ik zeg DOEN!! ik zelf heb er 1 op mn linker onderarm 1 collega op dr rechter onderamr, bek en op sleutelbeen 1 collega heeft een bodysuit( behalve zn net/hoofd) 1 collega heeft dr voetten en polsen ik zelf werk als interne uitzend kracht ( waar de mensen nodig zijn val ik in) ik heb tot nu toe nog nooit iets gehoord over mijn tattoo, niet van collega's en niet van clienten! suc6 ermee
Waar ik hiervoor werkte (psychiatrisch ziekenhuis) werd het echt niet gewaardeerd. Tattoo's kun je niet weg halen, maar dingen als piercings in gezicht bijvoorbeeld (al was het een klein neusknopje of iets in de wenkbrauwen) werd bij de sollicitatie gevraagd of je bereid was deze uit te halen. Zo niet, werd je ook niet aangenomen.
Ik heb m'n armen vol en nog nooit problemen ermee gehad Ik denk dat je ook een beetje maling aan bepaalde mensen moet hebben Die zeuren over hoe lelijk enz , ja is onzin want er hoort op een gegeven moment gewoon bij je Sommige mensen vind ik ook niet om aan te zien, ga ik ook niet zeggen dat ze wel een metamorfose kunnen gebruiken en ze daarom afkeuren We zijn wie we zijn, met kleur of zonder kleur Leven en laten leven Dus ja gewoon doen!
Gewoon doen hoor, ik heb functies gehad waar ik elke dag in een pak liep, maar nog nooit commentaar op mijn tattoos gehad ( op mijn polsen ). Sterker nog, heel veel weten het waarschijnlijk niet.
Ja maar hier in ziekenhuizen ed lopen de meesten rond met korte mouwen (uniform) vandaar dat ik het vroeg, omdat je die dan moeilijk kan verbergen, zonder dat je je kapot zweet door truitjes met lange mouwen er onder aan te doen Mijn ouders zouden het ook niet appreciëren als ik het zou doen, had op mijn fb profiel een foto van een vlinder gezet, die wel mooi zou zijn als tattoo, en papa vroeg gister al of ik dat zou laten zetten. Zei ik van niet, en toen zei hij meteen van ja want dan vermink je je lichaam. Dus hoe ze gaan reageren als ze eenmaal zien dat ik er een op m'n vinger heb staan... Geen idee. Maar goed, ben oud genoeg, woon op mezelf ed dus ze gaan er weinig van zien
Tegenwoordig is het niet meer zo krampachtig allemaal met piercings/tatoo's. Heb 6j in een verpleeghuis gewerkt en nog nooit commentaar gehad (ja van de clienten, veelal dementerende ouderen "wat heb jij nou?!" maar ze vonden het vooral wel leuk.) [edit] @Mausi Ik kan me wel voorstellen dat ze vragen om piercings eruit te halen ivm achter dingen blijven hangen of mensen die een uitval doen etc.
Ik werk in de kinderopvang en daar zijn ze bij ons nu best streng in. Mensen die hem al hadden oké kunnen ze niks meer aan doen. Maar als mensen nu een zichtbare willen zetten hebben ze wel een probleem...zeggen ze maar of mensen echt hun baan verliezen erdoor dat weet ik niet...?
Denk dat het vooral uitmaakt hoeveel je hebt. Als je echt helemaal vol zit en je hebt van die duivelse tats dan kan ik me voorstellen dat een baas daar niet zo blij mee is. Maar een beschaafde op je pols lijkt mij niet zo problematisch.
Ja denk dat het daar ook wel aan ligt. Als het nu een doodshoofd ofzo was, of een of ander teken of weet ik veel, dat is anders dan enkel de naam van je kind hé. Heb 1 tattooshop in de buurt gecontacteerd, hoop hierop snel een antwoord op te hebben. Op een vinger tatoeëren lijkt me nl. niet zo heel simpel Een vriendin zei dat ik voor zoiets zeker 3u mag tellen? Maar dat lijkt me zo lang? Iemand een idee van?
Ja dat dacht ik ook... Maar ze zei voor die fijne lijntjes en zo dat daar toch wel tijd in kruipt. Ik dacht eerder ook aan kwartiertje of half uur
Ja vind ik ook, is zo'n kleine plaats, 5 lettertjes op mss 5cm stuk vel Pijn zal het volgens mij ook wel doen, mja, de bevalling duurde 17u dus afgezien heb ik toen al dus dat zal nu wel lukken zeker?
Dat lijkt me ook ja En ja, je weet wanneer 't stopt, dat scheelt, bij bevalling leek of er nooit een einde aan zou komen Is makkelijker vol te houden als je kan zien van "oh, nog 2 lettertjes en dan ben ik er vanaf" doet wel wat! En las ergens dat tv kijken of iets dergelijk (wss praten met iemand ofzo ook) goed werkt als afleiding, zodat je minder focust op de pijn.
dat kan idd helpen is makkelijk gezegd maar ontspannen helpt echt! het is veel pijnlijker als je gespannen bent ik kan me ondertussen redelijk ontspannen tijdens het tattooeren neem iemand mee die veel kletst zodat je afgeleid wordt!
Het hangt er van af wat voor tattoo, op wat voor plek, en bij wat voor instellingen je gaat werken. Als mensen waar je voor moet zorgen er aanstoot aan zouden kunnen nemen of er slecht op zouden kunnen reageren moet je het niet doen vind ik. De naam van je kind op je pols, daar kan toch niemand iets tegen hebben. Heb je gelijk een leuk gespreksonderwerp!
Ja dat is zo! Het worden zeker geen aanstootgevende dingen Enkel naam van m'n zoontje en hopelijk over paar jaar als BAM'er een 2e naam, op m'n linker ringvinger (het wordt dus m'n ringvinger als je de rest nog niet gelezen had, is sowieso dus al minder opvallende plaats en ben daar nu helemaal zeker van dat het daar wordt kijk er naar uit! Hopelijk snel reactie van de tattooshop!)