Ik!!! Ben nu net gestopt met de pil hiervoor een miskraam gehad door de pil heen (werkte niet ivm met antibiotica) Maar nu we dr echt voorgaan kan het me niet snel genoeg gaan. Vandaag ongesteld geworden dus gaan aan de "klus" Hoelang zijn jullie al bezig?
Ja dat herken ik wel hoor! Vanmiddag had mijn man een pak tegellijm gekocht, wat we samen terug gingen brengen omdat t niet goed was, en ik had t op schoot in de auto. Ik zeg: best zwaar zo'n pak. Manlief zegt: ja is vier kilo. Waarop ik t pak voor mijn buik hou en zeg: dus zoveel weegt ons kindje bij de geboorte ongeveer mijn man keek me verbaasd aan en zei: sjonge jij hebt het echt te pakken he? Hihi.. Ik vind het heeeeerlijk!
Ik ben er ook zo erg mee bezig geweest ook het vrijen stond alleen maar in het teken van zwanger worden en ik genoot er niet echt meer van Toen was ik het zat ik maakte mijzelf helemaal gek! Ik heb het los gelaten. En ja hoor 1 maand daarna zwanger!
Ik meld me ook hier! Ben pas gestopt met de pil en ik wil niets liever dan zwanger worden! Ik heb de hoop dat ik gelijk al binnen een maand zwanger word. Natuurlijk weet ik dat mijn lichaam moet ontpillen en dat ik alleen maar van geluk kan spreken als ik mijn menstruatie op tijd krijg.. Vriendlief zei gister nog tegen me "je verwacht toch niet dat je gelijk zwanger bent toch?" waarop ik maar even geen antwoord gaf... Ik verwacht het niet maar stiekem hoop ik het wel! De hele dag door denk ik aan het krijgen van een kindje..heb er vannacht zelfs over gedroomd dat ik een mooi meisje heb gekregen.. Weten jullie of "stemmingswisselingen" bij het ontpillen kan horen? Gister was er niets aan de hand, we keken gewoon een leuke film en ik werd opeens zo verdrietig...na de film naar bed gegaan en nog zo lang verdrietig wakker gelegen met het resultaat dat ik nu ontzettend moe ben en ik hoop dat mijn humeur wat beter word vandaag. Vriendlief snapte er niets van waarom ik opeens zo verdrietig was en maakt zich nu zorgen dat ik boos ben op hem terwijl ik al heb gezegd dat er niets is en dat ik het ook niet snapte.... Sorry voor mijn lange verhaal...Ik moest het even kwijt
Ik ben er ook veel mee bezig maar dan in de mate van ongesteld worden. Elke keer als ik na de wc ga hoop ik bloed te zien omdat ik ongesteld wil worden. Heb al verscheidene testen gedaan en allemaal negatief dus zwanger ben ik niet. Zou je zelf je menstruatie ook kunnen tegenhouden?
Ik ook! Zit al weken elke avond naar babyspullen/kleertjes te kijken op internet. Als ik in een winkel ben wil ik ook elke keer langs de babyspullen lopen. haha.. Mijn vriend word helemaal gek van me, omdat ik er steeds over begin.
Same here, en ik ben ook nog eens 10 dagen over tijd en geen positieve test te bekennen. Ik moet het loslaten, maar hoe? Want ik heb niet het idee dat ik zwanger ben, dus mijn lichaam neemt me in de maling en pest me dus eigenlijk door mijn cyclus uit te stellen. Heel fijn. Zet mn ongi nou maar door, kon ik verder met de volgende ronde haha. Ik kijk ook graag op internet, plaatjes zoeken en die sla ik dan op in een soort van toekomst map. En we gaan morgenavond naar de 9 maanden beurs, soort voorbereiding? Ach ja. Ik houd mezelf voor de gek op deze manier, maar goed. Er komt vanzelf vast wel een moment dat ik daar klaar mee ben.
