Hallo dames, Misschien iemand die naar mijn kaartje wil kijken..? Sinds vandaag eindelijk stijging in temperatuur. Maar vrijdag al hartstikke positieve ovulatietest gehad. Zaterdag en zondag was deze weer negatief. Ik zie overal dat de temperatuur bij de meesten meteen na de ei omhoog schiet... Heb ik wel een ei gehad?
Ik denk dat je zaterdag een eisprong gehad hebt. Je zou gewoon om te testen eens morgen en overmorgen dezelfde temp in moeten vullen als vandaag. Je eitje is volgens mij sowieso wel geweest hoor.
Ik denk zondag. Het verschil tussen zaterdag en zondag is namelijk maar 0,02 ofzo? Het belangrijkst is dat je iig ziet dat je temp mooi stijgt, dus je ei is geweest. En niet iedereen heeft na het springen een directe stijging van tenminste 0,2 graden, soms schiet je temp in stapjes omhoog. Geen zorgen om maken
Oke bedankt voor de reacties, als ik bij FF een hoge temperatuur invul bij morgen krijg ik inderdaad te zien dan zondag mijn ei is geweest... Wachten het gewoon af, meer kunnen we niet doen toch?
Als je je slijm goed hebt ingevuld kan het zondag niet geweest zijn vanwege onvruchtbaar slijm. Hoe was je slijm ervoor? Dan moet het zaterdag geweest zijn als je toen wel vruchtbaar slijm had.
Durf ik niet te zeggen! Ik heb wel vruchtbaar slijn gehad de dag voor en op de dag van de postieve ovulatietest... Maar niet echt super veel ofzo. Laat ik het zo zeggen, het kwam er niet vanzelf uit haha. Zondag was de afscheiding idd een beetje dik en plakkerig. Het kan toch ook een paar dagen duren voordat je temp omhoog gaat na eisprong???? Hopelijk morgen weer een hoge temperatuur!!