is zoiets niet iets voor jullie? Huis te koop: Dobbe 9351 ZZ Leek [funda] aan t water, nieuwbouw dus totaal zelf te ontwerpen , vrij op naam (dus 30.000 minder uitgeven, direkt in de bouw gooien bedoel ik) en en en? of Huis te koop: Evertswijk 38 9354 AW Zevenhuizen Gn [funda] als KERK gebruikt vroeger!!!!!!!! GALMMMMMMMMMMMMM! of, een doorheenkijkertje: Huis te koop: Menno van Coehoornstraat 3 9801 EW Zuidhorn [funda] of, een voormalige schoolmeesterswoning Huis te koop: Zanddijk 71 9561 VD Ter Apel [funda] of, doorkijk maar optioneel lief? Huis te koop: Schuttersweg 5 9771 BG Sauwerd [funda] of Huis te koop: Borgercompagnie 115 9631 TE Borgercompagnie [funda] of, geen idee waar t ligt maar wel poppy misschien Huis te koop: Wilhelminastraat 15 9883 RA Oldehove [funda] of, pastorie (GALM) en atelier !!! Huis te koop: Hoofdstraat 39 9915 PA 't Zandt Gn [funda] of, een prachtig monument! maar ik denk dat daar nog zeker een tonnetje aan verbouw in gaat zitten. edoch, er kan ook nog wel een hap van de prijs af (inmiddels) denk ik! Huis te koop: Hoofdweg 95 9626 AB Schildwolde [funda] wek! wat een belachelijke voorstellen allemaal he! fundasmak!
Haaaai, @ boes: doe rustig aan meiske. Bijna-vakantiestress snieleuk, maaaaar... helemaal-vakantie-relax wél. Dus daar doen we t dan maar voor he? Nog 3 daagjes. En fijn om de ontwikkelingen op boesman-front te lezen! @ Klingel: hmpf... toch echt ongi? GRMBL! AIS. @ Jem: nee toch? Siek met z'n drietjes? Nou ja, Jemman iets meer dan jij en Daniel, maar toch... Wij hebben helemaal geen kerstkaarten, trouwens. Dus ook niet met een Sarah op de voorkant. Was wel hilarisch geweest idd! @ Trees: nog 2 nachtjes tot volgende echo! Ik herhaal mijn vraag (echo! ) : HOE VOEL JE JE? En dan bedoel ik vooral mentaal... @ all: verdorie, comp loopt steeds vast. Later meer! Smok!
ff snel zonder eerst de rest te lezen hier een teasertje voor mijn album. Van de 80 foto's zijn er een paar die in aanmerking voor de kerstkaart maar ik denk dat deze het wordt.
SEG KLINGELDING, JE MAAKT HET TREESEL NIET ECHT MAKKELIJKER SO!! Ben weg van peize... in een boerderijtje aan de rand maar Gar... nog wat huizen is volgens mij meer iets voor jullie. Das ook een droomhuisje voor mij dus schiet maar op. Volgens mij is emo volgen nooooooiiiit verkeerd. Pook, wat een schatje!!!! Wat een leuke, gafe foto en volgens mij kan ik wel zien dat het een dochter van jou is??! Jem, beterschap meisje, getverderrie, das toch nog niet zo lang gelee, jij ziekjes??? Rustig aan en hoeso!! geen kerstboom? Marb, hoe gaat het met Sarah? Is ze weer helemaal de ouwe? En hoe met werkontwikkelingen? Hoor ik niets meer over maar was toch nog niet in kannen en kruiken? Hier weer iets meer rust. Ik sleep mezelf door het kerstdiner donderdagavond (wie dat heeft bedacht.. een kerstdiner met 32 half puberende kinderen die super gespannen zijn!!!!) en dan zal ik blij zijn wanneer het vrijdag 15.00 en ik ze allemaal de deur uit kan scho.... SO! Trees, zaterdag 15.00 bij mij?
Kreeg vandaag kaartje van vrienden, Boesman sport elke week met deze vriend. Staat in het kaartje Sportief en vruchtbaar 2010 Zou hij het er werkelijk met vrienden over hebben?????!!
@ Pook: wauw, wat een gave foto! Echt schattig! @ boes: jeetje, dat zou je wel denken dan he? Goed om te horen lijkt me! Heb je t al durven vragen? @ all: Smokjes!
@boesje: wat liefffffffff zeg! doet goed he. dat het niet overal een heel groot geheim is! @yuna: wat een lieffffe foto!!! @rest: koudewangenhardgelopendoordeijsweilandensmaksmOk!
