Hi Klingel, Laten we hopen dat jij DE uitzondering op de regel bent en laat positief test. Naja misschien ook wel verstandig om je op het bloedbad voor te bereiden En wanneer spreek je over een miskraam? Dat zal gevoelsmatig per persoon wel verschillen. Als je uitgaat van de definitie van de medische wereld (ik ben zo nerd dat ik dit soort feiten uit mijn hoofd weet , maar ik ben DOL op feitjes!). Zij spreken over een vroege miskraam (i.t.t. wat hier vaak op het forum gezegd wordt over vmk), als er sprake is van een niet levensvatbare vrucht in de eerste 16 weken. Indien er duidelijk sprake is van een aangetoonde zwangerschap en het uitblijven van een menstruatie. Voor mij heeft een miskraam te maken met een positieve test, het zwanger voelen en het moment dat ik het gevoel krijg dat er een kleine uk in me groeit waarbij ik in mijn hoofd acht maanden verder ben. Als deze gevoelens en dromen wegvallen door een slechte echo of een bloedbad, vind ik het een miskraam. Voor de één zal dat na een paar dagen overtijd zijn en voor de ander pas bij 5 weken of zelfs later. Tja..., maar hoe gaat het daar verder? Is je menstruatie al doorgezet en ben je er erg verdrietig over? *knuf* hoor jij gaat ook een mooie beeb krijgen! En hier heb ik een hotline met de vk. Ik heb me vanochtend me weer tot het genante toe laten gaan en gesmeekt of ik vandaag ipv morgen een spoedecho mocht krijgen. Helaas ze had geen plek meer en uit wanhoop de gynaecoloog gebeld en deze had morgen pas plek. Dat schiet dus ook niet echt op, aangezien ik morgenochtend om 9.15 al een echo heb staan. Eigenlijk komt het er nu op neer, dat ik compleet aan het doordraaien ben. Ik slaap nauwelijks, heb nachtmerries over miskramen, zit de hele dag in mijn borsten te knijpen om te checken of ze nog gevoelig zijn en heb een obsessie voor de hoeveelheid bloed wat ik verlies. Ik heb me ziek gemeld, omdat ik zin heb om tegen mijn patienten te blerren dat ze moeten ophouden met zeuren over hun 'vreselijke' leven. Kortom het is tijd dat het morgenochtend is en we uit ons lijden verlost worden. We hopen natuurlijk goed nieuws, maar als het slecht is wil ik het nu ook weten. Alles beter dan deze week van onzekerheid! Ik weet dat ik een dramaqueen heb en een neiging tot overdrijven, maar dit is echt pure kwelling. Het verlies van oud bloed gaat hier ook onverminderd en zelfs licht vermeerderd door, bah bah! Ik weet niet hoeveel glitterpower je nog over hebt, maar kom maar op! Ik sta hier met mijn armen wijd open alle glitters te verzamelen Liefs stresstrees
lieve stresstrees, over mij en mijn foetsie ongi gaan we het even niet hebben. behalve dan dat ik me niet zwanger heb gevoeld en dus ook niet in termen van miskramen denk maar meer in termen van 'beetje jammere poging maar toch bedankt'. ook ik ben een ontzettende dramaqueen en denkgevaar tegelijk, maar ik ga ermee ophouden. nu mijn buikpijn nog.. anyway: JIJ dan. wat is dit nou weer allemaal voor gedoe zeg! morgen een echo ohhh duim duim duim zwieperdewaaiwaai *GLITTERPOWER*! ohw ik vind het zo naar en onzeker voor je, jullie moeten zeker morgen duidelijkheid krijgen! wat is er aan de hand en waarom! ik zou ook de hele dag in mijn boobjes gaan zitten knijpen (zodat ze, in geval van niet, alleen daardoor al weer gevoelig werden ) en bij elke druppel bloed in paniek raken. ist rood bloed, of donker? zou het ook van vorige mk nog donker bloed kunnen zijn of zeg ik nu iets heel onnozels? goed dat je je ziek gemeld hebt trouwens. nu maar even aan jezelf denken in plaats van aan je patienten die het ook allemaal zo moeilijk (denken) te hebben! EERST TREES! (die woorden zijn niet voor niets palindroom 8) ) jemig, ik vind het echt belachelijk, jullie hebben al meer dan genoeg pech en verdriet gehad. daarom EIS ik dat je morgen goed nieuws krijgt.... [-o< kom en kop op trees! en je lief natuurlijk! geef elkaar een enorme knuffel! en heel veel liefs en sterkte uit die provincie onder je... glitter glitter.. klingel.
