Tablet in kruidvat zwangerschapstest?

Discussion in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' started by lovemychild, Feb 8, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. lovemychild

    lovemychild Actief lid

    Oct 25, 2008
    230
    0
    0
    Het valt mij op dat bij de kruidvat zwangerschapstesten een tablet in de testen zit. Iemand een idee of dit normaal is? Want niet iedere test bevat zo'n tablet. Heb er een plaatje van in mijn album gedaan. http://www.zwangerschapspagina.nl/album ... c_id=65095
    Want heb de test uit elkaar gehaald, omdat ik dit de vorige keer ook al had. Aangezien ik iets hoorde. Kan dit de test ook beinvloeden? De test was negatief. Maar waarom een tablet in een zw test?
     
  2. SeaShell

    SeaShell Niet meer actief

    ik neem aan dat die tablet erin hoort te zitten..
    dat heeft denk ik dezelfde functie als dat er van die zakjes in een doosje van sommige zwangerschapstesten zit met korreltjes erin..dat is om de test tegen vocht te beschermen
     
  3. lovemychild

    lovemychild Actief lid

    Oct 25, 2008
    230
    0
    0
    Maar vreemd genoeg zit het niet bij iedere test erin ;) Bij de een wel en de ander niet. Blijft vreemd. Heb ze tot nu toe iedere keer open gehaald.
     

Share This Page