Ben er nu niet zeker van wanneer exact mijn ei is geweest. Ik twijfel nu toch tussen dag 14 en dag 16. Ik heb namelijk op dag 14 en 15 een positieve ovulatietest gehad en dacht toch echt op dag 14 mijn ei gevoeld te hebben, maar zodra ik mijn tweede positieve test invoer zet FF mijn ei op dag 16. Ook aan mijn temperatuur te zien lijkt dag 14 logischer. Ik weet nou niet of ik op 13 DPO zit of 11 DPO.. Vind mijn temperatuur al een paar dagen best hoog voor mijn doen trouwens. Zijn er kenners die mij kunnen helpen?
Qua temp denk ik ook dag 14. Ik hecht niet zo heel veel waarde meer aan ovulatie testen. Ik had ook twee dagen positieve testen maar mijn ei kwam niet later maar was op de dag van de eerste positieve test er al. Dus dat kan ook gebeuren. FF gaat uit van die 48 uur en zet je kruis later.
Nou dat dus en ik zie ook dat je op cd16 een open rondje hebt ingevuld. Maar verder sluit ik me wel bij Grace aan.
Ik twijfel in dit geval ook tussen die twee dagen. De uvotesten buiten beschouwing gelaten zou je qua temp dag 14 zeggen, maar qua slijm dag 16. Er hoort in principe geen vruchtbaar slijm meer te zijn na je eisprong namelijk. Als het mijn kaartje was dan ging ik qua testen of ik zwanger was gewoon uit van dag 16, just in case.
Grace80 en Esther15: open rondje op dag 16 is waarschijnlijk omdat ik 30 minuten eerder heb getempt. Ik temp iedere dag op hetzelfde tijdstip, behalve dus op dag 16. Sandana: nu je het zegt kan het kloppen inderdaad! Ik had na dag 14 waterige afscheiding. Slijm na ei is meestal wittig toch? Het kan gewoon zijn dat ik op dag 14 al pijn voelde, omdat mijn ei nog onderweg was.
Ik zie nu pas je afscheiding staan en dan moet ik toch ook voor cd16 gaan. Dat slijm hoort er inderdaad voor je eitje te zijn. Groeien van een eitje kun je flink veel last van hebben hoor. Ik in ieder geval wel elke maand. (ook voor ik aan de medicijnen zat) Hoe dan ook, spannend!!