Okey bloedupdate! Het is bruin/zwart en dat is in ieder geval oud en (nog) goed, soms wel een klein stukje weefsel en weet niet of dat goed is Zit nog wel in de inlegkruisjesfase, dus ook goed..zucht. Alleen bloed is gewoon helemaal niet goed! Had ook al een theorie bedacht dat dit van de vorige miskraam misschien nog kwam (en nog een boel theorieen, ik MOET altijd overal een verklaring voor hebben). Volgens mijn eigen vk was dit onzin, maar heb het nu aan de vk hier op de site gevraagd. Al die verloskundigen zeggen allemaal wat anders, dus ik hoop dat zij een antwoord heeft waar ik wel blij van word En de eerste hulp, mmh, is over nagedacht maar durf het niet. Stom, maar ben er vorige week ook al in volle paniek geweest. Zit nog wel stiekem te denken of ik naar het martiniziekenhuis zal gaan?!? Alleen deze rapporteren natuurlijk weer aan mijn eigen ha...lastige kwestie! Zwangerschapssymptomen zijn wel volop aanwezig. Zit nu compleet onpasselijk te worden van de stinkbrokken van de katten tien meter verder op. Alleen bij de missed abortion deed ik ook vijf keer per dag aan wcpottenstudie, terwijl beeb al niet meer leefde. Heb wel het idee dat symptomen nog toenemen ipv afnemen Of misschien ook juist niet.... Beeb LEEF! Please?
owh trees! ik lees dit na werk, op een zeer onchristelijk tijdstip, maar ik ben nog helemaal hyper dus ik reageer. wek, niet naar martini geweest (over bijnamen gesproken..); goed dat je je 'hysterie' onder bedwang kon houden.. morgen, of beter over een uur of 5, heb je meer duidelijkheid. oud bloed=goed, of in elk geval beter dan rood bloed toch? getver wat een onzekerheid! wens je morge n superveel sterkte en succes en duidelijkheid.. ik kom smiddags zeker nog even kijken hier om te weten of je nieuws hebt. goed nieuws hoop ik! remember: trees=eerst! 8) liefs van klingel. (die banner weer gaat aanpassen, ik doe niet meer mee met deze onzin. ik verklaar mezelf op nep-ongi en ik ga gewoon begin juli ei krijgen. en ik ga ook niet naar de dokter. protest!)
Helaas geen goede echo. Ons wurmpje was al verdwenen. De miskraam zal waarschijnlijk snel op gang komen. Nu eerst vakantie en daarna gaan we de medische molen in. Ben er even helemaal doorheen..
ach neeeeeeeeeeeee trees ik ben echt verdrietig voor jullie. waarom toch wurmpje alweer weg. ga maar even rustig met zijn 2 op vakantie, laat alles bezinken en daarna gaan jullie gewoon met de juiste hulp en begeleiding heel erg zwanger BLIJVEN. wórden kunnen jullie al bijzonder goed; nu nog blijven. kom op lieve meid met medische hulp gaat het goed komen! rust maar lekker uit op vakantie.. en geef ze een plaatsje, je *'tjes.... ziek melden, je (laten) verwennen zal goed voor je zijn . ik stuur je een lief warm dekentje, een kruik in de vorm van een hartje, een pot nooit afkoelende knuffelthee en een lief klein pluizekatje om warm van te worden. liefs.... klingel.
Hi Klingel, Wat een ontzettend lief berichtje! Ik had net heel veel behoefte aan een pot knuffelthee. Maar goed even heel wat anders. Zit ik hier op het forum rond te neuzen, lees ik dat je last hebt van indroogstreepjes Had het echt geen enkele kleur? Heeft de tekenlamp erop geschenen? Mijn ervaring met 'indroogstreepjes' is dat deze een paar dagen later vaak duidelijke strepen zijn. Wat een grap (een zeer goede wel te verstaan) als je echt iemand bent die weken na zijn nod positief test! Welke test was het en wat doen de ovulatietesten? Ik vind het eigenlijk best wel spannend voor je, want die rare nepongi van je is inderdaad raar. Wil er alles van weten! Hier gaat het best redelijk. Wist het voor de echo al wel dat het niet goed zou zijn. Slecht voorgevoel en de meeste tranen heb ik afgelopen week al gelaten. Vandaag alles verloren en vrijwel zonder pijn en bloedverlies. Op de echo was ook helemaal geen bloed te zien, en de vk zei al dat het zou gaan. Maar ja ik kon de laatste keer nog wel herinneren, dus ik was toch gewapend met pakken reusachtige maandverband en dozen paracetamol. Het was meer het inlegkruisjes werk en tegelijkertijd heb ik mijn huis van een grote schoonmaak voorzien. Ik denk trouwens dat ik helderziend ben . Na de ma zei ik dat ik het gevoel had dat het nog twee keer fout zou gaan en dat ik daarna een wolk van een baby zou gaan krijgen. Vriendlief maakte me uit voor doemdenker (en waarschijnlijk niet geheel onterecht). Nu hopen we dat ik echt over voorspellende krachten beschik . Ik ben voor het eerst best wel positief?!? Dinsdag gaan we op vakantie en het plan is om twee weken lang me vol te stouwen met vacuumverpakte vis, rouwmelkse kaasjes en droge witte wijn. Deze maand sowieso pauze, want moet er even niet aan denken om weer de stress van het zwanger zijn te moeten doorstaan. Gezien mijn vruchtbaarheid heeft lief een familiepak condooms ingeslagen Weet niet wat hij van plan is in de tent? Hij zal wel wat in te halen hebben. Op het internet ben je ook werkelijk alle schaamte voorbij... En ga je er binnenkort nog een testje opwagen? liefs trees p.s. las ik nu ergens dat jullie ook drie katten hebben?
