Ondertussen wisten jullie al dat ik een soort van dwang/smetvrees had, en daarbij heb ik erg goede hulp/medicatie! Het is al meer dan helft minder geworden maar er blijven natuurlijk af en toen nog wat dingetjes komen... Onder andere dit: sowieso is het buiten mijn smetvrees echt een afschuwelijk iets want ik schrok me echt letterlijk dood. Reed net van werk naar huis op de fiets en op de fietspaden staan soms van die paaltjes met een of ander bord, nou reed ik best lang dat bord af, schrik ik me dood want wat was het nou; er lag daar gewoon in die soort van 'gleuf' van het ronde bord een dode eekhoorn?! Hij hing gewoon een beetje half over het bord heen... onwijs sneu, dat was mijn 1e reactie ook want ik schrok me echt dood. Maar, nu komt het: mijn haren zaten los en ik heb vrij lange haren, nu ben ik bang dat mijn haren door de wind die stond die eekhoorn hebben aangeraakt, en omdat ik misschien zo in shock wasvan de eekhoorn heb ik verder ook helemaal niet nagedacht of ik die eekhoorn zelf met mijn jasje oid ook heb aangeraakt, bah!! Heb vanavond een feestje en had vanochtend mijn haren zo mooi gestijlt, ik dacht net bij mezelf Karlijn, het is goed geweest maar ik wilde echt de douche in, haren was ed maar daar had ik gewoon echt geen tijd voor! Dus ik pakte gewoon mijn stijltang wer om mijn haren weer wat te stijlen en nu ben ik zo bang dat ik gewoon die stijltang ook al heb 'besmet' oid en ik durf mijn make up ook niet eens meer te gebruiken, wil het liefste gewoon douchen, kleren in de was en alles maarja daar is nu geen tijd meer voor en eigenlijk misschien alleen maar goed want i kmoet er doorheen... Maar oke, stel dus dat mijn haren wel dat dooie beest hebben aangeraakt (zijn kop zat ook mijn richting is, gewoon echt vies....) heb net op internet gekeken en blijkbaar hebben bijna allee eekhoornen de ziekte van lyme en nog veel meer enge ziektes, ook vlooien etc en toen kwam ikj nog dit filmpje tegen... Zevenjarig meisje overleeft pest Heb nu dus ook al waarschijnlijk door de hele stress ipv de eekhoorn, maar alle jeuk etc.. :S Ik hoop dat er iemand mij misschien wat gerust kan stellen want ik voel me nu zo gevangen op de een of andere manier, ben bang dat ik me make up zometeen dus ook 'besmet' ed....... Wat zouden jullie doen in een vergelijkbare situatie? Want dan kan ik me even relativeren misschien... sorry voor het hele lange (misschien voor jullie onzin) verhaal
Ja, wat moet je hier toch op zeggen.. Voor jou is dit natuurlijk echt! En een super angst... Maar lieve schat... ik ben er bijna 100% van overtuigd dat je niks hebt opgelopen hoor. Ook je make-up niet besmet.. en ook je stijltang niet.. Dat meisje heeft dat beest met blote handen begraven! Dat is wel even wat anders dan langs een eekhorn lopen.. met je haar door de wind.. Ik weet dat het voor jou vast heel moeilijk is, maar er is echt niks aan de hand. Ga als je straks thuis bent maar lekker onder de douche, maar gooi niks weg hoor.. veel te zonde.. want er is echt niks aan de hand. Knuf
Meid pest krijg je niet zomaar en al helemaal niet via je haren. Kalm aan was je haar haal een doekje over je stijltang en klaar is kees!
Zelfs dat zou ik nog niet eens doen haha. Ziektes kunnen echt niet overdragen worden omdat je misschien wel met je haar langs een dier bent geweest. Ga lekker naar je feestje en laat het rusten.
Wat zijn jullie lief, dit doet me echt zo goed gewoon, echt zo fijn Ik ga zo lekker mijn haren doen, gewoon make upje over me gezicht enz en hoop dat het vanavond beetje afzwakt en ik nog lekker van het feestje geniet!... Zo super fijn deze lieve berichtjes
Ik ook niet hoor Mja als je je "zorgen" maakt kan k me voorstellen dat je dat wel zou doen. Overigens ts is de kans dat 1 haartje de eekhoorn heeft aangeraakt echt nihil!
Nou, wel meer dan 1 ben ik bang hoor want ik ging recht links langs dat bord af omdat ik daarna naar rechts moest! en mijn haren waaien in de wind alle kanten op!
Jeetje meid, wat lijkt het me lastig om zo'n denkwijze te hebben! Ik kan je alleen maar aanraden om niet meer te googlen volgende keer! Ik verzeker je dat je geen rare ziektes krijgt omdat je misschien via je haar in aanraking met dat beest bent geweest. Haal een doekje langs je stijltang, gooi hem in de wasmachine, En ga vanavond lekker onder de douche staan als je terug komt!
En dan hebben je haren de eekhoorn aangeraakt. Daar word je echt niet ziek van meis! En anders idd ff haren wassen en stijltang schoonmaken.
Dus weinig kans dat ik zo ook die vlooien oid heb overgekregen? Haha anders ben ik al bang als ik strakjes daar de jarige een knuffel en drie kussen geef hihi maar fijn, zo te horen zit ik me gewoon weer voor niks druk te maken, echt lief jullie geruststellende berichtjes
Vlooien leven alleen op levende beesten ivm bloed wat ze nodig hebben om te leven En vlooien leven niet op mensen
Niets aan de hand, je hebt echt niets Ga jij je nou maar gewoon mooi maken voor je feestje, veel plezier!
niets aan de hand meid, een stijltang word +/- 220 graden.. als er iets van bacterieën in je haar zaten, zijn die nu verbrand... snap dat je dit vies vind hoor, zelfs ik zonder smetvrees vind dit vies... maak jezelf lekker mooi en geniet van je feestje
Meid, ik begrijp je helemaal. Heb zelf ook een angst en dwangstoornis en al klinkt dit voor sommige mensen mensen misschien compleet idioot, ik snap helemaal wat je door maakt. Bij mij uit het zich niet in smetvrees maar op andere zaken. Maar ik kan je verzekeren meid, je hebt niks opgelopen! ECHT NIET! En al weet ik dat je dit niet zomaar uit je hoofd krijgt, en deze berichten slechts bijdragen aan een tijdelijke geruststelling, die wil ik je bij deze wel geven. NO WORRIES!
Och meis, wat moeilijk om zo te leven, maar wat onwijs goed van je dat je je door deze berichten rustig krijgt en gewoon zo de deur uit gaat! Ben het helemaal met mijn voorgangers eens: je loopt er echt niets van op! Komt helemaal goed!! Geniet van je feestje!! En geef jezelf een flink schouderklopje dat je deze angst (die ik me met smetvrees(wat ik zelf niet heb hoor) heel goed voor kan stellen!)