HOI DAMES ik was benieuwd wat je aan je vriend\man geeft voor valentijn . ik wil mijn vriend graag verassen met iets normaal doen we er eigenlijk niet zo aan maar omdat we nu net een baby hebben en een nieuw huis hebben gekocht waar hij nu heel veel uren in steekt om het te vrbouwen en mooi te maken voor ons 3en wil ik hem toch iets geven of iets speciaals doen . weten jullie misschien iets ???
Mooi setje en seks? Dan zijn de meeste mannen wel tevreden, denk ik . Ik doe in ieder geval hetzelfde, maar ik ben niet zo'n romanticus. Mijn vriend is hier van de rozen en kaarsen //Maar ik heb pas een vriend, dus ik weet niet of dat helemaal opgaat.
nou die van mij is niet zo n romanticuss hahaha hij zal denk ik zeggen wa heb je nou weer aan hahahhaa maar t valt wel te proberen he !!!!!!
De tafel mooi dekken en lekker voor hem koken, met voorgerecht, hoofdgerecht en nagerecht. Lekker wijntje erbij en een lekker likeurtje voor bij de koffie. Zoiets misschien?
Ik doe er normaal ook niet veel aan, hooguit wat lekkers voor hem halen ofzo. Mn man pakt wel altijd groots uit. Dit jaar gaan we wel wat doen, uit eten en naar de film, want we zijn die dag een half jaar getrouwd.
Misschien staan in dit soortgelijke topic nog ideetjes voor je? http://www.zwangerschapspagina.nl/de-lounge/189523-valentijnsdag.html