lieve eerst-trees, wurmpje al helemaal weg dus.... moeder natuur wil je heeeeeeeel graag zwanger hebben, maar dan wel helemaal perfect zeker.. een perfecte baby is wat het noorden nodig heeft, en ik weet zeker dat hij/zij er toch snel aan komt bij jullie! gelukkig heb je niet veel pijn gehad.. pfoeh lichamelijk althans. lekker op vakantie gaan jullie! (wij gaan ook deze week 2 weken, ik zie je daar wel in zuidfrankrijk ) en dan verplicht relaxen, beetje lezen, beetje in de zon soezen, VEEL droge witte wijn pimpelen, en heel veel kaasplankjes en ander verboden voer naar binnen smikkelen! hehehe familiepak condooms al in de koffer 8) ?! misschien domme/ongepaste vraag: waarom niet onbeschermd maar niet teveel gefocusd dóór gaan? ben je even klaar met zwanger zijn/worden/blijven? kan ik me wel voorstellen.. wil je eerst de onderzoeken in voor je weer een poging gaat wagen? en hoe gaat dat in zn werk? ziekenhuis jou en je lief onderzoeken? van die dingen als 'samenleeftesten' enzo en kwaliteit dit en dat? 8-[ bwhuhw das niet echt fijn, maar wel goed denk ik. in de medische molen zitten is altijd zo hulpeloos maar aan de andere kant, neem je juist meer controle toch!? zeker weten dat jullie met onderzoek en begeleiding een lief mooi gezond klein noorderlingetje broeden! O jah over indroogstreepjes. nou ja dat is natuurlijk gewoon onzin. ik heb er zeker 6,8 tests doorheen gejaagd de afgelopen 10 dagen en ik had eergister een test met een zeer dun, maar wel roze 2e streepje. maar dan echt zo'n scherp lijntje, niet een fijn vaag schemerig even dik lijntje. het was een test van de schlecker, daar heb ik sowieso al niet zoveel vertrouwen in geloof ik .. hij zit in mijn fijne kleine glitter 'zwangerworddagboekje' en ik loer er nog vaak naar. ik zal morgen proberen m in mijn album te krijgen! maar echt, mijn temp is weer laag (en ik hou m niet meer bij trouwens) dus ik ben gewoon niet zwanger. en wat betreft die mininepnul-ongi; tjah... 8-[ ik denk echt dat er een zwanger poginkje is gedaan, dat wel. na ja hoera dan maar daarvoor... heb nog immer ook van die pukkeltjes op decolleteetje, nog nooit gehad. anyway dit wel/niet-gedoe leidt wel lekker af: als ei normaal blijft komen zou ie er alweer de 5e zijn en dat houdt in dat er vanaf morgen wel weer geklust mag worden! lees: moet hoop trouwens dat je helderziendheid helemaal uit komt. je zou dan EN een wolkebaby krijgen, EN het is afgelopen met 'mis gaan'! HA! ikzelf vind mezelf trouwens ook wel helderziend; ik heb al meerdere vriendinnen, en zelfs mijn eigen zus (btw: 3 miskramen en toen 3 kinders) zwanger 'beschuldigd' terwijl ze het zelf nog niet eens wisten! bij het afstuderen van een goede vriendin van mij had ik een paar sokjes ingepakt, en haar verteld dat als ze mij iets bijzonders te vertellen had, ze van mij een kadootje kreeg. echter ze zei niets. bleek dat ze die middag net een posi test had gedaan en dat ze het zelf nog even moest verwerken (trouwens, ook 3 miskraam en nu bijna uitgerekend!) nu nog jou en mezelf zwanger voorspellen! ik ben bij mezelf al mooi de mist in gegaan: de 4e goodvibesronde werd m dus niet.. en joe dan? gaan we niet samen Joepie In Juli? ? mijn lief (die ik even niet lief vind, maar mijn stom klinkt ook weer zo sneu) zegt: het komt vanzelf, doe relaxt, het komt wanneer het komt. jaja dat zal wel maar dat is me toch net iets te lijdzaam! je kan wel een beetje macht eroverhebben door in elk geval 'gericht' te klussen nietwaar! of wij OOK 3 katten hebben? wel degelijk! jullie OOK? werkelijk waar! het moet niet gekker worden zeg! amusing! wat voor katten hebben jullie? wij hebben een aanloopkadootje (6 jaar gelee in ons toenmalige huis kwam er