Hallo wie heeft dit ook gehad? Ik heb paar weken terug telkens een positieve zwangerschaps test gehad, maar met paar dagen tot bloedverlies. Op internet las ik dat er andere bepaalde hormonen kunnen reageren op een zwangerschapstest of ergste geval cyste in de baarmoeder?? maar ondertussen gestopt met de pil, ik wacht nu al 9 dagen op het bloedverlies, ik heb bloed laten prikken geen zwangerschap, maar wat dan wel? Dit heb ik nog nooit mee gemaakt als ik 2 dagen in de stopweek zat kreeg ik al bloed.
Hebben ze ook op andere hormonen geprikt? Na het stoppen met de pil kan sowieso je cyclus eerst compleet veranderen. Positieve testen kan ik alleen niet verklaren. Hoe duidelijk positief waren ze?
ik wacht nu op me stopweek bloedverlies dat heb ik nog steeds niet gehad nu de 9e dag, normaal na de 2e dag bloedverlies. Nee ze hebben alleen op hCg bloed geprikt.
Op zich is het niet raar om in je stopweek niet te bloeden. Ben je wel weer begonnen met de pil op de dag dat het moest of is het de bedoeling om er helemaal mee te stoppen en voor een kindje te gaan?
Ik heb 2 dagen na dit topic me bloeding gehad! Echt bizar zo lang! Nooit meegemaakt en van de positieve testen ook nooit mee gemaakt zonder zwanger te zijn. Nu ben ik helemaal gestopt met de pil om zowiezo mijn hormoonhuishouding weer “normaal” te laten worden en uiteindelijk voor een kindje te gaan.