Hallo, Even een vraagje.. wat denken jullie dat onze dochter heeft? Is dit netelroos of wat anders? Ik ben nl 39 weken zwanger, vandaar dat ik het even vraag. Bedankt alvast
Jeukt het? Is het zo in een keer op komen zetten? Het lijken me geen bulten maar grote vlakken als ik het zo zie?
Als ik zo kijk lijkt het wel een allergie? Zie allemaal bultjes? En Veel rood? Heeft ze iets gegeten of gedronken wat jullie niet veel geven?
Het begon vanmorgen met rode huis bij dr keel. Ze zei met lunchen dat ze niet tegen een leuning kon zitten want dat deed pijn. Ik heb daar niet echt erg in gehad, mijn schoonmoeder zei dat later. Maar in bad zag ik ineens die plekken en striemen. Zo raar. Het jeukt alleen in haar nek niet op de rug of buik. Het is heel iets verheven, die randen tenminste maar het is weinig. Ze heeft niets gegeten of gedronken wat ze weinig krijgt.. had ik ook al aan zitten denkenn maar is niet zo.
Urticaria...netelroos inderdaad en ik dacht ook meteen...ander wasmiddel? Omdat de plekken zo groot zijn. Misschien mag ze al een halve antihistamine tablet als ze er last van heeft? hoe oud is ze? Dit komt in ieder geval niet uit het niets. Een allergie?
Nee ook geen nieuw wasmiddel.. het enige dat ik kan bedenken maar lijkt me wel erg vergezocht: ze zat bij m'n schoonmoeder op schoot (zowat de hele dag) en m'n schoonmoeder had een nieuwe trui aan (soort fleece trui leek het wel). Maar ik heb werkelijk geen idee of dat nou zou kunnen. Ik heb niets in huis denk ik wat ik haar kan geven tegen de jeuk.. op t moment jeukt haar nek alleen nog maar, de rest (nog) niet. Ze is trouwens 6 jaar
Galbulten, je kunt bij de apotheek zyrtec krijgen, moet je wel vragen wat de dosering is voor kinderen. Jeukt vreselijk.
Denk zeker dat het van de warmte van de fleecetrui kan komen. Mijn zoontje had vorige zomer zo'n voetbal t shirtje aan van de hema...ik dacht leuk...maar dat synthetische spul was hem kennelijk te warm...twee dagen lang overal bultjes op zijn romp! Kon niet anders dan daarvan komen!
Warmte kan dat zeker veroorzaken. Mijn dochter had het in de zomer in bed. Kwam zomaar opzetten en verplaatste zich snel van de ene naar de andere plek.
Het is gelukkig weer helemaal weg! Gisteren nog wel last gehad, voor de jeuk. Maar vandaag is alles weggetrokken. Bedankt voor alle reacties. Ik denk idd ook dat het toch van de fleecetrui kwam, al had oma die aan en niet zij... Hopelijk draagt oma dat niet nog een keer