Kunnen jullie me helpen. Ik heb de volgende testen op dag 18 en 19, zie eerste foto. Daarna dag 20 op de tweede foto en dag 21 (vandaag) op de derde. Welke is nou positief? Of kunnen er meerdere positief zijn. En wanneer heb ik mijn ei dan gehad?
Ik vind die van dag 19 positief, maar die op de derde foto lijkt ook positief.. al heb je daar beetje last van n gespiegelde flits..
Ja dat dacht ik zelf ook. Wel vaag dat mijn test van vandaag ook zo positief lijkt. Bedankt voor je reactie. Hopelijk gaat mijn tempratuur morgen omhoog dan weet ik het zeker.
Testpoint testen toch? Ik heb ze zelf ook gebruikt en was er altijd tevreden over. CD 19 is positief, daarna wordt hij iets minder duidelijk.
Dag 19 is positier dus dag 20-21 was dan je ei. Helaas kan ik uit je temp nog geen eisprong opmaken, maarja als de eisprong pp dag 21 zal hij waarschijnlijk vandaag pas stijgen.
Ja het zijn idd testpoint testen. Helaas is mijn tempratuur weer naar beneden gegaan. Niet veel maar toch. Had juist een stijging verwacht. Ik hou het voor de rest van deze maand maar bij tempraturen. Bedankt voor het advies.
Ik ben wel benieuwd wat er gebeurt als je de positieve ovu op 30-9 verwijderd in FF. Of had je dat al geprobeerd? Want die vind ik echt niet positief meer..
Aan je temp te zien heb je nog geen eisprong gehad! Het kan zijn dat je lh wel hoog genoeg was voor een positieve ovu .. maar dat het eitje toch niet gesprongen is en het een aantal dagen later weer gaat proberen. Je zal dan een eisprong gaan zien in je temp Daarom is tempen ook betrouwbaarder dan ovu testen (mits de tempmethode goed wordt uitgevoerd)