een druilkatje aanhinkelen die we geadopteerd hebben van de straat) en sinds 1 jaar 2 jonge crimikatjes van een heus merk. we behandelen ze trouwens als onze kinderen. vrij erg. laatst waren we uit eten e vroeg ik aan mijn lief (die ik nu even stom vind) 'hebben de kinderen al eten gehad? mijn lief (die ik nu even stom vind) zei' nee, maar dan doen we vanavond laat dan wel' had je die hoofden van de afluistertafel naast ons moeten zien tis trouwens ook die katten dat ik mijn lief mijn stom vind momenteel. we verschillen een beetje over 'de opvoeding' van de 2 kleinsten (1 jaar oud): hij is veel meer van 'laat maar komt wel goed' (zoals net: waren ze naar buiten geglipt, ik in paniek want ik wil ze niet snachts alleen buiten hebben op straat, vindt ie dat ik overdrijf. en ik vind dat hij onderdrijft. en dan twijfel ik meteen maar even aan zijn algehele ouderschaptalenten) ach ja ik ben een beetje bezorgd aangelegd.. zal mijn toekomstige beeb ook niet altijd fijn vinden.. maar ja in deze enge wereld.. :-k humz. of ik nog een test ga wagen? neej, ik ben er klaar mee... temp is laag, ik geloof wel in wonderen maar niet in onmogelijke (hoewel het inderdaad wel een goeie grap zou zijn geweest en ook wel iets voor mij bij wie vrij weinig normaal gaat!) ik zeg: 5e ronde is geopend! maar vanaaf niet want mijn stom slaapt al en ik ben nogal wakker. dus ik ga nog een beetje op het forum snuffelen en een lijstje maken van wat ik in moet pakken. morgen lekker paar goede boeken kopen! koop jij ook maar een blijwordkadootje voor jezelf! heb je verdiend. jeetje wat een lap tekst kwek ik weer aan elkaar. its your turn! drentse mopperliefs, klingel.
lieve trees, jij bent al op vak, ik ga nu. wou je nog even een dikke drentse knuffel geven en ik spreek je over een tijdje wel weer. houd moed, komt goed. remember: eerst=trees! liefs klingel.
Hi Klingel, Terug van vakantie! Pfff heb je niet eens normaal een fijne vakantie kunnen wensen. Met dank aan ziggo en windows vista lag internet een dag voor de vakantie er weer eens uit. Ik zal eens tegen mijn buren zeggen dat ze een andere provider moeten nemen En hoe was zuid-frankrijk bij jou? Komt er een vakantiebaby denk je? Nog zes dagen voor jou....spannend! Door onze rustmaand kan ik deze keer dubbel voor je duimen en hopen Ben je deze maand een soort surrogaatbaarmoeder voor me Waarom deze rustmaand? Ratiotrees zou het volgende zeggen. Voor de onderzoeken bij de gyn mag ik niet zwanger zijn, baarmoeder heeft tijd nodig om na alle miskramen te herstellen en de kans op miskraam nummer 4 is ongeveer 35%. Ratiotrees vindt het voor gevoelstrees verstandiger om even wat beter in haar vel te zitten, zodat ze met frisse moed voor de 65% kans op een goede zwangerschap kan gaan. Nu probeer ik heel rationeel te zijn, maar dat ben ik absoluut niet op dit moment. Ik heb het even helemaal gehad, ik wil gewoon NU zwanger zijn. Minimaal drie maanden met minstens drie mooie echo's waar voor de verandering iets levends op te zien is. Derde dag van onze vakantie stond ik notabene met een vruchtzakje ter grootte van een ei in mijn handen. Hoezo had ik volgens de verloskundige de miskraam al gehad en zou ik nauwelijks bloed verliezen? Heb de hele vakantie met van die vieze stinkende maandverbanden rond gelopen (waarom gebruiken mensen dit vrijwillig als je een keuze hebt?) en mocht dus ook niet zwemmen i.v.m. infectiegevaar. Ik vloei nu nog steeds en het wordt zelfs weer erger Zwanger zijn en worden moet toch leuk zijn? Ik vind er tot nu toe echt werkelijk geen bal aan! Zo dat was gevoelstrees, die aan het raaskallen is.... Mmmh heb jij misschien nog een leuk verhaal? Kan er wel één gebruiken volgens mij....
