goeie morgen allemaal heb eergisteren VIBER op mijn fone gedownload, hiermee kan je gratis sms en bellen. Nu vraag ik toch jullie ervaring, is dit echt gratis?? Of...... alvast bedankt
Ja ik.. mijn man en ik proberen het wel eens maar over het algemeen is het zo'n slechte verbinding dat we na een minuutje weer gewoon gaan bellen. Je hebt alleen een goeie verbinding als je allebei een 3G verbinding hebt met internet. Hier is dat in huis eigenlijk zelden het geval en manlief belt me meestal als hij in de auto zit dus zijn verbinding wisselt ook nogal. Helaas hier dus niet echt een positieve ervaring.
Viber gaat via je databundel op je telefoon, dus niet belminuten. Als je thuis bent kun je je foon via de wifi laten verlopen en verloopt dit dus daardoor. Natuurlijk kost het geld, want je betaald immers voor je databundel maar het gaat niet van je belminuten af zoals je sms. En meestal kom je niet over je databundel heen, dus zijn de kosten niet hoger. Mij scheelt het een hoop, ik sms namelijk meer dan dat ik bel, dus had ik soms vrij hoge rekeningen, nu niet meer omdat ik whatsapp of viber gebruik. Als je niet thuis bent en het dus niet via wifi verloopt, zou ik niet bellen met viber, dat gaat dan toch langzamer. Heb je hier wat aan?
Ik bel heel veel met Viber vanuit hier naar NL en als de verbinding goed is werkt dat prima! Diegene die ik bel klinkt vaak zelfs helderder dan wanneer ik gewoon bel. Ik zou wel vanaf één vaste plek bellen, dus niet vanuit de auto, trein e.d. Berichten gaat ook goed, maar daar gebruik ik altijd WhatsApp voor.