Schrikken als je zwanger bent

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Bloem89, 22 nov 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Bloem89

    Bloem89 Niet meer actief

    Vraagje...
    Vanochtend bijna een ongeluk gehad kwam bijna een auto bij me naar binnen! Hier heel erg van geschrokken. M'n hartslag steeg ff met 200 slagen per minuut.
    Kan schrikken kwaad voor debaby? Kreeg gelijk een naar gevoel ik me buik. Ik ben 11 en 1 dag zwanger weken zwanger.

    Ik schrik zoiezo sinds ik zwanger ben heel snel!
     
  2. skiwi

    skiwi Fanatiek lid

    15 jun 2012
    4.270
    402
    83
    Vrouw
    Haha ik dacht dat ik de enige was. Vooral rond jouw termijn was het heel erg. Nu iets minder. Mijn man werd gek van mijn geschrik. Hij moest steeds aankondigen dat hij eraan kwam lopen. En in de auto zitten was helemaal een ramp. Nu nog wel. Ik rijd het liefst zelf. Maar ik heb geen idee of t kwaad kan.
     
  3. Ctje1987

    Ctje1987 Fanatiek lid

    29 mrt 2011
    2.822
    94
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Denk niet dat het echt kwaad kan hoor.. Ik reed vorige week een haas aan waar ik natuurlijk vreselijk van schrok, toen voelde ik een harde trap van die kleine. Denk dat je kindje wel schrikt, maar denk niet dat het echt kwaad kan hoor :)
     
  4. mamavanamber

    mamavanamber Actief lid

    29 nov 2008
    154
    0
    0
    kan geen kwaad. gelukkig niet, je zal 9 maandenlang niet mogen schrikken ;)
     
  5. roosmeiske

    roosmeiske Actief lid

    27 okt 2012
    139
    0
    0
    ik schrok vroeger ook al veel en dat is er met de tijd niet op verbeterd. de mensen die het al weten dat ik zwanger ben houden er wel wat rekening meer maar soms schrik ik nog van andere dingen, maar dat is ook omdat ik een hele dag loop te dromen...
     
  6. rhea karels

    rhea karels Actief lid

    16 mei 2012
    287
    0
    0
    Ik ben ook veel geschrokken in mijn zwangerschap van mijn dochter. Voordat ik zwanger werd had ik een auto ongeluk gehad en als ik in de auto zat schrok ik echt heel vaak en dat de hele zwangerschap door. Mijn dochter heeft wel in het begin dat ze baby was dat ze zelf vaak schrok maar dat is ook over gegaan.
     
  7. Sopann

    Sopann Niet meer actief

    Het neefje van mijn ex was idd ook echt een schrik-baby, maar of dat kwam omdat zijn moeder veel schrok? Geen idee hoor. Kan maar zo!

    Toen ik zo rond de 13 weken zwanger was, was er geweld op het werk waar ook de politie bij moest komen. Na de tijd voelde ik mijn buik ook. Ik denk dat je lichaam gewoon reageert en eerder deed je baarmoeder dat misschien ook wel, maar nu is ie natuurlijk wel een stukje groter. Dan voel je dat vast beter.
     

Deel Deze Pagina