@boes; goh zeker fijn dat je mannetje het bespreekt. En nu 2010 inderdaad een heel vruchtbaar jaar maken! @klingel; ik ben weg van die oude pastorie en schoolmeesterwoning. Als we er beide een baan bij kregen zouden we zo verhuizen! @Trees; zoveel sugesties van die overrijverige klingel, daar moet wel wat tussen zitten zou je zeggen. @Jem; ziekig bleeeeeeeeeeeeeehhhhhhhh, beterschap hoor! Maar leuke foto's van Daniel hoor ( en jouw mannetje, die stond er ook regelmatig op volgens mij) @marb;Babyzwemmen ziet er heeeeeeel leuk uit, dat zou ik ook wel willen doen met Yuna. Misschien gaat pookman het wel doen, een vriend van hem heeft ook papadag op woensdag en gaat babyzwemmen. Het is echt wel een beetje zo'n papa ding.
@Pook wat een prachtig kerstkaartje en fotoos! @Boes 15.00 ben ik bij jou present @Boesman heeft sekspraatjes met vrienden @Marb. Hoe ik me voel? Ik ben misselijk van blijdschap . Vandaag even wat stress voor echo van morgen (blijft eng). Verder ben ik vooral een janki om van alles en nog wat. @Klingel goed werk. Alleen heeft driekwart al op ons lijstje gestaan en is al afgevallen. Eén van de huizen heeft vrij uitzicht op de snelweg, de ander zit vastgebouwd aan een basisschool met plein, een aantal heeft maar twee slaapkamers en de rest valt af vanwege de locatie. Eis is binnen 30 minuten in de stad op werk te zijn en bij sommige plekken kom je de 'verkeerde' kant tijdens de spits de stad in. Dan sta je alleen al minstens een half uur in de file. Ik hoop dat ik nu niet ondankbaar overkom, want vind het echt superlief! Ben hier nog steeds verliefd op Garsthuizen (ofzo iets). Renovatie kerk is geen probleem. Zit nog een speeltuin, plein, weg, sloot en kerkhof tussen. Kan nooit erger zijn dan de nieuwbouwwerkput waar we nu wonen . School moeten we informeren of er een schoolbusje rijdt. Wonen wel een hoop kindertjes in het dorp... Verborgen gebreken? Laten keuren voordat je koopt. Je hoort het wel ik praat het allemaal goed .
@ Klingel: heerlijk he, die winter? Heb vandaag een uur gewandeld door in de zonkou. @ Pook: Ik dacht ook dat het vooral iets voor papa's was, maar ik zie eigenlijk bijna nooit vaders. Marbman is nu 2 keer meegeweest en is dan de enige. Tussendoor af en toe een verdwaalde vader, maar over het algemeen zijn het moeders. @ Trees: Goeso! Als we in 2010 zitten ben jij over de 12 weken grens... Niet te geloven toch?! Heel veel succes/plezier morgen! Duim nog steeds hoor! @ all: dikke kerstlichtjesknuffel!
@marb; babyzwemmen, mijn broertje doet het ook met zijn dochtertje en ik ken helemaal geen vrouwen die het met hun kind doen. Die zeuren meestal alleen maar over de zwemlessen @noorderlingen; hoe gaat het bij jullie????Alles sprookjesachtig en glitterschitterend oogverblindend WIT???????? Zelfs hier dichtbij de kust ligt al een cm of 8. Verder........kennen jullie de actie van 3FM SERIOUS REQUEST???????? Ik doe ieder jaar daaraan mee ( geld doneren en nummertje aanvragen). Misschien is het leuk als we allemaal hetzelfde nummer aanvragen voor Elke en Nadine?????????? Grote vraag is dan welk nummer het zou moeten worden.
