weer even een vraagje van mij... Ik weet dat je na een keizersnede ook bloed verliest omdat je baarmoeder samen trekt en er bloed uit de wond komt van waar de placenta heeft vast gezeten maar kan je na een goeie week ofzo dan misschien al weer tampons gebruiken?
Uhh nee! Dit wordt afgeraden ivm infectiegevaar. Zou het dus ook zeker niet doen! Moet zeggen dat ik na mijn keizersnede maar twee weken een klein beetje heb gevloeid, dus nog ff kiezen op elkaar meis
Shit zeg dat wist ik niet nou ja ff doorzetten dan maar! Bedankt voor je reactie, weet ik meteen dat dat niet kan! Maar de eerstvolgende ongesteldheid wel weer neem ik aan he?
Balen hè? Ik baalde ook als een stekker toen ik er achter kwam dat een tampon niet mocht. Vond het vloeien achteraf echt meevallen hoor, zelfs die dikke kraamverbanden vielen reuze mee (vind ze zelfs prettiger dan gewoon maandverband )en het grote voordeel van een keizersnede is dat ze je baarmoeder schoon "schrapen" waardoor je minder bloed verliest dan bij een normale bevalling. Je eerste menstruatie mag je gewoon weer tampons gebruiken hoor! Twijfelde zelf ook een beetje dus heb het toen maar nagevraagd
Oh gelukkig. En ach die paar weekjes is ook geen ramp! Dat van dat schoon maken had ik zelf idd ook bedacht vandaar de gedachten voor de tampon, haha. Maar goed twee weekjes is wel heel weinig, fijn zeg! Maar jij hebt door t schoon maken dus ook geen grote stolsels verloren enzo? Neem namelijk aan dat ze dat dus ook weg halen zo veel mogelijk....
Hety schijnt dat je bij een keizersnede even heftig bloedt maar dat het sneller ophoudt. Ik heb ook een keizersnede gehad en ik kan me nu achteraf niet herinneren of ik het als vervelend ervaren heb. Ik denk dus niet. En ik had er niet aan moeten denken dat er daar nog een tampon in moest Ik heb nog 1,5 uur geperst en volgens mij heeft iedere dr mij getoucheerd, dus het was alsnog een beetje beurs daaronder.
Ik heb wel stolsels verloren en ook zeker 6 weken gebloed. Ik bloedde dusdanig dat ook geen haar op mijn hoofd er aan dacht een tampon te gebruiken! Ik vond die kraamverbanden ook heel fijn. Nu met mijn menstruaties gebruik ik wel weer gewoon tampons.