Hallo dames!!! Kunnen jullie mij advies geven over de zwangerschapstesten? Ik zou er namelijk een willen kopen, maar weet niet dewelke. Zijn de vroege predictortesten te betrouwen? Je hebt er blijkbaar al waarmee je kunt testen 4 dagen voor NOD. Iemand hier ervaring mee? Liefs, me, myself and I xxx
Ik zou geen predictor gebruiken, lees erg veel negatieve verhalen.. Ik heb met KV 2v5 3 dagen voor NOD positief getest, voor controle nog CB gedaan, maar KV was duidelijk: Zwanger! Ik duim voor je! xx
Ik raad in ieder geval de sensitest dipstick af.. Deze geeft mij bij al 5 dagen achtereen het zelfde vage streepje aan.. Kruidvat 2 voor 5 euro hoor ik ook veel positieve verhalen over.. Succes met testen.. hoop postieve streep voor jou
ik zou ook kv 2v5 doen en bij een twijfeltest nog een cb digi met indicator ter controle doen ! Succes!
Vorige zwangerschap direct posi met kruitvat 2 voor 5 euro. 4 dagen voor NOD. Vandaag kruidvat ( met het kruisje ) gedaan en die was licht positief. Toen de 2 voor 5 euro test gedaan en die was veel positiever. Dus die houdt mijn voorkeur.
Ik ben niet zo tevreden over testjelf testen... predictor staat idd bekend om vals posi. Ondanks dat de kv 2v5 euro af en toe ook indrooglijntjes hebben staan die nog t best omschreven volgens mij, samen met de matcare.
sensitest werkt bij mij ook al prima 5 dagen voor nod. Wel is het belangrijk dat je weet dat je niet een lijntje moet gaan zoeken want als deze niet gewoon zonder gekke fratsen zichtbaar is binnen de tijd ben je niet zwanger (heb op 2 een lijntje staan als ik me in gekke bochten wring enz (terwijl ik niet zwanger was) maar echt zo veel minder duidelijk dan de échte test al op 10 dpo! (zie fotoalbum))
ik gebruikte die van matcare van op de website hier. Goede site en snelle levering. Ik had die roze besteld midstream nog iets, 3 voor 7,5 eur en had de laatste keer 3 dagen voor nod getest en was heel duidelijk zwanger
Doe maar geen predictor. Ik heb die ook wel is gebruikt en dat was vals positief. Als ik jou was zou ik er gewoon 1tje van de kruidvat doen en anders van clear blue die digitale dan kan je gelijk zien hoelang je het bent!!