Hier ook een kindje wat weinig drinkt, maar ze groeit door op haar eigen lijntje. Hier zeggen ze dat ze gewoon minder nodig heeft
Mijn meisje eet ook niet veel hoor,en gelukkig groeit ze gewoon lekker door,gewicht is wel flink afgenomen door het niet veel eten(daarvoor at ze wel heel veel) Ze is dan ook flink afgevallen en heeft sonde gehad omdat ze helemaal niet meer at,maar nu eet ze weer haar flesjes en haar groente,maar wel kleine porties,ze kan gewoon geen grote hoeveelheden op,best fijn,want dan word haar maag ook niet opgerekt zodat ze meer honger heeft. En zeker vergeleken met mijn beren eet ze weinig,maar ja die kregen toen nog volledige bv en dat zo'n 10 keer per dag haha.
Mijn dochter is ook geen grote drinker, nooit geweest ook. Bij haar is het ontstaan door een combinatie van hardnekkige spruw, verborgen reflux en koemelkeiwitallergie. Ze dronk hooguit 100 cc per fles, en dat maximaal vijf keer per dag. De rest werd resoluut geweigerd, ik kreeg het er echt niet in en dwingen heeft weinig zin... Nu ze Pepti krijgt, de spruw over is en de reflux redelijk onder controle door het indikken van de voeding, drinkt ze eindelijk een beetje fatsoenlijk: 130-150 cc per fles, vijf keer per dag. Lengte en gewicht weet ik niet precies, over twee weken hebben we pas weer een afspraak bij het cb. Maar ze heeft spekkies genoeg, dus met het groeien zit het wel goed, geloof ik De kinderarts en het cb maken zich er niet al te druk om dat ze niet veel drinkt. Zij en wij zijn al lang blij met die 130-150 cc per keer!