lieve eersttrees, fijn om van je te lezen! heb je een beetje kunnen bijkomen op vakantie... 8-[ ? WEK een vruchtzakje in je handen op vakantie? ! lekker van die vk zeg! :x nou, ik kan me voorstellen dat je, oa door die maandverbanden (inderdaad wie ze vrijwillig draagt begrijp ik ook niet!) en nietzwemmenmogen, moeilijk afstand hebt kunnen nemen van alle misere van de afgelopen maanden... beh! en; ik snap ratiotrees helemaal! ik denk dat het ook erg goed is van haar om de emotrees even 'verplicht tot rust te laten komen'! eigenlijk was mijn vraag ook een beetje dom. om voor onderzoek te kunnen gaan mag je natuurlijk niet zwanger zijn, en sowieso moet je lijf alle toestanden helemaal kwijt. BEH! mopper en protest! ik vind het echt enorm vervelend en stom en oneerlijk en irri en zielig en STAMPVOET voor jullie! ik hoop dat jullie er samen wel sterk in zijn, en dat lief zich ook een beetje kan redden (doet-ie niet te stoer? vast wel of niet) en als jullie den medische molen in gaan, komt er in elk geval zekerheid en goede begeleiding en controle; het is niet leuk maar ik denk dat het wel beter is nu! mijn zus heeft, na 3 miskramen, die stap niet durven/willen zetten trouwens. de 4e zwangerschap werd mijn supernichtje, en inmiddels heeft ze 3 kindertjes wanneer heb je een afsrpaak of ga je die maken in het ziekenhuis trouwens? *wens je vast veel succes*! en laat je niet afwimpelen he, goed doorvragen en alle hulp en controle eisen waar je recht op hebt! is moeilijk, maar moet je wel doen. het is jouw leven en jullie aanstaande baby! zo ik heb gezegd 8) ...of ik verder leuke verhalen voor je heb? nou, ten eerste voel ik me vereerd dat je een surrogaatbaarmoeder op afstand wilt zijn ; kom maar door met dat zwangerwordtalent van jou/jullie! verder zijn we net trug van vakantie, helemaal bijtanken en chillen en vertroeteld worden in zuidfrankrijk, daar was deze overwerkte klingel wel even aan toe hoor! het was alleen erg lui, meer dan wijngaarden checken en lezen en tekenen heb ik niet gedaan.. oh ja KLUSSEN natuurlijk! dat wel! zorgeloos en zonder tijdsdruk goed geklust, dus daar ben ik wel blij mee! maar... nu de NOD nadert begint de posiklingel weer allerlei tobberige nega-uitvluchten te verzinnen (zucht ja ik word ook moe van mezelf) de cijfers; (het is toch wat, dit soort megaprivédingen delen met iemand die je nog nooit gezien hebt hehehehhehe) KLUS 3 4 5 6 8 juli EI 6 of 7 juli (denk 6) TEMP sinds ei gemiddeld 36.93 (hoewel 6dpo 36.38, dag erna weer 36.9 en gister 37.21! ik moet de naam van dit topic toch eer aan doen he! ) GEVOEL in tegenstelling tot mei (NOGO gevoel) en juni (GOODVIBESgevoel) voel ik nu weinig. behalve de enorme stille hoop dat het raak is, want dat zou zo super zijn qua lekker lief op vakantie in alle rust geproduceerd! lief zei al: 'als het gelukt is noemen we hem of haar 'languedoc' ik weet het niet ik weet het niet. wat ik wel weet is dat ik alweer aan het stressen ben een beetje: zo van YEK anders wordt het alweer de 6e ronde (en 70% van de stellen is binnen half jaar zwanger van beeb staat in mijn zwangerschapsbijbel ) en zo van, ja hallo als je via ovutesten je ei precies weet en je rot klust, en als het dan alweer niet lukt, dan is er DUS wat mis met 1 van ons, en dan heb ik ons ook al bijna opgegeven bij de gyn en de dok enzo! daarbij was mijn 2tampons-nep-ongi van vorige maand ook al zo vaag, dat ik het niet helemaal geloof.. erg he! ik weet dat het stom is.... heeft echt met naderende NOD te maken, schijtlaars! maar, voor de rest ben ik helemaal zen hoor hehehehehehe ik voel trouwens niks raars, misschien af en toe een steekje ergens bij lies maar daar trap ik niet in! en dat (.)