In principe zonder betekenis, maar er is ruimte voor (hopelijk in de toekomst) nog 2 andere namen en dan is er voor elke naam een ster
Dames, even een brutale vaag. Wat betalen jullie nu ongeveer voor die plaatjes? Ik zit dingen te overwegen namelijk.
Je kunt de kosten moeilijk zo even zeggen. Ga je naar de achterbuurvrouw die het als hobby doet misschien 2 tientjes. Maar een goede shop gewoon meer. En natuurlijk hoe groot ie is, en of er een ontwerp moet komen.
Eki, daar is in ieder geval goed over na gedacht dus @Mystiek, dat is idd lastig te zeggen. Wat heb je in gedachten? Groot, klein? Kleur? etc etc. Daar is het allemaal van afhankelijk. Verder werken een hoop shops met een uur prijs, die varieert vaak van 100-150. De shop waar ik heen ga, maakt voor grotere dingen een vaste prijs. Als ze dan wat langer bezig zijn, is dat voor hun. De tattoo die je op mijn avatar ziet, heeft mijn 350 gekost. Hij zal uitgebreid worden tot halve sleeve en dan komen er nog eens 2 a 3 sessies bij, die per keer 200 euro zullen gaan kosten. Maar heb je iets kleins, wat binnen het uur er staat, dan gok ik dat je dus ergens tussen de 100-150 kwijt bent.
Ik heb 60 euro voor mijn zwaan betaald. Het was de enige tattooshop in dit gat, dus ook niet verder gekeken eigenlijk.
Ik lees ook mee! . Wil na de geboorte van onze zoon een tattoo met zijn naam laten zetten maar weet ook nog niet precies hoe en wat.
Dat de prijs afhankelijk is van wat je wilt had ik begrepen. Maar met jullie plaatjes ernaast krijg ik nu wel een goed beeld! Ik wil er één van bescheiden formaat, maar wel aanwezig. Kleuren erin, op zoiets bespaar je dan niet. Wanneer is alleen de vraag. Het zijn beste uitgaven, en als het meezit komt er een zwangerschap tussendoor. Maar bedankt voor alle prijzen iedereen, daar heb ik best wat aan!
Ik was ongeveer 100 euro kwijt. Zetten duurde iets meer dan een uur, uurprijs was hier 120 euro, dus volgens mij ben ik een beetje gematst
Mijn vlinders op mijn arm waren voor 150 euro, is ie ik geloof een uur en een kwartiertje aan bezig geweest. Bijwerken zit er bij in, januari ga ik nog eens voor de kleur van 1 van de 2 vlinders te laten aanpassen. Naam van m'n zoontje op mijn vinger was 50 euro, is minimumprijs bij mijn tattoo artist.
Bij een goede tattooshop zit je inderdaad op een uurprijs van 100-150 euro(zag het al ergens genoemd worden) Ik betaal bijvoorbeeld per uur 130 euro. Ben nu bezig met een sleeve (staat een paar pagina's terug) en die gaat mij in totaal ongeveer wel een 2500 kosten. Heb verder nog 4 tattoo's, de laatste 2 hebben mij 350 en 250 euro gekost. Ik zou sowieso niet gaan bezuinigen op een tattoo hoor. Je moet gewoon echt naar een tattooshop gaan waar je een goed gevoel bij hebt. Ik ken ook mensen die voor weinig geld een tattoo hebben, maar dan moet je niet vragen hoe die er uitziet haha. Sommige mensen nemen daar genoegen mee en ik heb zoiets, moet er mijn hele leven mee lopen, dus dan wil ik ook kwaliteit. En voor goede kwaliteit betaal je.
De prijs zegt helemaal niets over hoe goed iemand is. Ik weet een paar russen die.voor 50/100 werken die maken dingen waar je koud van word. beter gewoon goed het werk bekijken en op internet naar ervaringen zoeken.
Ik bedoelde meer dat je niet moet kijken naar alleen maar de prijs. Vaak is het gewoon zo dat degene die voor echt weinig een tattoo zetten, ook slechte kwaliteit afleveren. Er zullen vast uitzonderingen zijn... De mensen die ik als voorbeeld noemde vinden alleen de prijs belangrijk en niet de kwaliteit blijkbaar. Ik denk gewoon dat je moet kijken naar wat je wil, hoe je het wil en daarbij dus niet moet bezuinigen op de prijs. Heb je het wel voor zo weinig geld, dan is het mooi meegenomen...
Wil een tatto laten zetten met de namen van mijn kinderen. Nou her ik hier ooit een plaatje langs zien komen van een zwangere buik. Kan hem nergens terug vinden. Weet iemand mischien wat ik bedoel en waar ik dit kan vinden.