Wat ik dus eigenlijk bedoel is: waarom willen jullie naast de bevallingslijst ook nog een lijstje voor je eigen maand hebben? Is dat niet een beetje dubbelop? Groet van Kiki PS dat het technisch mogelijk is, daar twijfel ik niet aan, maar of het wenselijk is?
Het IS helemaal geen bevallingslijst het is gewoon een lijstje met leuke gegevens over onze zwangerschap. Mijn vraag was alleen of het mogelijk is deze BBcode toe te staan ik WIL helemaal geen disuccie of het wel of niet nodig is.
Ons lijstje is echt veel uitgebreider dan de bevallingslijst. Het is voor ons gewoon leuk om te zien wie de dikste is en of ons gevoel goed was wbt het geslacht. Jammer dat er zoveel ophef over gemaakt moet worden. Lotte, bedankt dat er naar gekeken wordt!
Bedankt, ik ben er ongetwijfeld handig genoeg in, maar ik loop liever niet te rotzooien met het forum van een ander. Ik ben hier te gast en ik houd me graag aan de forum regels.
Hehe, het was natuurlijk wel in de hoop jou te helpen maar ik bedoelde het ook eerlijk gezegd voor Lotte of Jan of wie dit forum ook technisch onderhoud.
ik hoop dat jan en lotte het goed vinden, het lijkt idd niet op de bevallingslijst. Groetjes, ook een april (bijna)n mama, die hoopt dat jan en lotte het goed vinden
op andere sites hebben ze voor iedere maand juist alleen een lijstje.. dat ik voor de maandschrijvers toch tig keer interessanter dan een algemeen lijstje? ik hoop dat het lukt
We hebben ernaar gekeken en ook de thread op phpbb.com bekeken en het blijkt dat de mod niet helemaal waterdicht is en toch voor problemen kan zorgen dus hebben we besloten de mod niet te installeren. De enige optie, binnen zwangerschapspagina, die dan overblijft is een weblog aan te maken en daar je tabel in zetten want de weblogs ondersteunen wel HTML. En dan in je onderschrift of in het bericht een link te plaatsen naar je weblog.