Temperatuurkaartjes (17-9-06)

Discussie in 'Temperatuurkaartjes' gestart door Natasja, 17 sep 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. lovely72

    lovely72 Actief lid

    13 jul 2006
    150
    0
    0
    psychiatrisch verpleegkundige
    almere
    @ Britt

    Ja he mooi constant. FF een vraagje aan jou en die stuur ik je in een pb'tje bedenk ik me nu anders ga ik off topic hihi.
     
  2. Ingiemoppie

    Ingiemoppie Niet meer actief

    Elfje: ooooooeeeeii, spannend meis!! I keep my fingers crossed
    Elfje update: gaaaaaaaaaaaaaaaaaaf weer posi.... ik kan haast niet wachten tot zaterdag hoor elfje... XXXX (fingers crossed)
    ninejte; hahahaha, ik denk dat sommige woorden automatisch 'omgeschreven' worden, zodat het netter staat (borsten enzo). hihi, lief mannetje heb jij. Ennuh ik heb 3 jaar geleden een laser operatie aan mijn ogen laten doen, maar alsnog.... ik zie ook een heeeeeeel vaaaaaag streepje hoor!! Zou het dan toch??
    stientje: haha.... waarschijnlijk morgen weer zelfde temp als vandaag en dan weer trampoline springen? wel raar hoor..... of blijft ie nou eens hoog..... anders zal ik nu eens een stevige mep naar die temp geven (ja, lijkt me goed plan: hier komt ie; woooooooooooooooooeeeeeeeeshj pats)
    remember: héhé..... is ie eindleijk aangekomen die stormwind... gelukkig. hihi kreeg al zere wangen haha. En nou hoog blijven hé
    mmm San; ik ben helaas geen expert in het 'eitjes-kijken'. ik durf geen voorspelling te geven.
    mirre: op naar mooi eitje?
    ah: wow wat een steigende vlucht
    avalon; bij jou ook een zacht briesje voor een upgrade? blaaaahaaasss.
    Kimkivits: oei oei het wordt spannend. Is 36.6 lager dan gisteren? Zet nog even je andere temps neer alsjeblieft?
    silla: Van harte gefeliciteerd meid...... Doe je voor alle zekerheid over een paar dagen nog een test? Want 18-10 is best lang wachten... Hoe is het nu met je mannetje?
    pearly: ik duim voor je eitje
    kimmiej: hoe is het bij jou?
    lovely: als ze er nog niet zijn en je temp gaat weer omhoog...... lijkt me spannend te worden voor je..... Ik heb het neit gevolgd sorry :oops: , maar heb je niet getest in de tussentijd?

    bij mij nog niks nieuws te zien.
    Hier even mijn kaartje:
    [​IMG]
     
  3. lovely72

    lovely72 Actief lid

    13 jul 2006
    150
    0
    0
    psychiatrisch verpleegkundige
    almere
    @Ingemoppie,

    Nee ik heb nog niet getest. Vriendlief wilt liever nog even wachten en ik durf eerlijk gezegd ook nog niet. Pas als ik een dikke week over tijd ben. Ben 1 keer eerder op dag 35 toch nog ongesteld geworden en dat was 2 maanden geleden. Dus wacht nog even.

    Liefs Lovely
     
  4. Silla

    Silla VIP lid

    31 jan 2006
    11.064
    0
    0
    Noord - Holland
    @Ingemoppie!

    Thanks! Ik heb nog 1 test liggen maar die bewaar ik voor volgende week dinsdag ofzo....(dan ben ik 5 weken ongeveer).
    Met mijn mannetje gaat het weer goed hihihhi thanks voor asking! Het was niet echt een voedselvergiftiging maar het had er wel veel van weg. Maar nu gaat het gelukkig weer !
    Nu is een een beetje in een lichte shock dat ie pappa wordt! hihihhihihi
     
  5. patrien

    patrien Niet meer actief

    @silla: JAAJAJAJAJJJAAA, gefeliciteerd
     
  6. Zanoni

    Zanoni Fanatiek lid

    26 jun 2006
    2.646
    1
    36
    Administratief medewerkster
    Nijmegen
    Hoi Meiden, bij mij zijn de :evil: :evil: toch echt doorgekomen. En het was zo'n mooi kaartje :cry: Ben nog steeds ziek en ga ook nu weer lekker naar bedje toe! Ik lees wel weer bij als ik me wat beter voel

    Knuff
     
  7. avalon1972

    avalon1972 Bekend lid

    13 jul 2006
    590
    0
    0
    Medewerkster Afd. Administratie/Inkoop
    Culemborg
    :thumup: Dankjewel. Dat is lief van jou. Dat we maar hopen dat hij hoog blijft, maar ik denk niet dat het gaat lukken deze maand.
    Volgens FF was mijn eisprong afgelopen donderdag en aangezien ik mijn vriend vrijdag pas weer zag, is het denk ik even een maandje wachten.

    Hoop dat het bij jou allemaal goed gaat deze maand en dat je zwanger zult zijn.
     
