Tot wanneer borstvoeding invriezen?

Discussion in 'Stel je vraag aan de lactatiekundige' started by Pitahaya, Oct 19, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Pitahaya

    Pitahaya Niet meer actief

    Hallo,

    Ik heb een vraag. Ik heb een baby van 10 dagen oud. Ik ben al aan het oefenen met afkolven omdat de borstvoeding zo goed gaat. Dan kan ik vast een voorraad opbouwen en kan papa ook een flesje geven. Maar nu heb ik afgekolfd (30 cc ongeveer) maar R. wil het nog niet drinken. Het is ondertussen al ongeveer 4 uur later. Mag ik deze melk dan nog invriezen? Of kan ik het beter weggooien?

    Groeten Pita
     
  2. Heidi Akkers

    Heidi Akkers Fanatiek lid

    Jun 30, 2008
    2,754
    0
    0
    lactatiekundige
    Gelderland
    Ik zie je berichtje pas wat laat..;) dus nu niet echt meer relevant. Voor een volgende keer: je kunt het dezelfde dag op kamertemperatuur nog geven. Bewaar je het in de koelkast, dan kun je het 5-7 dagen bewaren. Wil je het vriezen, dan liefst dezelfde dag of eind van de dag doen.

    Oefenen met een flesje drinken kan soms even tijd kosten: het is iets nieuws voor je kindje: het voelt anders in het mondje en de mondmotoriek wordt anders gebruikt. Geef het tijd en oefen inderdaad met kleine beetjes!
     

Share This Page