Hallo dames, Mijn meisje van 1,5 jaar draagt 86/92. Ik doe haar bijna altijd jurkjes en rokjes aan omdat een broek vaak te strak zit. Hier kan ze niet lekker in bewegen. Wie weet leuke merken die ruim vallen? Liefs meis
Liv draagt al maat 92 vanaf iets voor haar 1e verjaardag. Vooral de heupen en bovenbenen zijn nogal een punt . H&m inderdaad, en van Noppies kids vanaf maat 92 valt het iets ruimer. Name-it zit ook fijn en bepaalde broekjes van Vingino. Nexxt valt vaak ook wel fijn uit. Ik heb voor thuis veelal joggingbroeken van de h&m voor d'r dat beweegt en zit gewoon heerlijk voor d'r. Maar verder zijn wij ook vooral aangewezen op rokjes/jurkjes. En dat terwijl Liv niet echt een meisje meisje is, het is echt een stoer kind. Ik heb nu wa van sevenoneseven bepaalde jurkjes tuniekjes vind ik wel stoer en niet altijd zo tuttig.
h&m ja, maar ook hema rekt lekker mee Ik koop sowieso liefst kleding waar een beetje elastan in zit, of elastiek in de taille, daar kan je dan een paar keer flink aan trekken zodat het losser gaat zitten.
h&m en sommige broeken van name-it. Hema bevalt hier juist niet, ik vind het juist veel kleiner en korter vallen.
Hier ook een meisje van 1,5 en maat 92 maar heb eigenlijk niet echt problemen met kleding kopen voor haar. Heb allerlei broekjes, van de Primark, H&M, Hema maar zelfs de Slimfit van de WE bijvoorbeeld staat en past prima!
Valt me wel op dat kleding van hm en hema heel wisselend is van kwaliteit en pasvorm. Heb drie joggingbroeken van hm, zelfde maat en type maar ze vallen echt heel anders, eentje zat echt strak en een ander heeft nog te lange broekspijpen.