Hallo dames, Ik heb een probleem, ik heb vet op mijn knieën waardoor ik dus nooit in de zomer een rokje tot de knie aan durf, ik weeg 70 dus echt overdreven flink ben ik niet. Ik heb het al jaren en ben al 21 kilo afgevallen maar dat blijft, ik heb altijd leggings aan omdat ik het echt geen gezicht vind. Mijn schoonmoeder daarintegen is een flinke dame maar heeft hele mooie knieën en zeker geen vet erop. Ik doe al een hele tijd aan sport maar het veranderd niet, heeft iemand de goude tip?
hahaha wat grappig, ik heb dat zelf ook.. altijd al gehad trouwens. Geen idee of het ook echt vet is, denk gewoon wat overschot. Mijn man vind het altijd nogal grappig, mijn 'dikke knieen'
haha draag jij wel gewoon altijd kleding waarbij je de knie kan zien? Ik vind het bij mezelf echt niet uitzien maar ben ook overal een beetje gezetter, mijn onderbenen vind ik wel wat mooier die ogen wat slanker. Zou liposuctie een oplossing zijn?
De mooiste mensen zijn degene die rondlopen met een lach Ik let werkelijk waar nooit op iemand knieen als ik ergens rondloop.