Even snelletjes! Leuk idee Pook! Echo was helemaal goed! Spartelend beebje . De gynaecoloog in het ziekenhuis heeft mijn progesteronwaardes bekeken en toegegeven dat dit waarschijnlijk altijd de oorzaak is geweest. Ze gaf aan dat ze in Nederland veels te terughoudend was. Ik vond het nogal een openbaring (en stiekem wel erg prettig deze verkapte excuses). Zo ik ga weer verder om door de 30 cm dikke laag sneeuw te ploegen
@pook: goed idee! even nadenken over nummer... @trees: FANTASTISCH!!!! alles spartel en dartel? huil wat ben ik blij voor je!! maar ook wel grom ergens dat gyn toegeeft waar t probleem ligt? ze moeten zich doodschamen of niet? zou dat ' alles ' zijn geweest? jemig. ben ik wel stil van hoor dat ze dat zo zegt en idd, soort van excuus proef ik ook wel. en terecht! dit picknickschommelbeebinnetje ? waarom zeg ik dat het een meisje is?) plakt en pritt zich vast in de trees en komt er lekker pas uit als de zon schijnt en het picknickwaardig is buiten! *snelle smak vanuit superwit dorpje!*
Zo, dat is echt een unicum een EXCUUS van een arts!! Al is het verkapt. Maar ik ben zo blij voor je dat je dat mormeltje weer hebt zien spartelen. WHOEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHOEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
nummertje moet wel voorkomen op de playlist dus redelijk bekend zijn. En dan HOOP en Glitter in zich hebben! ff denken hoor, moeilijker dan ik dacht ga ff zoeken. Of gewoon : Isn't she Lovely van Stevie Wonder
dies wel leuk!! ik moet zeggen, ik weet niet veel van de muzieksmaak van elke. of beter, dat ze niet zo heel erg diep into de muziek zit. laatste van anouk vond ze trouwens wel erg mooi, YouTube - Anouk - Three Days In A Row (Official Video) en uhhhh iets met hoop.. faith... hold on.. strong... dat soort dingen... denk denk denk..
Hoi meiskes, Even snel. Sarah is sinds het ziekenhuis zichzelf niet Ze wil continu aandacht, als ze even in de box ligt gaat ze al huilen. En dat voor een kindje dat eerst de heeeele dag in de box wilde liggen. Ze zit nu bij me op schoot, maar dat is niet genoeg Er moet ook een pink in anders gaat ze huilen. @ Trees: joehoe, wat een supernieuws! Ik vind het bijna onwerkelijk weet je dat?! En wat een nieuws van de gyn zeg... Had al deze pijn jullie bespaard kunnen blijven?! @ Pookie: wat een goed idee van jou! Zou het ook super vinden om iets voor ons aller Elke te doen! (hoe is t met kado trouwens?! Ehmm... Jem deed dat toch? Weetutniemeer ) @ all: dikke sneeuwsmok. Wat ontzettend gaaf he?
Marb. Het zijn in korte tijd ook heel veel nieuwe prikkels voor zo klein meisje geweest. Haar kleine hersentjes hebben veel tijd nodig om dat allemaal te verwerken. Extra veel knuffelen en even wat extra aandacht voor het kleine meisje. De gynaecoloog kan er op zich weinig aandoen. Deze volgt gewoon de Nederlandse protocollen opgesteld door de NVOG. Januari begint er een groot onderzoek naar het gebruik van progesteron en herhaalde miskramen. Als de resultaten goed zijn, zullen de protocollen over een aantal jaren gewijzigd worden. We moeten niet teveel achterom kijken
@ Trees: bedoelde ook eigenlijk dat ik het gewoon erg zielig voor haar vind... Het heeft duidelijk heel veel indruk gemaakt en dat vind ik sneu. En om uit te leggen waarom het steeds van die korte reacties zijn. Over de gyn: weet wel dat deze het niet kan helpen, bedoelde in het algemeen. Maar kan me voorstellen dat je geen zin meer hebt om daarover na te denken. Dikke knuffel!
@trees: al mijn huizen hebben al op je lijstje gestaan? hehehhe! snap dat je weg bent van gasperwapsergasteveen. maar ik zou t niet durven. maar dat ligt aan mij! @boes: hoe was etentje op school????? @trees: mooi gezegd, vooruit kijken is ook beter dan achteruit (hoewel, zo richting oud en nieuw...) maar als het ' zo makkelijk ' blijkt te zijn (lees: iedereen aan de boll'n) dan vind ik het toch wel euhhhhhh een beetje shocking... kortom: lang leve antiek!!!! @hele schommel: dikke dikke koude sneeuwknuffel! ik heb straks wit-met-zwart-gestipte-glitter-regen/sneeuwlaarzen gekocht, jawel, want tegen dit soort omstandigheden kunnen geen klingelhakjes meer op! morgen dagje ' uit ' naar arnhem: burgers zoooooooo met de nieuwe digi caam pinguins flitsen (gek? wie wij???) en dan lekker dineren en mike&thomas. verplichte Q tijd (terwijl we het liefst dicht tegen elkaar in de openhaard zitten ) smak op jullie!