Volgens mij is het dan alleen de buitenkant zeg maar. Een kindje dat met 35 weken geboren wordt met 3,5 kilo heeft over het algemeen dezelfde problemen als een kindje van 2,5 kilo bij die termijn. Maar kan dat nergens zo snel terugvinden, maar dacht dat ergens gelezen te hebben.
Hier ook getest op zwangerschapssuiker, vanwege gigantische buik, was perfect. Ik heb meerdere echo's gehad, maar nooit voor dat het een groot kind was. Uiteindelijk werd dochter met bij 41 weken geboren en woog 10 pond.
Heel herkenbaar!!! Ikzelf vind de stempel zwangerschapsdiabetes die ik krijg in het ziekenhuis dikke onzin. Ik moet zelf prikken en Dagcurves maken. Elke keer netjes binnen de marges van 4 en 7. Maar omdat de baby groot word geschat moeten ze het een naam geven. Waarschijnlijk word ik volgende week ingeleid om diezelfde rede. Ik hen benieuwd hoe zwaar hij dan uiteindelijk is!
Ik kreeg elke week een groei echo en heb 5 suikertesten gehad. Allemaal omdat ze dachten dat mijn dochter zo groot zou zijn.. Uiteindelijk lag ze volgens het zkh 4 weken voor op groei, is met 39 weken precies gehaald en bleek 'maar' 3460 gr te wegen. Ik hoor erg vaak dat babys groot worden geschat en er dan een gemiddeld kindje uit blijkt te komen. Ik zal me niet al te druk maken als ik jou was komt vast goed allemaal!
Had het hier toevallig vorige week over met mijn vk. Omdat ik met de echo precies 37 weken was, en op papier stond 39+2. Maar dat is echt alleen de buitenkant en niet de longrijping en dergelijke.