(.) groter zijn, die truc van mother nature ken ik ook wel inmiddels (kom eens met wat nieuws ) dat was vlak nadat ik met pil gestopt was nu geinig maar nu een beetje soooooo maart 2008 hoor! 8) en dan: PRENODTESTEN (sorry voor het vloeken antiPNT-squad!) nou, ik voelDE geen aandrang maar nu heb ik donderdag een feest.. en nou wil ik toch wel even weten of ik een smoes moet verzinnen (blijft verdacht, ik ben potverdorie de wijnkenner en ik doe alweer niet aan wijn? blijft gek dat niemand erdoorheen prikt. ik die wijn als middle name heeft (tussen moeder en theresa in ehhehe) maar ja ik wil natuurlijk geen nega test en ook niet een nega test en een borrel en dan later toch zwanger zijn! lekker makkelijk geen wijn dan (hoor ik 'ze' zeggen) HUMZZ nou ja kortom kweetnie! het zal er wel weer gewoon op uitdraaien dat ik donderdag ga testen. raar hoor! griebels wat een verhaal weer, dat is toch verschrikkelijk! ou ja moet je maar niet zo lang op vakantiegaan dan kan ik mijn treesklets niet kwijt! ik ga eens even 'de kindjes' (lees onze 3 katten) te eten geven en dan nog even in de zon in de tuin mijmeren. ben nog een week vrij dus helemaal verwilderd en ontstressd, en LUI! woensdag ben ik bij vrienden in grunn, zij hebben een meisje gekregen, ik zal een ooievaar loslaten in de kleiwerd, die jij op afroep, over een tijdje, als privé-ooievaar kan gebruiken! fijne avond, en inderdaad, zeg die buurman eens dat hij zijn internet wat beter voor elkaar maakt ! veel liefs en verbrande (bruin worden doe ik niet) sproetjesliefs met glitterpower van klingel.
Ha die Klingel! Hoe is met mijn surrogaatbaarmoeder? Het wordt weer spannend voor ons (lees jouw baarmoeder en mijn surrogaatbaarmoeder, wat eigenlijk jouw baarmoeder is ). Over twee dagen lekker testen, anders denk je bij elk roseetje dat je een geboren alcoholist ter wereld gaat brengen. Over wijn gesproken, ik gedraag me momenteel als een alcoholist. Mijn promillage was het afgelopen half jaar in de min te komen te staan en moet weer even bijtanken. Na mijn eerste menstruatie gaat trees weer als een non leven. Nu smaken alle 'verboden' middelen me nog heerlijk. Vraag me alleen af wanneer die eerste menstruatie gaat komen. Na fase inlegkruisjes, ben ik weer terug bij fase maandverband. Ben weer vreselijk aan het vloeien en weigerde om de vk te bellen. Ik kreeg weer allerlei waandenkbeelden van curretages en enge pilletjes. Helaas dacht vriendlief er anders over en dwong hij me om te bellen :x. Ik mocht meteen een echo om te checken of er nog wat weefsel zit, maar het kon nu nog geen kwaad om te wachten. Conclusie trees wacht nog even. Volgende week eerste afspraak gyn (bibber) en deze kan meteen de controle-echo doen. Vriendlief hoeft niet in potjes te ejaculeren en we krijgen een bloedonderzoek. Chromosomen en- stollingsonderzoek waarschijnlijk. Stoere mannen, mmh de mijne is niet heel stoer. Doet wel heel stoer, maar bij het woord bloed afnemen trekt hij wit weg. Ik moet waarschijnlijk zijn handje vast houden. Je hebt trouwens helemaal gelijk dat het fijn is om onder de gyn te komen staan. Weten toch veel meer dan een vk en je kan makkelijker en sneller een echo krijgen. De verloskundigen zijn toch best wel conservatief en afwachtend. Ik als paniekzaaier en ongeduldje krijg daar kromme tenen van. Jullie PP ziet er goed uit! Kom maar op met die languedoc beeb! Altijd een leuk verhaal voor later, 'schat je bent in alle rust verwekt in een tentje in zuid-frankrijk'. We zijn wel een stelletje stressbroeders met z'n tweeen. Kan natuurlijk wel zeggen dat je niet teveel zorgen moet maken, maar dat zegt iemand die voordat ze haar spiraaltje had verwijderd zichzelf al bijna onvruchtbaar had verklaard. Mijn zwangerschapsbijbel zegt trouwens dat 50% binnen een half jaar zwanger is. Kan je beter mijn bijbel geloven! Of nog beter pak die laatste 20%. Ik ga ook voor de laatste 20%! Meid hou de temp hoog en laat de franse beeb maar komen! smok van trees, niet bruin, niet rood en wel sproeten!
