hallo! Zoals onderaan mijn banner te zien is ben ik 4 weken geleden bevallen..ik en ingeknipt en dus gehecht..ik vloei nog erg weinig..en gebruik eigenlijk steeds inlegkruisjes...Maar ik heb daar zo'n hekel aan..zou het kwaad kunnen als ik tampons zou gebruiken nu? Ik heb nog maar 2 inlegkruisjes..en we hebben geen zin om naar de supermarkt te gaan Dus als het geen kwaad kan..dan wil ik gewoon deze laatste periode dat ik nog vloei tampons gebruiken..
Beter van niet. Ook als je straks voor de eerste keer weer ongesteld bent is het advies om dan nog geen tampons te gebruiken. Daarna kun je ze weer gebruiken. Ilja
ah dat meen je niet hey..ik heb zo'n vreselijke hekel aan maandverband.. Waarom wordt het afgeraden? Want na die periode mag je wel weer gemeenschap hebben..dus het ligt niet aan het feit dat je nog niets ' daar binnen' mag brengen..
Dit nog steeds vanwege het infectiegevaar. Je weet bij 4 weken niet of je baarmoedermond gesloten is. Als je echter niet kunt wachten begin dan op z'n vroegst bij je eerste menstruatie met tampons, en niet eerder. Ilja