Vrijdag ben ik voor een echo geweest en geheel tegen m'n verwachting in zat er een follikel van 15 mm. Vanavond moet ik de pregnyl zetten. Ik twijfel alleen weer of ie wel door gegroeid is want op een enkele steek na voel ik verder niks. Maar dan zeg ik tegen mezelf ' je hoeft niet altijd iets te voelen'. Toch? Voelden jullie altijd goed dat er iets groeide? Ik ben zo verschrikkelijk onzeker, echt heel irritant.
Niet iedereen voeltd e folikle sgroeien hoor. Bij mij doet het gewoon echt pijn, maar ik ken genoeg vrouwen die geen idee hebben. Dus niet stressen en vanavond die pregnyl erin en aan de slag
spuit je ook hormonen? als ik hormonen spuit dan voel ik ze wel, eerder bij een iui had ik 2 follikels en ik voelde ze toen ze groot waren. Maar bij 1 follikel voelde ik niets!
Ik had tijdens onze IVF-poging meer dan 20 follikels en ik heb nooit iets gevoeld. Het hoeft dus echt niet.
Bij het spuiten van hormonen voelde ik ze meestal maar bij puregon vaker dan bij menopur. Het verschilt per persoon en per ronde. Maak je geen zorgen!
Weet ik ook wel hoor dat het per persoon en per ronde verschilt. Vorige keer heb ik m namelijk wel gevoeld en nu dan niet en dat maakt me zo onzeker. Maar ik weet dat ie er zit dus zal wel goed komen!
Het wel of niet voelen zegt helemaal niks. Ik heb wel eens heel veel last gehad en dan was er geen grote follikel zichtbaar op de echo. En ook wel eens helemaal niks gevoeld en dat ik zeker wist dat de hormoonmedicatie niet aansloeg en dan zat ik al tegen een eisprong aan. En dat was ook zo met de eisprong zelf. Soms voelde ik er helemaal niks van en soms had ik een dag buikpijn.