FF geeft mijn ei niet aan, zo vreemd..... Ook als ik mijn temp voor morgen alvast in vul geeft hij niks aan. Hoe kan dat nou????? Is het omdat ik van te voren zo weinig getempt heb???
Oke laat maar, haha! Ik heb 2 extra tempen in gevuld en nu staat er wel een kruis. Alleen een dag te laat. Ik heb namelijk op cd 19 een samenlevingstest gehad 's ochtends en volgens die gyn was het eitje al gesprongen, ook omdat er iets van vocht achter mijn baarmoeder zat. Zoiets zei ze. Ik twijfelde daar aan omdat ik dacht nog wel een grote follikel te zien maar daar ging ze heen snel overheen. Zal de gyn gelijk hebben, of FF? Gyn versus FF En, ik had 2 dagen positieve ovulatietest ingevuld. De eerste dag was het test streepje donkerder dan de controle streep. De tweede dag even donker, misschien een tikkeltje lichter maar FF veranderd de kruis niet.
Je kunt nu niet van ff uitgaan, omdat je te weinig temp. gegevens hebt ingevoerd. Er is te weinig bekend over je basale lichaamstemperatuur. Wanneer je vanaf cd 1 gaat tempen, kan ff (en jij) makkelijker de eisprong vinden.
HAHA..... sorry maar ik moet even hartelijk lachen. Hoe kun je nu verwachten van FF dat hij weet wanneer je eisprong was met die paar tempjes die je ingevuld hebt? Dat is toch geen eerlijke wedstrijd.... Tuurlijk heeft je gyn gelijk dus! PS: de tekst is niet gemeen of sarcastisch, maar vriendelijk lachend.