@Tattie: dank je wel.... we zullen het morgenochtend wel merken.... (hij is dus pas laag als ie onder de gemiddelde lijn duikt?) Heb goede hoop...
Hoihoi, ff snel op het werk tussen door gelezen: @Brigitte: Spannend zeg.. ik hoop echt voor je dat je zwanger bent! @Katootje: Ik denk dat je gewoon 36.85 aan kunt houden, zoveel zal die toch niet veranderen in een paar seconden, neem ik aan? Je kunt voor de zekerheid 37 nemen, het scheelt 1 tiende.. @bloemie: succes met tempen! @mir75: Ik hoop voor dat het innesteling is! *duimduim* @jaycey: Gaat lekker om hoog die temp! @sandraK: verwarrend zeg... Nou maar afwachten he.. @de rest die ik vergeten ben: succes! Ben deze maand voor het eerst aan het tempen geslagen, vanwege een rare cyclus. Eerst had ik altijd 28 dgn, het lijkt nu of het 32 dgn geworden is. Ik nu op 16 dpo en nog geen duivels te bekennen, oeff is dat spannend.
Echt?! Ik weet het niet.. Vorige keer ook getest... nega Ben er huiverig voor geworden, eigenlijk.. Heb nog wel een test thuisliggen, zal ik morgen? 8-[
Als je temperatuur morgen nog zo mooi hoog is, zou ik als ik jou was die test gebruiken. Zou weleens heel positief kunnen zijn. Die andere keer kan te vroeg zijn geweest. Sterkte ! Maar ik begrijp dat je huiverig bent, want negatieve testen zijn vreselijk. I know.
Ja daar ben ik ook weer eens. Behoorlijk chaggi met mijn flut kaartje. De laatste tijd steeds een cyclus van 26 dagen, anders meestal 28 en dan nu al op dag 32. FF begrijpt het ook niet meer en heeft vandaag mijn ovulatiekruis weggehaald (stond op dag 14). Grieperig rond/na de vruchtbare periode dus daarom waarschijnlijk een hoge temp. Geen positieve test dus ik heb niet de illusie dat ik zwanger ben. Ik wacht het maar af, hopelijk komen de duivels snel dan kan ik door naar de volgende ronde.
Het mysterie met de thermometer lijkt hier ook opgelost. Heb nog eens twee keer achter elkaar getempt. Weer verschil van zo'n 0.15 Vorige week van de Lidl een nieuwe meegebracht. Die geprobeerd> twee keer exact hetzelfde. De batterij dus. Wil vandaag ook geen thermometer meer zien!
Hallo meiden, Mijn thermometer heeft het loodje gelegd dus niet kunnen tempen gisteren en vandaag. Morgen is mn NOD. Ik heb een beejte spierpijnachtig gevoel in mn buik en last van mijn onderrug. Ben dus bang dat er gewoon een ongi aankomt. Loop wel 100 keer naar de wc.... Sam ik hoop echt dat je nu een eisprong hebt gehad!
He, balen Hannah! Meestal is rugpijn idd voorbode van Maaruh.. geen bloed geeft moed he.. Katootje en je dacht nog wel dat het aan jou lag.. het lijkt wel of alle batterijen het op het verkeerde moment begeven. (had het laat met de fotocamera, maar dat terzijde ) Brigitte: ben benieuwd hoor! Berbel, raar zeg, in 1 keer zo'n lange cylus! En dan zo'n nega test eroverheen.. Avalon, dankje! Ik ga (als ik morgen niet ongi word) zaterdag testen. Gewoon proberen. FF zegt maandag testen.. @sam: Goed nieuws! Liefs, Jo.
hihi, hier naast em, die heb ik daarstraks al aan zijn jasje getrokken. die heeft avonddienst, kan niet mooier toch
ik heb nu in ieder geval were goede moed. vorige week na de echo eigenlijk niet zo. maar dit kan niet missen he