@Enchanted: ben je pas gestopt met de pil of al langer? Erg vervelend dat je lichaam je in de maling neemt. Ik wilde ook naar de 9 maanden beurs gaan, heb de organisatie een email gestuurd om te vragen of dit ook voor partners is die een kinderwens hebben. Ze zeiden dat het voornamelijk gericht is op als je al zwanger bent of al kinderen hebt maar dat het wel interessant voor me kan zijn om vragen te stellen aan deskundigen. Ik heb maar besloten om niet te gaan, misschien volgende keer
Erg fijn om al die reacties te lezen! Vrijdag gaat hier de pil eruit en ik ben al weken op internet aan het sporen naar babydingetjes. Zelf weet ik dat ik hier eigenlijk mee moet wachten totdat het zover is, maar ik vind het veel te leuk om te doen haha Mijn vriend verbaast zich er ook vaak over dat ik alle onderwerpen tegenwoordig terug kan koppelen aan een baby Elk excuus gebruik ik om het er over te hebben.....voorpret ! Geniet ervan dames
Hallo Dames. Ik meld me hier ook Heb afgelopen vrijdag me spiraal laten verwijderen. NU ben ik maandag en dinsdag de ochtend en middag veel bloed verloren maar de avonden en nachten niets erg vreemd. Ik ben maandag maar wel als 1ste dag van me cyclus gaan rekenen. heb geen idee hoe mijn cyclus is. wij gaan trouwens voor 2 de kindje. we hebben al een dochtertje ik was in mei 2009 met de pil gestopt en augustus 2009 zwanger. dus dat ging vrij snel maar toen werd ik ook direct ongie. ik weet dus niet of ik de afgelopen 2 dagen wel als een ongie kan rekenen
Wat heerlijk om al die herkenbare verhalen te lezen! Mijn vriend vind dat ik er veel te veel mee bezig ben. Hij heeft zoiets van, het kan ook fout gaan. Dat is wel zo, maar ik kan mijn gedachten niet zomaar stoppen en ik vind dat ik ook juist moet genieten van deze "voorpret". Tegenstrijdig is dat mijn vriend wel naar de negenmaandenbeurs wou gaan en dat gaan we a.s. vrijdag (zin in!). @Wishing: ik kan ook heel verdrietig zijn en dan met name in de avond. Komt ook doordat ik eigenlijk om de avond wil "klussen" om de kans wat groter te maken dat dat op t juiste moment gebeurd. Maar mijn vriend voelt zich juist de laatste dagen niet lekker en is steeds erg moe, dan heeft hij geen zin. Eigenlijk wil ik er niet teveel druk achter zetten, want het moet wel leuk blijven, maar nu we er dan (voor mijn gevoel) eindelijk voor gaan, wil ik er ook actief voor aan de slag Het maakt me dan verdrietig als er weer niet kan worden geklust... Ik kijk regelmatig naar dingen over zwanger worden op internet, maar ook naar sites met geboortekaartjes, positiekleding e.d. Dat blijf ik wel gewoon doen, want het maakt me hartstikke blij! Uiteraard moet ik logisch na blijven denken en dat doe ik ook wel hoor.
Wij gaan pas eind dit jaar stoppen met de pil. Maar ik kijk ook al veel rond maar dat deed ik eigenlijk ook al voordat we besloten hebben om er eind dit jaar voor te gaan. Ik vind het gewoon leuk al dat lieve babyspul. Als er om mij heen vriendinnen zwanger zijn ga ik ook altijd helemaal los hihi Leuk toch. Ze zeggen wel is je moet er niet teveel mee bezig zijn maar volgens mij, als je graag zwanger wilt worden is iedereen er mee bezig
Ik was er ook gigantisch mee bezig. Maar het is nietzo negatief voor je vruchtbaarheid als mensen beweren, want het was hier gewoon de eerste ronde raak. Ik dacht er elke minuut van de dag aan. Nu ben ik er nietzo obsessief mee bezig. Ik vind het wel relaxed zo.
hier zijn we al 2,5 jaar gestopt met de pil en al 2,5 jaar hopen we op een wondertje...tot nu 2x gelukt maar 2x mis gegaan...tegenwoordig ben ik er niet meer zoveel mee bezig want je kan niet van te voren weten wat de natuur beslist.... Succes allemaal
En hoe kut het ook is als je ongesteld word. De spanning rond de tijd dat je kan testen, en met elkaar op het forum zitten "testjes-turen" heeft toch ook wel weer wat.
Ik ben al ruim een jaar gestopt met de pil Ja, ik ga er heen omdat ik 2 gratis avondkaartjes heb en iets wil kopen op de HHB wat in de winkel stuk duurder is. Gewoon even rond kijken, folders verzamelen of ideetjes opdoen