Hoi hoi ik heb op 22-11 iui (met hormonen) gehad Gisteren was het dus precies 2 weken na de inseminatie en heb ik negatief getest.... Maar normaal wordt ik tussen de 10e en de 15e van de maand ongesteld. wat denken jullie? Test betrouwbaar of toch te vroeg?
Je hebt niet te vroeg getest ivm iui, maar als je een late innesteling hebt gehad kan het zijn dat je later toch nog posi test. Voel je iets?
Nee alleen pijnlijke borsten/tepels dat heb ik wel vaker gehad als ik ongesteld moest worden.... Maar ik dacht net ineens ik heb misschien wel te vroeg getest omdat t ong een week voor me nod is....
De timing van je IUI is afgestemd op je eisprong. En dan is je 'oude' NOD op zichzelf niet zo interessant. Want je eisprong is de bepalende factor. Na de eisprong vindt de innesteling plaats tussen 6dpo en 10dpo. Vandaar dat veel dames rond 12dpo al wel een zichtbare streep hebben. Ik neem aan dat je eisprong een dag of 2 na de inseminatie verwacht werd? Dan zou 25/11 1 dpo zijn. En dan zit je vandaag op 13dpo. Op 13dpo een omo-witte test hebben is niet super hoopgevend, maar je hoeft ook niet alle hoop te verliezen. Over een dag of 2 nogmaals testen als je dan nog niet bent gaan menstrueren. Als je nu een week voor je NOD zit, dan zou je op 20dpo gaan menstrueren? Dat is wel erg laat en dan heb je wel een erg lange LF. Ik vraag me derhalve af of de timing van je IUI dan wel correct is geweest... Is je eisprong opgewekt met medicatie, waardoor je 'oude' telling van je cyclus niet meer opgaat?
Ik heb idd chlomid en pregnyl gehad... ik zal overmorgen nog eens testen als ik jog niet ongesteld ben, bedankt voor je uitleg!
Je kunt niet met je oude cyclus rekenen, aangezien nu alles kunstmatig geregeld wordt door de hormoonmedicatie. De Pregnyl wekt de eisprong op, deze komt ongeveer 40 uur na de injectie. Je kunt 10-18 dagen na de eisprong ongesteld worden. Hier mochten we twee weken na de eisprong/IUI een zwangerschapstest doen.
als je pregnyl hebt gespoten, is je ei ongeveer op het moment van de iui geweest. een late innesteling kan altijd, je zit nu ca 16 dagen na iui..als je nu nog geen streep hebt is dat niet erg hoopvol meer. maar zolang je niet bloed is er altijd kans en de wonderen zijn de wereld nog niet uit.