Hoi meiden, Ik las op meerdere sites goeie verhalen over "zwanger worden" pillen van de Etos. Heeft iemand hier ervaring mee en weet iemand of ze echt werken? En heten ze echt "zwanger worden pillen"? Of zijn gewoon foliumzuurpillen van Etos merk zelf?
Als je zwanger wilt worden word sterk aangeraden foliumzuur te slikken om een open ruggetje ed te verkleinen. Die andere pillen ken ik niet. Foliumzuur heb je verschillende, ik heb nu Etos merk maar hiervoor had ik duurdere foliumzuur met vis olie.
Ik heb ze ongeveer 3 maanden geslikt. Ook omdat ik er goede verhalen over las. Ik had alleen het vermoeden dat ze mijn cyclus langer maakten! Ook gelezen dat dit een bijwerking kon zijn. Ik ging van 32 naar 41 en toen mijn ei de ronde daarop nóg later kwam, ben ik er gauw mee gestopt. Toen (ongeveer 10 dagen voor de eisprong) overgestapt op kruidvat pillen met foliumzuur. Maar wat bleek? Ik had weliswaar een cyclus van 46 dagen, maar het was wel raak! Dus of de pillen daar misschien aan hebben bijgedragen?? Dit was dus ronde 3. Succes!
Het heet trouwens echt "etos zwanger worden" en een doosje met 60 pillen kost ongeveer 7,50. Daar kun je dan een maand mee doen aangezien je er twee per dag moet slikken. Niet goedkoop dus!