Nou hier het euvel: ik zit altijd te zeuren dat ik iets leuks samen wil doen, maar dan vraagt mijn vriend altijd: ja wat wil je dan doen? En dan weet ik het niet. Ik hou van het strand maar hij niet, en we komen niet verder dan bioscoop of filmpje thuis op de bank. Hebben jullie leuke tips om te doen in omgeving Rotterdam? Liefst geen dingen die heel veel centen kosten, want ik probeer een beetje te sparen voor de komende maanden
hahahah wij hebben dat probleem ook. het strand is echter bij ons andersom. dan zegt mijn man ook wat wil je dan doen? Dan weet ik het niet hihi
wij doen vanalles: strand stad dierentuin sauna/thermen bios uit eten luxe eten afhalen en thuis gezellig dineren op visite / thuis visite ...
- Bakkie doen bij iemand - met hond door bos, strand enz.kan ook zonder hond - In bistro'tje wat lekkers eten voor lunch, heerlijkop je gemakje - gewoon een rondje rijden - samen de auto wassen hihi kan erg gezellig zijn ( moet het wel iets warmer zijn) - samen het bed warm houden - samen schoonmaken o ja - vietnamese loempiatjes halen - natuurlijk filmpje - bordspelletjes - zwemmen Denk eens aan wat jullie op vakantie samen doen..dat kan vaak thuis ook.
Haha heel herkenbaar! Ik wil ook altijd van alles doen en op het moment dat hij zegt oke wat gaan we doen dan weet ik het niet. Meestal filmpje ofzo haha.
Herkenbaar hahaha je kan ook lekker koken voor elkaar een spelletje? (weet niet of jullie daarvan houden?)
Whaha ken het. Hier is het precies zo. Vaak hangen we in het weekend maar wat in het huis rond. Beetje computeren, filmpje kijken. En dan zeg ik steeds: volgende keer wil ik een keer wat gaan doen hoor, ben dat thuishangen elk weekend ook wel zat (niet dat we nooit wat doen in het weekend hoor). En dan zegt mijn vriend ook: wat wil je doen dan? Bijna alles kost geld en we willen nog een nieuwe auto etc. etc. Haha, heel herkenbaar dus
Mijn lief en ik zijn ook van die huismusjes: We zitten het liefst samen op de bank met lekker eten en een filmpje of een serietje. En dan 's avonds met z'n tweeën een flink stuk wandelen. Als we een gekke bui hebben dan maken we een afspraak met een makelaar om naar een huis te kijken dat we ons toch niet kunnen veroorloven. Of we rijden naar een andere stad om daar te gaan wandelen. Afgelopen weekend nog, zijn we lekker wezen wandelen in Hamburg en Kopenhagen. Maar als het goedkoop moet dan rijden we gewoon naar Haarlem of Alkmaar.
wij doen meestal als we ons vervelen en een gezellige avond willen, vrienden uitnodigen en dan gaan we spelletjes doen.. pokeren of bordspellen en dan allemaal een drankje naar keuze....word meestal erg gezellig..
oh helemaal super. Zoiets durf ik dan helaas niet omdat ik bang ben dat ze zien dat we het niet kunnen betalen. Er zijn altijd wel wat huizen waar ik heel graag in zou willen wonen en ze in iedergeval wel eens zou willen zien.
Geweldig, veel te dure huizen gaan bekijken Wij hadden dat "probleem" ook, iets leuks doen en niet weten wat, toen kwam mijn vriend met het idee dat wij elkaar om het weekend moesten verrassen met een uitje. (1x p/mnd kan natuurlijk ook, maar net wat je afspreekt) Het hoeven dan geen dure uitjes te zijn, maar gewoon dat je samen iets doet, samen weg bent, samen bezig bent. Zo heb ik al een halve dag rondgelopen op n spektakel wat georganiseerd werd door hulpdiensten. Dus je zag allerlei demonstraties van brandweer, ambulance, politie, me, arrestatie teams. Je kon in allerlei voertuigen kijken. Als hij van tevoren dit had voorgesteld had ik ook gezegd...blergh, niet leuk. Maar zoals het nu geregeld was, was het heel leuk. Dan ga je er toch anders mee om als het als verrassing komt. Op internet is zat te vinden.
Ik wou ook zeggen: gewoon naar een andere stad rijden en daar een beetje rondlopen. Misschien een museumpje in, of de grote kerk bekijken (die heb je in elke stad wel). Wij hebben pas net een auto en nu ook een kleintje, dus het komt er nog niet echt van, maar ik heb nog ladingen plaatsen waar ik wel (weer) heen wil. Of: Wandelen in de duinen/het bos (of het strand inderdaad) Ijsje eten in de stad Naar het museum Houd de uitlijst in de gaten, bij ons in de zomer is er buiten altijd wel iets cultureels en gratis ook nog! Of thuis een spelletje spelen!
Een afspraak maken voor een proefritje in een leuke auto! Doe alsof je geinteresseerd bent en je mag een proefritje maken! straks als het weer mooier weer wordt: bootje huren(gewoon een kleintje met hangmotortje erin, ongeveer 20 euries per dag!) lekkere picnick mand mee en varen over plassen in de buurt (rottermeren, vinkeveenseplassen, zaanseschans....) zwartemarkt in beverwijk af struinen en nu beginnen ook overal weer jaarmarkten te komen. Lekker brunchen Dagje scheveningen Bos, strand, natuurreservaar..fototoestel mee en leuke of gekke foto's van elkaar maken!(nee niet doordenken...) Als je toch wilt doordenken...bos/strand, beschut plekje en elkaar lekker warmhouden! En..je kan natuurlijk ook altijd bij je schoonmoeder op de bank gaan hangen! hahahahahahahahahahaha kus miek
Dank jullie wel allemaal voor de antwoorden! Er zitten zeker grappige dingen tussen Ik hoop dat de lente gauw komt, kunnen we inderdaad lekker naar buiten! Gisteravond is het weer een bioscoopje geworden, maar het was gelukkig wel echt gezellig en fijn!
Woon zelf in Rotterdam er is toch wel zat te doen zou ik zeggen. Spido Dierentuin Wandelen in het bos ( bv met hond als je die heb). In het centrum lopen. Euromast. Pannekoekenboot Chinese boot. Musea (moet je wel van houden)
wij doen ook nog zat samen: gister lekker samen de stad ingeweest, broodje gegeten, winkels gekeken.. altijd heel erg gezellig. bios inderdaad spelletjes/dvdtje met vrienden, wij hebben eens in de zoveel tijd met vrienden een zombiefilm avond. (moet je dan wel van houden haha) dagjes dierentuin, pretpark, ben ik helemaal verslaafd aan. doen we meestal ook met vrienden. eenmaal per jaar doen we een pretpark waar we nog niet zijn geweest en over 3 weken gaan we naar disney avondje/dagje sauna, heerlijk! heerlijk lekker de halve dag in bed liggen en de hele tijd kletsen over hoe geweldig onze baby al wel niet is we vervelen ons in ieder geval nooit.. maar het is ook een kwestie van dingen uitproberen..