Geboortekaartje

Discussion in 'Zwangerschap' started by ilonaganzeboer, Apr 23, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. ilonaganzeboer

    ilonaganzeboer Actief lid

    Apr 22, 2013
    364
    1
    18
    Dedemsvaart
    Hallo allemaal

    Ik ben op 2 juli uitgerekent.
    En nu was ik aan het kijken naar geboortekaartjes
    Maar aangezien mijn vriend en ik niet weten en het ook niet willen weten wat het geslacht is.
    Hoe hebben jullie dan geboortekaartjes laten maken.

    mvg Ilona ganzeboer
     
  2. mamavansaar

    Aug 18, 2014
    31
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik maak geboortekaartjes (bedrijfje), als ik iemand krijg die het geslacht niet weet maak ik altijd 2 versies. Die staan dan "ready to go" en als het geboren is gaan alle gegevens in het juiste kaartje en dan naar de drukker.
     
  3. VSC

    VSC Niet meer actief

    Voor beide geslachten alvast een kaartje maken of anders wachten tot de geboorte. Wij hadden zelf ook nog geen geboortekaartje voor onze dochter dus deze is nu pas na een week verstuurd.
    Maarja dan moet iedereen maar wat langer wachten, dat is ook niet zo erg
     
  4. Bjanc

    Bjanc Fanatiek lid

    Jun 8, 2011
    3,405
    1
    0
    Genieten van het leven in afwachting op de komst v
    Limburg
    Precies, 2kaartjes..
     
  5. Fiora

    Fiora Bekend lid

    Jun 28, 2011
    932
    0
    0
    Wij hadden er gewoon eentje laten ontwerpen die voor beide geslachten kon
     
  6. kusjes1986

    kusjes1986 Bekend lid

    Jan 24, 2015
    830
    0
    16
    NULL
    NULL
    Mijn broer werkt bij een drukkerij. wij lenen daar gewoon altijd een aantal boeken. Kiezen het kaartje wat we mooi vinden. en laten een proefdruk maken met beide geslachten. Als we tevreden zijn blijft dit zo staan en worden ze gedrukt na de bevalling met naam tijd etc
     
  7. joyce2086

    joyce2086 Fanatiek lid

    Jun 6, 2014
    1,097
    424
    83
    Rotterdam
    Wij weten ook niet wat we krijgen. Hebben 2 kaartjes uitgezocht, liggen beide klaar bij de drukker om bedrukt te worden zodra wij de gegevens doormailen/bellen. De niet gebruikte kaartjes gaan dan gewoon terug naar de drukker.
    Vroeger wist niemand wat ze kregen he, niet te moeilijk denken. De drukker kan je hierbij ook helpen.. Succes!
     
  8. MamaPrinsesje

    MamaPrinsesje Actief lid

    Nov 5, 2014
    245
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wij wisten bij onze eerste ook niet wat het ging worden. Kon zelf daardoor ook moeilijk opzoek naar kaartjes. Heb het uiteindelijk laten zitten en pas na de geboorte een kaartje uitgekozen via internet. Toen m'n dochtertje had geboren had ik ineens het idee wat het moest worden, terwijl ik daarvoor de bomen door het bos niet meer zag..
     

Share This Page