Ervaringen Yves Rocher producten

Discussie in 'De lounge' gestart door ImAmommy, 25 okt 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. ImAmommy

    ImAmommy Fanatiek lid

    23 aug 2015
    1.614
    1
    36
    Hoi meiden,

    Ik heb een hele gevoelige huid en was op zoek naar een fijne oogcrème. Kreeg van iemand de tip om de Yves Rocher producten te proberen, omdat zij met natuurlijke ingrediënten werken. Heb net even de website bekeken en aangezien de producten nogal prijzig zijn, dacht ik dat het fijn zou zijn om eerst naar ervaringen van anderen te vragen voordat ik dingen in mijn winkelmand ga stoppen ;)

    Huismerken van kruidvat & etos + de meeste merken krijg ik eczeem van. Maar er moet toch iets te vinden zijn voor mijn gevoelige huid ;)

    Ben benieuwd naar jullie ervaringen. Tips mbt producten zijn van harte welkom :)
     
  2. Rainbow88

    Rainbow88 Fanatiek lid

    13 jan 2014
    3.648
    305
    83
    Ik kocht er vroeger veel, en ik vind het eigenlijk best een goedkope winkel!

    Ik heb er de douchegel, handcrème, gezichtsscrub, ... van gebruikt en daar was ik allemaal heel tevreden van! + lekkere geurtjes :)
     
  3. Jo79

    Jo79 VIP lid

    6 mei 2007
    25.063
    3.858
    113
    Er zijn heel vaak acties met producten voor 50 cent. Of je inschrijven voor nieuwsbrieven, krijg je ook korting en vaak gratis producten bij een bestelling. Ik koop er soms wat, ben tevreden over de kwailiteit. Heb best een gevoelige huid.
     
  4. woez

    woez Fanatiek lid

    19 sep 2009
    1.129
    205
    63
    Creative cosmetics, zoek de website maar eens op via Google, denk dat dit hele geschikte make up is voor je.
     
  5. CrossCountry

    CrossCountry Bekend lid

    9 mrt 2015
    618
    0
    16
    NULL
    NULL
    mijn man heeft al zeker 15 jaar gezichtscreme van YR hij heeft ook een heel gevoelige huid. de creme die hij heel lang had hadden ze opeens niet meer in het assortiment. heb toen gebeld en kreeg het advies welk alternatief ik kon bestellen die bijna het zelfde was. resultaat? nog steeds tevreden! ikzelf gebruik ook creme van YR. prima spul!!
     
  6. Dizzy

    Dizzy Fanatiek lid

    23 apr 2008
    2.758
    1
    36
    Regelmatig hebben ze acties waarbij alles 50% korting is. Als je niet met spoed op zoek bent kun je je dus ook alvast inschrijven voor de nieuwsbrief en krijg je vanzelf bericht als het zover is.
     
  7. pixiehollow

    pixiehollow Bekend lid

    12 jun 2009
    909
    15
    18
    huishoudhulp en student dierenartsassistent
    Lummen/Belgie
    Ik gebruik al jaren alleen maar producten en parfum van Yves Rocher. Ik ben er super tevreden van!
     
  8. Fleurr82

    Fleurr82 Actief lid

    25 feb 2013
    344
    0
    0
    Ik kom op dit forum om eens te lezen over lotgenot
    Zuid-Holland
    Ik ben sinds kort over gegaan op YR maar ben er niet tevreden over. Het is misschien iets goedkoper, maar je krijgt minder milliliters ervoor terug en het was zeker niet geschikt voor mijn gevoelige huid.
    Ik ga weer terug naar mijn vertrouwde lijn Nutriganics van The Body shop. Met wash, tonic, dag/ nacht cremes merkte ik binnen no time wonderen aan mijn gezicht.
     
  9. Eblr4

    Eblr4 Niet meer actief

    Wij bestelden daar vroeger, hepe goeie ervaringen mee gehad.
     
  10. ImAmommy

    ImAmommy Fanatiek lid

    23 aug 2015
    1.614
    1
    36
    Bedankt voor de reacties allemaal!

    Heb toch maar een bestelling geplaats. Zag dat de oogcrème waar ik naar opzoek was afgeprijsd is. Ook meteen andere producten in de aanbieding erbij besteld om uit te proberen. O.a. Nagellakken, een blusher, lippenstift en een eyeliner. Voor dat geld wel het proberen waard dacht ik zo :)

    Ben benieuwd! Ik hoop echt dat mijn huid goed reageert op de crème. Ben het zoeken best zat ;)

    Heb 3 gratis samples van andere crèmes erbij genomen + een gratis plaid als cafeau & gratis verzending.

    Nu maar wachten op mijn pakketje :)
     
  11. susy26

    susy26 Niet meer actief

    ik ben al zeker 15 jaar lid. En heb de dag/nachtcreme, douchecreme , haarmaskers etc.. echt hele fijne producten!
     
  12. BloemJK

    BloemJK Fanatiek lid

    30 mei 2016
    1.184
    3
    36
    NULL
    NULL
    Mocht het nu niet naar tevredenheid werken, dan mag je me altijd een pb sturen. Een vriendin van me heeft een schoonheidssalon en ik kan wel aan haar vragen wat ze kan aanraden. :)
     
  13. ImAmommy

    ImAmommy Fanatiek lid

    23 aug 2015
    1.614
    1
    36
    Lief! Dank je meid :)

    Ik hoop toch echt dat het naar tevredenheid zal werken. Zou goed uitkomen, aangezien we verhuizen naar een woonplaats waar ze een YR winkel hebben :) Kan dan gewoon langs de winkel en hoef niet meer zo lang op mijn bestelling te wachten ;)

    We shall see....
     
  14. Lovelive3

    Lovelive3 Bekend lid

    1 sep 2016
    878
    65
    28
    Je zou ook kokosolie op je huid kunnen smeren, of een andere pure olie. Bij de tuinen bijvoorbeeld.

    Verder ben ik erg te spreken over de producten van YR, vrijwel geen irritatie
     
  15. ImAmommy

    ImAmommy Fanatiek lid

    23 aug 2015
    1.614
    1
    36
    Kokosolie smeer ik al, maar ik merk aan mijn huid dat het net iets meer nodig heeft. Vooral de huid rondom mijn ogen beginnen er minder strak uit te zien en wil erger (zolang mogelijk) voorkomen ;)

    Ook al word ik nog steeds als 18 geschat, zie ik toch echt dat mijn huid achteruit aan het gaan is en een extraatje goed kan gebruiken....
     
  16. Vlinder84

    Vlinder84 Niet meer actief

    Ik ben er toevallig gister voor het eerst geweest. Ze deed eerst een gratis huidanalyse en daarna adviseerde ze het eea. Ik kocht gezichtsreiniger, lotion, masker, scrub, serum en creme voor 35 euro. 3e product was gratis dus 2 gratis gekregen. Ook shampoovsamples gekregen. Vandaag gebruikt alles en zéér tevreden. Mijn huid en haar zijn zijdezacht :)
     
  17. Bubblez

    Bubblez Niet meer actief

    Hier ook een gevoelige huid. Ik gebruik zarqua en weleda.

    Vroeger gebruikte ik ook yves rocher. Maar niet de gezicht dingen. Wel de zeepjes enzo. Beviel prima.
     
  18. bestaat die lekkere parfum nog?
    zo'n blauw flesje, ming shu ofzo?
     
  19. ImAmommy

    ImAmommy Fanatiek lid

    23 aug 2015
    1.614
    1
    36
    Levering duurt wel lang zeg ;) Bestelling is nog steeds in behandeling....
     

Deel Deze Pagina