  8. avalon1972

    avalon1972 Bekend lid

    13 jul 2006
    590
    0
    0
    Medewerkster Afd. Administratie/Inkoop
    Culemborg
    Lovely Ik kan me goed voorstellen dat je even voorzichtig wilt zijn. Het zou vreselijk zijn als je alsnog ongesteld wordt, terwijl je denkt, zwanger te zijn. Sterkte met de spanningen. Je kaartje ziet er wel mooi uit.

    Silla Van harte gefeliciteerd meid. Wat een prachtig nieuwtje. Wens je manneke maar sterkte. Het is niet niks om te horen dat je pappie wordt. ;)

    Zanoni Hee gatver, wat vervelend dat de :evil: :evil: :evil: zijn doorgekomen.

    Ninetje Ik ga je ook voorzichtig al feliciteren. Ziet er allemaal goed uit. Wat fijn dat er zoveel zwangere meiden al zijn hier.
     
  9. Micha

    Micha Fanatiek lid

    8 jan 2006
    1.231
    0
    0
    Woerden
    Zannoni, balen meid, veel succes in de volgende ronde, en beterschap ik hoop dat je je snel weer beter voelt
     
  10. Natasja

    Natasja VIP lid

    1 aug 2005
    25.784
    22
    38
    docente engels
    Capelle aan den IJss
    Zanoni :confused: dat had ik dus echt niet verwacht!

    Ninetje : aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah

    Silla aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah
     
  11. lovely72

    lovely72 Actief lid

    13 jul 2006
    150
    0
    0
    psychiatrisch verpleegkundige
    almere
    Silla Van harte gefeliciteerd meid. Wat een prachtig nieuwtje. Wens je manneke maar sterkte. Het is niet niks om te horen dat je pappie wordt.

    Daar sluit ik me helemaal bij aan! Prachtig extra'tje na je vakantie ;)
     
  12. lovely72

    lovely72 Actief lid

    13 jul 2006
    150
    0
    0
    psychiatrisch verpleegkundige
    almere
    Nou dat bericht hierboven ging helemaal mis maar jullie zullen het wel begrijpen hé Avalon en Silla?

    Liefs Lovely
     
  13. Silla

    Silla VIP lid

    31 jan 2006
    11.064
    0
    0
    Noord - Holland
    Tuurlijk meis ;)

    Ik vind het overigens HEEEEEEEL knap van je dat je nog kunt wachten...ik duim extra hard dat jullie geduld ook heel goed beloond zal worden hihihhihi
     
  14. lovely72

    lovely72 Actief lid

    13 jul 2006
    150
    0
    0
    psychiatrisch verpleegkundige
    almere
    Thanx Silla

    Kus en knuffel voor jou!
     
  15. Tanja20

    Tanja20 Fanatiek lid

    6 sep 2006
    2.958
    0
    0
    hele stomme en rare vraag maar : Hoe tempje en waar mee precies..? :oops:
     
  16. Natasja

    Natasja VIP lid

    1 aug 2005
    25.784
    22
    38
    docente engels
    Capelle aan den IJss
    Zie pagina 1 van dit topic..
     
  17. Niet meer actief

    @ Ninetje Pfffff....Nien wat hou jij het ook weer spannend hoor :) Ik zie wel een héél erg licht lijntje hoor maar....
    Poeh, vind het eng dit. Omdat je natuurlijk voor je NOD getest hebt. Ik zou graag HEEL hard willen juichen voor je maar ik durf het nog niet goed. Ik hoop over een paar daagjes echt 2 hele dikke vette strepen. Dan ga ik echt een vreugde dansje voor je doen :)

    @ Elfje Zaterdag lekker hard gaan schreeuwen heh ;)

    @ Remember jij gaat ook nog steeds erg lekker

    @ Silla Van harte gefeliciteerd!!! jullie hebben een top vakantie gehad :)

    @ Lovely Jij houdt het ook erg spannend hoor ;)

    @ Zanoni Beterschap meis en gezond de nieuwe ronde in. knufje

    Hier mijn kaartje weer:

    [​IMG]

    Hij is weer iets gestegen. Thanx voor het blazen meiden. Morgen weer een stukje hoger hoop ik ;)
     
  18. Micha

    Micha Fanatiek lid

    8 jan 2006
    1.231
    0
    0
    Woerden
    Natasja heeft een mooie uileg op Pag. 1 van dit topic.
     
  19. Micha

    Micha Fanatiek lid

    8 jan 2006
    1.231
    0
    0
    Woerden
    @ Gerinna, bij jou gaat tie ook weer mooi omhoog zeg, ik zal even wat wind jou kant op sturen !
     
  20. Britt1

    Britt1 Fanatiek lid

    20 jun 2006
    2.046
    0
    0
    Flevoland
    Zanoni..hoe kan dat nou, je ging zo goed..

    Wat enorm balen meis.

    Heel veel beterschap..

    Liefs Britt
     

Deel Deze Pagina