Snel aankomen nu niet meer

Discussion in 'Zwangerschap' started by TamVegan, May 23, 2022.

Tags:
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. TamVegan

    TamVegan Lid

    May 23, 2022
    7
    0
    1
    Female
    Hoi iedereen,

    Donderdag ben ik 16 weken zwanger. Vanaf 9/10 weken kwam ik snel aan. Ik woog 58 kg en met 14 weken 63 kg. Ik had een bmi van 18. Ik weeg nu al bijna twee weken 63 kilo. Ik kom niet aan, maar ik val gelukkig ook niet af. Moet ik mij zorgen maken?
     
  2. MaybeThisYear

    MaybeThisYear Actief lid

    Mar 20, 2021
    133
    53
    28
    Female
    Nee hoor, gaat in fases ;) Ik ben tot 20 weken geen kilogram aangekomen en dan ineens 5kg in een 3 weken, en nu blijft het inmiddels 2 weken hetzelfde gewicht. Is heel normaal!
     
  3. TamVegan

    TamVegan Lid

    May 23, 2022
    7
    0
    1
    Female
    Dank je! Ik heb ondertussen al drie echo’s gehad en elke keer denk je erna ‘nu zit het echt goed’. Maar dan ben ik weer een week verder en heb ik weer iets anders om over te twijfelen
     
  4. MaybeThisYear

    MaybeThisYear Actief lid

    Mar 20, 2021
    133
    53
    28
    Female
    Ja ik herken het wel, zullen de hormonen zijn zeker? ;)
     
  5. Lovieyou

    Lovieyou Fanatiek lid

    Sep 3, 2021
    1,137
    884
    113
    Female
    Nee hoef je je geen zorgen om te maken. Je lijf doet wat het moet doen. Ik kwam ook sneller aan in het begin.. maar vanaf zo'n week of 23 gaat het heeel langzaam bij mij. Ik ben nog net geen 7kg aangekomen nu, terwijl ik met 18 weken al 3,5 kilo was aangekomen. Ik heb gewoon een normaal bmi.
     

Share This Page