Nou overmorgen is het zover, dan word ik "alweer" 23 Bij een verjaardag hoort het er nou eenmaal bij dat iedereen vraagt wat je wil hebben, maar ik kan gewoon niks bedenken dit jaar.... Tegen mijn beste vriendinnen zei ik: kom maar gewoon ff langs voor een wijntje, dat is al prima! Tegen mijn moeder: Ik ben al voorzien, koop maar wat leuks voor de kleine Mijn vader en oma willen beide sowieso een envelopje geven, daar kon ik niet mee in discussie Maar mijn vriend... dat is een ander verhaal. Hij ging eerst akkoord met het antwoord "ontbijt op bed en een voetenmassage" Maar inmiddels is dat niet meer voldoende. Lekker ook... 2 dagen voor mijn verjaardag, want nu kan ik dus echt niks bedenken. Het enige wat ik kan bedenken zijn 2 nieuwe pannen, een LACK tafeltje van 10,- van de Ikea of een voetenzak voor in de buggy Ik kon nog nieuwe gordijnen zeggen, maar die heb ik maandag zelf al aangeschaft voor in de slaapkamer Nou zeg ik jullie... dit is het meest inspiratieloze jaar EVER. Ik ben gewoon voorzien en ik wil geen nutteloze dingen vragen Hebben jullie misschien nog leuke ideeen wat ik aan mijn vriend kan vragen?
ik krijg een nieuwe keuken voor mn verjaardag van fam. wil ik dus envelopjes voor nieuwe accessoires enzo. En taartbakspullen
Als ik het echt niet meer weet dan vraag ik meestal speciaal iets voor mezelf, een leuke armband of een ring of samen een dagje weg, geurtje, hoeft allemaal niet te duur te zijn maar het is wel persoonlijk en leuk
pandora armband? of iets anders van een sierraad? Alvast een hele fijne verjaardag en alvast gefeliciteerd!
Misschien een bon voor een heerlijk massage. Of uitgebreid naar de kapper/schoonheidsspecialist? Lekker samen naar de stad en heerlijk shoppen voor een nieuwe garderobe.
plantjes voor in de tuin? of zo'n kruidenrek voor balkon met kruidenplantjes? massageolie? zou t verder ook neit kunnen bedenken... oh: leuke paasdecoratie?
Ik vraag altijd een etos bon als ik niks weet. Was vorig jaar leuk, toen had ik voor 150 euro aan bonnen haha Heeeerlijk nieuwe make up en dure smeerseltjes voor gehaald
dank je wel meiden! hier kan ik wel wat mee Vooral de bakspullen. We wonen hier net en veel bakspullen heb ik nog niet en ik hou er zo van!! Kan ik eindelijk weer aan de quiche, taarten, cupcakes etc beginnen
Alvast een fietsstoeltje voor de kleine? (ervanuitgaand dat je die nog niet hebt en van plan bent met hem te gaan fietsen straks )