Bloem93: balen, je hebt ook niet positief getest? Dacht dat ik de enige was die overbleef, dacht dat zo'n beetje iedereen al zwanger was uit het topic. Ga jij ook na je ei beginnen of vanaf cd1?
Ik ga op CD1 beginnen net als de vorige keer bij m'n eerste zwangerschap, laten we hopen dat we geluk hebben deze ronde! Of nouja.. Ik zit nog te wachten op m'n volgende ronde. Ik heb overigens nog niet getest.. Ik durf niet haha Ik had 25 april m'n positieve ovu test
Bloem93 als je ovulatietest de 25e positief was ben je nu 7 max 8 dpo dus nog een beetje te vroeg om te testen. Ik zou nog 2 a 3 dagen wachten als je vroeg wil testen en anders pas na je nod. En mijn tip is om niet direct te beginnen maar pas na je eisprong
Ik ben deze ronde vanaf ongeveer dag 7 begonnen. Op dag 45 gestopt omdat ik nog geen ei had. Pas op dag 50 mijn positieve ovulatietest. En nu na een LF van maar 10 dagen ongesteld geworden.. terwijl mijn LF eerst wel zo'n 14/15 dagen was. Voor mij geen tarwekiemolie meer dus..