Ik ben gisteravond voor het eerst begonnen met Utrogestan. Nu heb ik dmv van ovutesten mijn ei moeten zoeken. Ook heb ik getemperatuurd. Mijn temp verliep als volgt: 36.4 36.5 (posi ovutest en heel veel vruchtbaar slijm) 36.5 36.9 ( eisprong gehad) (utro gebruikt) 36.7 (temp gezakt) Zijn er meer meiden die dit herkennen? Ik word hier zo onzeker van he! Gelukkig morgen naar de gyn. Dan ga ik ook aangeven dat ik gewoon weer metingen wil hebben, want zo word ik gek van onzekerheid. Mijn cyclus is al zo vreemd altijd.... Wat denken jullie? Invloed van de Utro?
Ik weet het niet, maar kan die 36.9 niet gewoon een uitschieter zijn? Bij mij stijgt mn temp altijd pas 2 dagen na mijn eisprong, dus als hij morgen weer 36.7 of hoger is lijkt het me wel ok. Heb je gisteren wel op dezelfde tijd getempt als anders? Het lijkt mij dat utrogestan juist voor een verhoging moet zorgen, omdat het progesteron is, en dat is volgens mij het hormoon wat ook voor de temperatuurstijging na de ovulatie zorgt. Maar ik heb het nog nooit gebruikt, dus weet niet of het soms ook voor een verlaging kan zorgen.
Ik weet het ook niet. Normaal stijgt mijn temp direct na de eisprong. Ik word gek van die onzekerheid! Gelukkig morgen naar de gyn, maar ik twijfel nu ontzettend of ik vandaag wel weer utro moet nemen. Misschien is mijn ei wel niet gesprongen...
volgens mij kan je temperatuur niet dalen door de utro, dat lijkt me heel onlogisch, om de reden die Marlies ook noemt. Ik weet ook dat je daarom bij/ na gebruik van utro eigenlijk beter niet meer kunt tempen, het zegt nl helemaal niets. Ik heb het zelf eerst ook nog wel even gedaan hoor en toen viel me wel op dat mijn temp na ovulatie idd niet heel veel hoger en soms wel wat lager was. Dat vond ik ook vreemd, omdat ik dacht dat hij juist echt omhoog zou schieten dan. Maar dat gebeurde dus ook niet. Ik denk dat het ook gewoon een variatie in de meting kan zijn. Ik vind je eisprong vrij duidelijk af te lezen aan zowel ovutest, slijm als temperatuur. Zelfs met de daling is 36.7 nog boven je coverline, zou ik zeggen. Dus ik zou zeker niet stoppen met de utro. En mijn arts zegt dat utro de eisprong meestal ook niet tegen houdt hoor. Volgens haar springt ie als ie moet springen. Maar er zijn ook wel artsten die zeggen dat het wel kan. Zelf denk ik dat dat vooral zou gebeuren als je veel te vroeg start. Maar aan gyn vragen morgen is wel een goed idee lijkt me. Evt ook aankaarten of je niet gewoon pregnyl kunt gaan spuiten ook voor de timing? (in combi met fm dan wel natuurlijk). Succes!
Dank voor je uitgebreide antwoord! Hier was ik zoooo naar op zoek!! Wat word je hier onzeker van he? Ik ga het morgen ook zeker aankaarten, die onzekerheid word je toch gek van? Ook met die cyclus van mij en de ovutesten die dan wel, dan niet donker worden, dan is een FM toch veel beter! Heb net FF ingevuld en die geeft ook overduidelijk een kruis. Ook mijn tempkaartje van februari liet even een daling zien na 1 dag. Ik ga er maar van uit dat het goed is en ga er mee door. De ovutesten waren gister en vandaag trouwens ook nega. Echt onwijs bedankt voor je reactie, ik zat ff in de rats hoor! Liefs!
Ik heb trouwens wel op dezelfde tijd getempt. Altijd om 5.30. Ook in het weekend zet ik mijn wekker er speciaal voor. Dank voor je reactie!
graag gedaan hoor! ik ken dat gestress om die stomme utro helaas maar al te goed. Ik gebruik het al een jaar en grotendeels in mijn eigen cyclus en dan zit je ook elke keer van: zal ik nou al beginnen of niet?!? Wat misschien ook wel fijn is om te weten: er zijn ook artsen die in de natuurlijke cyclus adviseren om pas op dag 3 (na ei) te beginnen. En ook daarmee werkt het goed voor veel mensen. Dus mocht je echt twijfelen, kun je het ook altijd nog een dagje (of 2 zelfs) aankijken en dan als nog beginnen. Dan is er dus ook geen man overboord. Veel succes er mee en hoop dat het bij jou snel effect heeft!