Op kerstavond komen mijn broer en zus altijd bij ons eten.Nu moet ik dit jaar tot 18.00 werken en mijn man is geen echte keuken prins. Omdat er ook verschillende kleine kindjes bij zijn willen we ook niet te laat aan tafel gaan.nu hadden we het idee om een soort van koffie tafel te doen.verschillende soorten brood lekkere verse jus worsten broodjes en evt soep. Maar heeft iemand anders een leuk idee of een lekker recept voor erbij? Als ik het de avond van te voren maar kan voorbereidden.
je ozu een ovenschotel kunnen maken die hoefj e dna alleen maar ff op te warmen dat zou je man dan nog kunnen doen (als ie weet hoe oven werkt mijne namelijk niet haha) verschillende salades zoals rijst of pasta die zijn koud en dus makelijk dag van te voren te doen zelfs lekkerder want dna trekken de smaken er mooi in. en zelfs al doe je het dan nog als je net thuis bent als de pasta maar gekookt en afgekoelt is. stokbrood valt naturlijk ook vaka in de smaak of miss voor de kids lekre scones. huzarensalade ook lekker simpel.
Een quiche of ander soortige hartige taart. Kun je heel goed de dag van te voren maken. Balletjes gehakt in pindasaus. Zelfgemaakte soep. Zag volgens mij al kippenpootjes voorbij komen.
Bladerdeegbakjes met ragout is i.d. lekker!! Verder kun je met bladerdeeg erg eenvoudig lekkere hapjes maken.. met bijv kaas en ham, kaas en salami, kruidenkaas en zalm, knakworstje of een eetlepel jam/chocopasta Asperge of champigonnensoep met kleine afbakbroodjes , kruidenkaas/boter.. Voor de kids tomatensoep met balletjes Macaroni met gehaktballetjes en geraspte kaas ( voor de kids) Wraps met kaas en zalm.. Stokbrood met allerlei salade. Stukjes gebraden worst/kippenpootjes, gehaktballetjes,gevulde eieren..