Even een vraagje hier over zwanger worden, want ja jullie zijn zwanger. Allemaal gefeliciteerd! Nu heb ik even een vraagje: Wie had er voor haar NOD kwaaltjes en een nega test en bleek toch zwanger te zijn?
Zwangerschapskwaaltjes lijken veel op menstruatieklachten. Moeilijk uit elkaar te halen. De meeste hier testen na de NOD, omdat wanneer je voor de NOD positief test het nog 50% kans heeft dat het mis gaat. En de kans is groot dat je voor de NOD nog niet voldoende HCG aanmaakt en dus een negtieve test in handen krijg. Je kunt daarom niet vertrouwen op een negatieve test voor de NOD. Het kan namelijk nog alle kanten op..
ikke! Ik had op mn nod een negatieve test. (digitaal clear blue) En 4 dagen later testte ik hartstikke positief...
Hoi sunnycloud Hier op de dag van mijn NOD een negatieve test. 4 dagen later weer een test gedaan. Daar kregen we een heel vaag en zielig streepje. Pas een week na mijn NOD hadden we een écht duidelijke positieve test in handen (testen staan in mijn album) Groetjes Kirsten
Ik testte twee dagen voor NOD en toen was het negatief en twee dagen na NOD goed positief, dus vier dagen later.
Ik heb ook 2 dagen voor mijn NOD getest en toen was het ook negatief, 1 dag na mijn NOD was de test positief (nog wel een vaag streepje) en 3 dagen na mijn NOD was het een duidelijke blauwe streep.
Ik had op de dag van mijn nod een negatieve test, 3 dagen later een positieve. Achteraf bleek dat mijn eisprong een paar dagen later was dan ik dacht.
Het kan zomaar dat je negatief test op je nod, staat ook in de bijsluiter van de zwangerschapstest, het advies is dan over 3 dagen nog eens testen.Dus voor nod testen is nog meer kans op een negatieve uitslag, probeer het nog eens een paar dagen na nod. Ik zal voor je duimen!
Ik ook! 2 dagen voor NOD negatief, op de NOD-dag negatief, 4 dagen na NOD negatief en uiteindelijk 9 dagen na NOD heel erg duidelijk Positief!