heel uniek en laat, maar de wonderen zijn de wereld nog niet uit, daar ben ik het bewijs van. maar een innesteling op 12DPO is ook gewoon heel normaal en in dat geval zal je pas op 14DPO positief testen. Inderdaad blijf gewoon doortesten en hopelijk wordt je verrast. En misschien een volgende cyclus iets later beginnen met testen, voor je eigen gemoedstoestand, als dat lukt haha.
Heb de podcast nog niet af kunnen luisteren. Ben benieuwd wat daar nog meer gezegd wordt! Heel slim van jullie om dat alvast te gaan doen! Hopelijk.kunnen jullie dit uitgeven aan mooie babyspulletjes tegen die tijd maar het is slim het alvast achter de hand te hebben! Zij heeft idd mega veel geluk gehad want de ene embryo bleef nog plakken ook! Ja we maken het onszelf ook niet bepaald makkelijk soms. Ja dat reageerde ik net ook op lexy. Volgens mij dan volgende maand in natuurlijke cyclus met ovulatietesten. Ik heb altijd gewoon een ovulatie van mezelf dus heb geen medicatie nodig. Met mij was in principe niets mis. Had dat van die 5daagse ook gelezen en had liever een 5daagse verse tp gehad maar wist niet dat dat ook bestond. Bij cryos is het ook weer spannend of ze ontdooien en het is fijn om te weten dat alle 4 het gered hebben tot dag 5. Alleen dan vraag je je af of dat nu wel uit maakt want misschien heeft deze het ook wel uitgehouden tot dag 5 maar nestelt hij niet in. Nja we gaan het zien. Ik kan toch niet meer doen dan ik gedaan heb.