Hallo dames, Even een vraagje. Maak me nog niet echt zorgen maar toch... Mijn dochter is niet lekker. Merk gewoon dat ze zich niet lekker voelt. Vanacht gespuugd, vandaag weinig eten, Wel vrolijk, drinkt ook goed. Bij het avond eten merkte ik het helemaal. Aten pasta (vind ze heerlijk) maar ze wilde wel eten maar je zag aan haar dat het haar niet smaakte. Zo ver niet heel erg, kan een keer natuurlijk, is ook niet erg. Maar na haar middag dutje had ze een temp van 35,6 en 2,5 uur later toen ze naar bed ging was die al weer 37.5. Is dat niet vreemd, een hele lage temp en dan weer wat hoger? Kan dat kwaad zo'm schommeling? Ben even benieuwd. Natuurlijk houd ik het de komende dagen in de gaten... Thanx! X
Ik zou persoonlijk alleen maar temperaturen als je een vermoeden hebt dat ze koorts zou hebben (even voelen in de nek als indicatie). Temperatuur schommelingen over de dag zijn normaal.
Ja, dat doe ik ook inderdaad. Alleen als ik vermoed dat ze koorts heeft. Omdat ze niet lekker was/is houd ik even dr temp in de gaten. Anders doe ik dat ook niet.
Mijn dochter schommelt ook redelijk veel met haar temperatuur merkte ik, maar dat is zo tussen de 36,8 en 37,5. Ben ook maar gestopt met temperaturen (deed het omdat ze prematuur geboren is) Vind 35,6 wel redelijk laag. Er is mij in het ziekenhuis ook verteld dat een kindje met een infectie vaak een lage temperatuur heeft ipv een hoge. Maar ik zeg niet dat jouw kindje dat heeft nu. Zou het eventjes in de gaten blijven houden en aan de bel trekken zodra ze slechter gaat eten/drinken.
Bij de griep die nu heerst, horen erge temp schommelingen. Onze dochter schommelde van 35.3 naar 39.7... Heel fijn met een historie van koortsstuipen.. Ik heb zelf deze griep ook gehad, werd er helemaal gek van. Heel koud en dan weer heel warm dus laat staan hoe het voor die kleintjes is.
Hoi, Thanx allemaal, Hier was het gister al weer beter, gewoon normale temp. Heb daarna ook niet meer getempt. Lijkt inderdaad een beetje griep te zijn geweest, icm met tandjes die volgens mij weer komen... Maar, vroeg me het gewoon af of dat zo kon, zulke schommelingen, blijkbaar wel dus... X