Goedenavond, Omdat ik tijdens het kraambed van mijn oudste dochter een trombosebeen heb gekregen moet ik na deze bevalling 6 weken preventief antistolling gebruiken. Vorige keer had ik Fraxiparine 0.6 of 0.8 (ben niet meer zeker over dosis) tweemaal per dag. Nu heb ik Fragmin 5000 voorgeschreven gekregen. Welke van de twee is het veiligst in combinatie met borstvoeding en geniet dus de voorkeur? Alvast dank voor het antwoord vanuit borstvoedingspersectief 😊
Hoi, Fragmin is veilig, Fraxiparine vind ik niet, wel enoxaparine, wat mogelijk de werkzame stof is. Van deze 2 heeft Fragmin de voorkeur. Succes!
Hartelijk dank voor je snelle reactie! Omdat in de bijsluiter van de Fragmin stond dat je het liever niet bij borstvoeding moet gebruiken tenzij de voordelen voor de moeder zwaarwegender zijn begon ik even te twijfelen. Nu weet ik dat ik het veilig kan gebruiken en elukkig maar eenmaal per dag hoef te spuiten (jeej!) Fijne kerstdagen!