owja hoor Kim jou ei is geweest Ik denk dat ik ofwel gister ofwel vandaag mijn ei had, we zien wel wat de temp verder doet
ben hier een beetje het noorden kwijt, of liever ei kwijt eerst dachten we op 17 feb ei ff gaf 24 feb maar da kan niet want heb toen onderzoek gehad en ei was al weg nu geeft ff stippellijn op 23 feb hier op zp denken ze nu miss 20 feb op 17 is nu 10 dpo op 24 is nu 3 dpo op 23 is nu 4 dpo en op 20 is nu 7dpo moet wel zeggen dak vandaag heel de morgen steken heb gehad en da mijn buik beurs aanvoelt wat zou het zijn , wanneer was mijn ei ????
Kim en Yaraah, JOEPIE EI GEVONDEN! ! ! PFFFFFFFFFFPFFFFFFFFFFFFFFFFFFPFFFFFFFFFF PFFFFFFFFFFFFFFFPFFFFFFFFFFFFFFPFFFFFFFFFF PFFFFFFFFFFFFFFFFFFPFFFFFFFFFFFFFPFFFFFFFFF *gaat Sanzon helpen met zoektocht naar ei* Hier eitje, hier eitje! ! ! !
Yolan ik zeg nog steeds 17 ferb. en dan heb je een prachtig kaartje. Ik zeg dag 13 ei ,omdat je dat vorige keer w.s. ook had met een cyclus van 26 dagen. Wat det FF als je nu alle slijmwaarnemingen weg haalt.
Yolanda , ik denk hetzelfde als Maranka ook op dag 13 een ei want daar begint je stijging rustig aan op te bouwen
Yaraah en kim een ei gevonden lees ik, jippie. Jolanda ik zou jouw ei ook op 13 denken hoor, daar begint je trappetje. Ik ben tante tinkywinky geworden van een klein meisje.
ja da was mijn gedacht ook op dag 13 , temp blijft mooi hoog en vind die trapjes wel leuk op men kaartje vandaag echt last van men buik , miss late innesteling? oh ik hoop het zo heb gisteren wel testje gedaan maar was - nog veel te vroeg natuurlijk nu test ik pas als ik overtijd ben , ik verjaar vrijdag dan word ik 33 een posi test zou dan wel een mooi cadeau zijn
Yolanda, ja leuk hé dat had ik ook die trappetjes in me eerste cyclus . Het zou wel kunnen ja een late innesteling. Dat wordt inderdaad een leuk cadeau ik duim voor je
Hey meiden, Ik kom even voor jullie blazen: PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF PFFFFFFFFFFFF PFFFFFFFFFFFFFFFFF PFFFFFFFFFFFFF PFFFFFFFFFFFFFFF PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF PFFFFFFFFFFFFFFFFFFF En zoeken voor eitjes! *hier eitje eitje eitje* Ik heb zojuist mijn digitale test gedaan. Ik zit op 4w4d, dus had een "zwanger 2-3 weken" verwacht, maar de test zei: "zwanger 3+ weken". Ik ben er zo blij mee! Dat betekent dat het wel goed zit met de hoeveelheid hcg! Nu kan ik iets meer ontspannen en binnenkort hcg strooien!
Yolan, dat zou zeker een mooi verjaardagskado zijn! Ik ga voor je duimen. Babyproject, Sjonge jou hcg stijgt lekker! ! ! Gaat goed! ! !
ik hoop ook dat hij blijft stijgen , mijn temp na ei is meestal wel 36.8 ik hoop dat hij nog iets hoger gaat mijn temp rectaal is dan weer 37.0 ik temp oraal en rectaal , maar oraal geef ik door op ff rec doe ik ni altijd , ventje is soms een wroeter en heb beetje schrik da hij de temp eens raakt en wa dieper duwthaha sinds vanmorgen hevige steekjes en al heel de dag nu kleine steekjes naar lies toe , warm en koud tegelijk
Haha, ja die van mij had de neiging om tegen me aan te komen liggen, zodra ik net wilde gaan tempen Was ook altijd bang dat dat misging
Hey meis, Je temp is mooi gestegen! Hopelijk blijft ie zo! Wel fijn dat je ei nu een paar daagjes eerder is dan de vorige keer. Ik was druk bezig met scriptie schrijven en onzeker zijn. Ik mag van mezelf niet meer op zp, want ik moet nu echt echt écht snel afstuderen, anders vind ik nooit een baan! Nog steeds niet echt lastig van zwangerschapskwaaltjes. Wel wat sjagrijnig geweest En nog steeds puistjes! Maar verder nog niks. Komt nog wel denk ik Hoe is het met jou? En met de andere meiden?