Vertrouw die testen van kv echt niet meer. Heb alleen maar lichte streepjes op die testen gehad en gewoon precies 14 dagen na eisprong menstruatie. Zelfs nog op eerst dag menstruatie getest. En ja hoor, weer een licht streepje te zien. Maar hoop voor jou uiteraard dat het iets moois betekent!
Hier hetzelfde. Toen ik wél zwanger was op 10dpo een heel ander streepje als de vage streepjes die ik normaal plaste. Het was echt een streepje streepje haha. Hopelijk betekend het voor jou wel iets en loopt het mooi op de komende dagen! Succes
Ik zie helaas geen tweede streepje! Morgenochtend nogmaals testen? Hopelijk dan een duidelijker streepje, als ze heel licht zijn weet ik dat ze moeilijk te fotograferen zijn, en na uploaden is hij vaak helemaal niet meer zichtbaar.
Sorry dat ik eerder zei dat ik niks zag, want ik zie m nu wel. Op alle foto's. Wel enorm vaag en en grijs.
Ik wil m heel graag zien voor je... Misschien even een dagje wachten nog. Ik had vorige maand ook alle kwaaltjes en werd gwn ongesteld, dus mind plays tricks!