ha pipi, niet eerlijk he, maar met volle moed een nieuwe ronde in. Hier mijn kaartje, blijf aan de horizon hahahahahaha
djw alle maar ik mag niet klagen denk ik alweer een mooie korte cyclus en wordt nu pas ronde 3. vindt het veel erger voor de meiden die al zo lang bezig zijn en dan weer ongi worden. wens ook iedereen op de wachtbank veel s6 ik ga weer lekker klussen deze maand liefs patricia
Ha meiden, Dit is mijn kaartje voor vandaag. Nu ben ik weer 0,1 graden gezakt. Ik snap er niets van, wat denken jullie? @Roses Mooi kaartje he meis? Ik vind het ook zo spannend weer. Dank je voor het duimen meis. Heb je een leuke dag gehad met je mannetje gister? @Pipi, Balen dat je ongi bent geworden. Een dikke knuf @Olga, Meis weet je al wat hihi, ben zo nieuwsgierig. Ik ga zo hard voor je duimen! liefs Divi
@divi, ja het was heel gezellig hihi Het kan nog alle kanten bij je op, je zit pas 8 dpo dus alles is nog mogelijk! Je hebt in ieder geval goed klust, dus wat dat betreft zit het wel goed
@Roses, Goed zo meis hihi . Erg leuk dat je mannetje een dag eerder is terug gekomen. Daar hebben jullie ook gretig gebruik van gemaakt hihi . Ik hoop voor je dat je eisprong snel komt meis. Ik heb sinds dag 5 dpo erg last van mijn borsten. Vorige cyclus heb ik daar zo vroeg geen last van gehad. Dat gebeurde pas dag 11 dpo. Gisteravond was het helemaal erg poeehhh. Ik hoop dat het een goed teken is, maar ik weet ook dat je lichaam je erg in de war kan brengen. Dus ik ben erg benieuwd hoor. liefs Divi
@divi jeug niet te vroeg heid. had ik namelijk ook last van en werd toch ongi maar ik blijf voor je duimen dta het je is gelukt
Denk dat mijn kaartje van deze maand wel in de prullenmand kan. Heb namelijk na m'n eisprong de griep gekregen en goed ook. Blijf wel tempen, maar heeft volgens mij weinig nut. Is me een beetje te veel om alles bij te lezen ... heb daar de energie nog niet voor ... sorry. Voor iedereen heel veel succes en ik duim voor jullie allemaal!
@divi haha ja we hebben er zeker gebruik van gemaakt! Klinkt goed meis al die klachten! hoewel heb natuurlijk 2 dingen kunnen betekenen. Zodra mijn eitje geweest is, heb ik altijd meteen last van mn borsten, dus daar kan ik altijd aan herkennen of ik mn eitje gehad heb. Mijn duimen draaien overuren voor je hoor Ik gun het je echt! @diddl, hoe gaat het nu met je meis? ik miste je al! Beterschap! @tijgertje, je kaartje ziet er goed uit! Succes met afwachten.
@roses ... ben weer op de been dankzij de 1000mg pcm zetpillen. We zijn hier nu al een week aan het zieken ... we lossen elkaar af.
Oh lekker dat jullie elkaar steeds aflossen. Hopelijk voel je je gauw weer helemaal de oude! Beterschap hoor! Ook voor de rest van je familie.
@ Pipi... balen dat je ongie bent geworden, maar inderdaad... nieuwe ronde nieuwe kansen! Succes @ Olga Ik ben heel benieuwd naar je test... volgens mij kan het haast niet missen. @ Roses... nu je mannetje weer thuis is, kun je je eisprong vast niet missen! Alle anderen: succes!
Hallo lieve temp vriendinnetjes, Hier is alvast mijn kaartje...maar verder hou ik het nog spannend. Mijn vent komt over half uurtje thuis en dan gaan we samen testen. Voor het eerst dat we dat echt samen gaan doen. Meestal had ik het stiekem al gedaan en was het negatief....maar nu met die hoge temp kan het toch bijna niet anders? Liefs Olga
Het is echt zo! Zien jullie ook de stip in het middelste venster? Pfffff.....keihard gejankt van verbazing, opluchting, blijschap enz... Kunnen het echt nog niet geloven; is zo onwerkelijk opeens na een jaar wel een positieve test. We zijn zoooo blij.