Hallo, ik ben deze maand voor het eerst gaan tempen.. we proberen het nou al bijna 2 jaar.. alleen mijn temp. schommelt zo! Ik meet elke dag rond half 8, direct als ik mijn ogen opendoe.. is hier een reden voor dat mijn temp zo schommelt? Hoe kan ik nu herkennen wanneer ik mijn eisprong heb gehad aan het einde? Hier even mijn kaartje tot nu toe:
hi moesje! je temp schommelt inderdaad, alleen het is maximaal een verschil van 0.2, ik weet niet of dat erg is hoor. je eisprong kan je herkennen omdat je temp eerst écht omlaag gaat, en daarna omhoog springt met minimaal 0.3 graden, en dat zeker 3 dagen achter elkaar. dan zal fertility friend je eisprong aanwijzen! ik denk dat als je een paar maanden tempen vol houdt, je wel een patroon zal zien. je kan bij het topic 'temperatuurkaartjes 1-3-2008' hier heel veel info en experts over vinden! wens je veel succes met zwanger worden, klingel.
lieve eersttrees! jeetje spannend ja, voor mij niet eng spannend met wacht-test-verbod-stress, maar bij jou wel! waarom vloei je nog steeds zo is de vraag? je wil even wachten met echo? eng en bang en slechte vibes bij natuurlijk... .. maar, en hier spreekt strenge moeder klingel, 'kind, kan je niet beter wél een echo laten doen als het toch mag, gewoon voor de zekerheid en de rust en de en?' wacht je liever je date met de gyn af? kan ik me wel voorstellen hoor. laat die gyn jullie maar eens even goed besnuffelen. ik hoop dat het een fijne is! maakt hetnou net een stukje relaxter he, als je een blije leuke gyn hebt en niet zo'n ingevroren wetenschapper van wie je je afvraagt of hij privé ook nog wel eens in de buurt van het vrouwelijk geslacht kan/wil/mag komen tja, je lief heeft geluk dat hij niet iets met potjes hoeft te doen, maar bloed prikken (of trekken zoals ze zo mooi in belgie zeggen) is ook niet alles voor een man hoor stollingsonderzoek, chromosomen.. beh jullie moeten jezelf en elkaar er maar even door slaan, ik weet zeker dat het goed is en beter gaat worden! hier in het drentse probeer ik de rijkelijk aanwezige ovutesten (die ik STOM vind want ik had gister een nega!) en zwangerschapstesten te negeren, gaat wel lukken vandaag. denk ik. nu. morgen ga ik testen. denk ik. tja een langedocbeeb, dat zou helemaal superbe zijn! wij zaten in een heeeeeeeeeeeel lief hip huisje, VT wonen was er een reportage aan het maken dus met een beetje geluk (pech) is de bevruchting terug te zien in een glossy woonblad near you 8) you bijbel zegt 50%? quel bibble is dat? ach ja.. .zoals mijn leraar op het vwo al tegen mij zei (toen ik, gemiddeld een 9 staand, zat te stressen of ik wel ging slagen- typisch klingel) ' een mens lijdt het meest om het lijden dat hij vreest en dat nooit op komt dagen' amen! zo, ik ga even pot thee naar binnen slurpen en dan richting het mooie grunn! in de achterbak heb ik, naast lieve babykadootjes (gister 2 uur staan zwijmelen in babywinkel!) voor verse vadergewordenvriend, ook een ooievaar op afroep. deze o.o.a gaat het groningse landschap eens even van dichtbij bekijken en luistert alleen naar jouw stem! HA! liefs van uw s.b.m.........
