vloeien gestopt bij 5 weken, nu wel weer vloei bij 7 weken(na bevalling)

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door milou, 7 mrt 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. milou

    milou Niet meer actief

    vorige week 6 weken controle gehad (na de bevalling), geen bijzonderheden. vloeien was al in week 5 gestopt.
    nu had ik gister opeens wat bloedverlies, helderrood, maandverband vol in een hele dag. vandaag weer. geen menstruatiepijn gevoeld. wel een paar dagen geleden even de baarmoeder, een beetje.
    kan me niet voorstellen dat dit een menstruatie is, duurde na de 3 andere bevallingen 11 maanden voor de cyclus weer op gang kwam. ik geef volledige bv, nu zo'n 7-10 per dag,ook 's nachts.

    kan dit nog van de bevalling zijn? 2 weken na de bevalling kwam er nog een stuk vlies uit met een dik bloedstolsel, heb er geen last/koorts van gehad. moet ik er nog naar laten kijken?
     
  2. Evelien

    Evelien Fanatiek lid

    23 jul 2012
    1.874
    0
    0
    Hoi,

    Kan heel goed toch menstruatie zijn. Kijk het even een paar dagen aan, als t weg gaat is het waarschijnlijk zo maar als er nog en rest zou zitten zal je buikpijn alleen maar toenemen. Wel heel zeldzaam.

    Groeten Evelien
     

Deel Deze Pagina