Ik wil vanmiddag naar de koopzondag in Almere. Maar nu lees ik op internet dat alleen de city mall open is. De city mall ligt toch gewoon in het centrum? Weet iemand of het dan wel de moeite is om naar Almere te gaan?
City mall ligt idd in het centrum verder zijn de grote zaken zoals Media Markt en V&D open. Je kan beter de laatste zondag vd maand gaan,dan zijn alle zaken open.
dus de city mall is dan waar de v&d zit? Ja was slimmer om eind van de maand te gaan, maar ik wil vandaag!! Heb eindelijk mijn vent zo gek gekregen om een keertje mee te gaan winkelen hahahaahahaha.
Ik heb gewerkt op die dagen bij de Specsavers en mijn ervaring was dat 80% vd winkels dichtwaren. Scapino is wel open geloof ik. En Citymall is gewoon het hele nieuwe gedeelte.
hmm 80% dicht. Is misschien wel beter voor mijn vent hahahaahaha. Heb even snel op internet gezocht naar de winkels waar ik naar toe wil (toys r us, prenatal, v&d) en die zijn open! Dussss Almere we komen eraan!!
Het valt best mee hoor, er zijn behoorlijk wat winkels open. Genoeg om lekker te kunnen shoppen en geld uit te geven Het is trouwens ook koopzondag in Almere-buiten maar ik durf je zo niet te zeggen of het dan alleen om Doe-mere gaat of dat ook alle andere winkels open zijn.
Toen ik daar werkte en in mn pauze door de stad liep was zowat alles dicht, en dat was elke zondag het geval (want ja wij moesten wel weer elke zondag kansloos open zijn) maargoed dat is een jaar geleden nu.
wij zijn toch gegaan. Was iid rustig maar vind dat helemaal niet erg! In de city mall waren genoeg winkels open om te veel geld uit te geven Bedankt voor de reacties!!