Hi die Klingel, Al goed nieuws met mijn surrogaatbaarmoeder? Mijn eigen doet namelijk stom . Net een stomme thermometer tussen mijn stomme billen gestopt en ja hoor een stomme lichte verhoging. Meteen gebeld (soms ben ik wel verstandig) en mag me over een uur in het ziekenhuis melden. Maandverband is stom, bloed is stom, buikpijn is stom, alles is stom! *smok* trees die alles momenteel stom vindt
trees! jij naar ziekenhuis aaarhhhhhhhh! wat hoe waar wie waarom wanneer? mok mok STOM ja je vloeide ook al te lang toch! te erg? je mocht echo laten maken begin van de week, nu dus echt doen? wat kan het zijn? vruchtje nog niet (helemaal) weg of of of of? pfoe laat je nu echt GOED onderzoeken he! vraag alles wat in je op komt, ook de meest STOMME domme vragen! doe je dat? moet! is JOUW lijf en JULLIE lot! (moeder theresa spreekt) blegh! ik wens je succes, getsie lig je daar weer als een hulpeloos hoopje in zo'n stomme stoel. stom stom stom ja. alles is stom! ook stom als je niet durft te testen terwijl het hele NODjuliforum je al zwanger heeft verklaard (primeur: prenodtesten wordt zelfs bevolen nu!) : ach ik heb alles; hele week al: pukkeltjes op decolleT arrgh *UGLY*, onwijs! beurse titt'n, steekjes in onderbuik/liezen(?), rommelende borrelrdarmen en boertjes laten (gelukkig geen scheetjes), brok in keel, en sinds vannacht supermisselijk. en nog steeds 37 graden (vanmorgen vroeg al!) maar volgens mij is het te vroeg voor dit soort fakesymptomen! hoewel het ook niet mijn pmssymptomen zijn (dat zijn 'zachte titt'n en onderrugpijn) dus of ik ben gek, of ik ben zwanger. en als ik zwanger ben dan word ik gek! 8-[ wat je niet hoeft te geloven maar het is echt zo: er zit al de hele dag een jonge ooievaar hier op ons dak. foto is gemaakt, weet alleen niet hoe ik m op pc krijg. heb je jouw priveeooievaar al gezien nabij de kleiwerd? ik weet zeker dat hij jullie een klein frummelbeebje komt brengen. O ik las trouwens een interessant artikel op internet over 'stollingsproblemen'blabla waarop jullie ook worden getest (denk ik) het goede nieuws is: dit is met medicatie heel goed te verhelpen! en vruchtbaar als julie zijn, hoeft je lief alleen maar naar je te wijzen en PLOP noorderbabe is on the way! whiiiiiiiiiiiiihw ik geef je een extra glitterpowerziekenhuisoverleefdoorstastommeSTOMonderzoekenknuffel uut drenthe! klingel (brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr)
Ha klingel, Hier spreekt een vol met 'good vibes' gestemde Trees. Echo gehad en er zit nog een vervelende stukje weefsel vervelend te doen. Het goede nieuws is dat het vervelende stukje weefsel on his way out is! Nog beter nieuws dat ik de specialist op miskraamgebied trof. Hij heeft de afspraak van de 23e overgenomen en van af nu sta ik bij hem onder behandeling. Ik krijg alle mogelijke bloedonderzoeken die je kan bedenken, stolling, chromosomen, schildklier, nieren, suiker etc. Hij was zeer optimistisch en we mogen als we dat willen meteen weer aan de klus Nu wil vriendlief niet aan de klus , maar hij had bedacht dat we de komende tijd wel het 'zeer betrouwbare' voor het zingen de kerk uit konden proberen. Kom maar op met die ijzerssterke, vliegensvlugge zaadjes van hem . En nu mijn surrogaatbaarmoeder! Test, test, test, test! Als zelf het APNT-team zegt dat je mag testen, test! Goede symptomen en natuurlijk kun je dat zo vroeg al voelen. Ik wel, dus jij ook. Jij hebt precies dezelfde symptomen die ik voor mijn nod ook altijd heb, dus test, test, test! Ik vind dit zo spannend, aaargh desnoods kom ik de testen brengen en laat ik je onder streng toezicht in een potje plassen. Test, test, test (gooi nog een keer mijn nieuwe slogan erin ) En voor de laatste keer test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test En al getest? *smok* trees 'proprenodtester'
[-X durfniet [-( durfniet =; durfniet [-X durfniet [-( durfniet =; durfniet [-X durfniet [-( durfniet =; durfniet [-X durfniet [-( durfniet =; durfniet [-X durfniet [-( durfniet =; durfniet [-X durfniet [-( durfniet =; durfniet [-X durfniet [-( durfniet =; durfniet [-X durfniet [-( durfniet =; durfniet [-X durfniet [-( durfniet =; durfniet [-X durfniet [-( durfniet =; durfniet [-X durfniet [-( durfniet =; durfniet [-X durfniet [-( durfniet =; durfniet [-X durfniet [-( durfniet =; durfniet [-X durfniet [-( durfniet =; durfniet ! want: als ik NIET zwanger ben dan ben ik GEK (voor zover die diagnose allang niet getrokken kan worden los van dat feit) en laat ik me opnemen in A een klooster B een sanatorium C een stripverhaal als ik WEL zwanger ben dan errrhhrrrrrrr 8-[ ja dus ergggm kluklu luh lebbele urgh ur . g.... prl..... tlt :-s nk!