hallokes, dames, ben net thuis en ga m'n kaartje plaatsen, heb waarschijnlijk gisteren toch m'n ei gehad. Had om 18.00 u nog getest ovu en had een duidelijke 2 de streep. Nu ga ik nog effe door voor te zien. Avelon : Dit had ik niet meer verwacht met z'n mooi kaartje, weet je we gaan voor een vruchtbaar jaar en een baby.... Me2 : Bedankt we gaan nog een moeilijke tijd tegemoed deze week, maar samen houden we elkaar sterk, het was niet gemakkelijk gisteren, we probeerden het een beetje uit ons hoofd te zetten voor de sfeer er wat in te hoeden, maar we kunnen er nog niet bij waarom hij dit toch gedaan heeft.
ooooooo avelon... en dat met over tijd? zo zie je maar he . ik zou ook gelijk denken van he misschien ben ik wel zwanger ( als ik overtijd was) maar ja die tijd ertussen kan ook veel langer duren tussen je eitje en ongi. xxxxxxx dikke knuf xxxxxx he zixxo lekker weer een positive test .nu zit je ook weer op de wachtbank lekker gezellig naast mij en de rest (lekker warm). rocca wanneer ga jij testen ? droom mooi kaartje hoor xxx
Goedemorgen meiden! Allereerst een gelukkig nieuwjaar en dat 2007 ons al het moois brengt waar we allemaal op wachten. Hier weer mijn kaartje voor vandaag, ik zit nog steeds heel mooi hoog . Groetjes, Astrid
Goedemorgen dames! Mijn temp is gelukkig ook vandaag weer mooi, 37,0c! Wordt spannend nu, normaal gaat rond deze tijd mn temp omlaag..dus morgen ochtend weer spannend, ben zo benieuwd wat mn temp doet! Is mijn banner er niet meer? zal straks ff kijken, heb hem nl wel veranderd gisteren...maar moet zo werken, waar ik niet zo veel zin in heb.. Liefs Syl
Hallo Meiden, Roca: We gaan de 7de testen. Mooie datum voor ons, maar weet niet of ik dat ga halen.. Zou het liefste donderdag al testen. Maar ik heb er twee liggen dus wie weet. Eerst maar hopen dat het kaartje zo blijft! ZIjn de laatste dagen zoveel bij wie het stopte.. Hairdresser: Dat gaat nog steeds goed! Houden zo! Mammairis: Mooi kaartje hoor, hou hem hoog he! Sylvia: Nog steeds hoog? We gaan goed he! Voor de rest, hou de moed. Laten we van 2007 een mooi jaar maken met heel veel bolle buikies met een bijzondere inhoud! Mijn temp was vanmorgen hetzelfde als gisteren. Zou hij van gisteren dan toch gewoon kloppen? Vind het zo hoog, maar dat schreef ik gisteren ook al. Nog een klein weekje wachten en dan hopen we meer et weten. Tot die tijd wil ik geen duivels zien! Ik vraag me trouwens af hoe snel mensen testen als ze onregelmatig zijn. Ik heb aan de hand van mijn ei uitgerekent hoe lang deze cyclus ongeveer zou duren. Dan zou ik over 2 dagen kunnen testen. maar hoe doen anderen dat? Wat is jullie advies? Hoe lang moet je wachten na je ei? Gr Droom.
Vanmorgen is mijn temperatuur verder gezakt. Wat een behoorlijke teleurstelling.... Nu gaan we definitief de MMM in..... snik Maandag voor het eerste naar het ziekenhuis Groetjes Roca
Roca, wat balen voor je zeg! Maar nu wordt er ten minste naar gekeken toch, die teleurstelling iedere maand is ook killing. Ik hoop op een zeer vruchtbaar 2007!
Goedemorgen Dames, Ik ben een beetje in de war. Nu komt dat wel vaker voor, maar ja. lol Ik weet niet goed wat ik moet denken. Onderstaand heb je mijn kaartje als ik aangeef dat ik lichte menstruatie heb. Het probleem echter is dat ik het nog niet echt kan omschrijven als een lichte menstruatie. Gisteren had ik een beetje bloed met afvegen. Heb vannacht een tampon in gedaan voor de zekerheid. Daar zat een minimale hoeveelheid op toen ik vanmorgen verschoonde. Heb niets meer ingedaan en net bij het afvegen was er weer geen spoor van bloed te vinden. Ik ben zo in de war. Mijn temp was vanmorgen ook weer omhoog. Ik wacht vandaag even af en als morgenochtend mijn temp toch nog steeds hoger is, doe ik donderdagochtend een test. Maar ja, het zal vandaag wel loskomen, ben ik bang.... Ik zal even het kaartje plaatsen als ik aangeef dat het spotting is ipv menstruatie. Het is niet om mijzelf voor de gek te houden, maar ik weet gewoon nog niets. Groetjes, Marianne
Hierbij mijn kaartje als ik aangeef dat het spotting is (wat het dus tot nu toe ook is). Denken jullie dat ik mezelf voor de gek zit te houden of kan ik toch nog een klein beetje hoop houden. Ik hoop het laatste. Fijne dag weer, Dames.
Klinkt spannend hoor!Ik duim voor je! Ik heb altijd 1 dag spotting en een temp.verlaging en de volgende ochtend is mijn temp. altijd nóg iets lager en ben ik altijd ongi. Ik heb nog nooit spotting gehad 17 dagen na ei, terwijl ik best een lange lutheale fase heb, altijd zo'n 14 a 15 dagen!Dus ik ben heeeel erg benieuwd hoe dit gaat aflopen!Ik duim heeeeel hard voor je!
Hoi Marianne, Of je jezelf voor de gek aan het houden bent? Tja... je temepratuur zit nog fijn hoog, dus in dat opzicht heb je nog alle hoop. Ik zal voor je duimen. Maar ben wel realistische en ga ervan uit dat er een grote kans is dat de verschijnen. Ik hoop het natuurlijk niet voor je! Heeeeel veel succes Zoals het er nu uitziet gaan we in ronde 15 de MMM in. Ik probeer mezelf niet meer voor de gek te houden, de teleurstelling wordt immers te groot en pijnlijk. Bij mij zijn de nog niet gekomen, maar als bij mij de temperatuur gaat zakken, weet ik meestal genoeg. Ergens is er nog een heeeeeeel klein beetje hoop, al is dit maar heel klein. Daarom heb ik de banner nog niet aangepast. Groetjes Roca
hallo allemaal, ik wil jullie allemaal het beste wensen voor 2007! hier is het jaar niet helemaal lekker begonnen. Sinds vorige woensdag avond al ziek en last van mn keel enz. niet kunnen slikken heel vervelend. Ik heb dus een flinke angina te pakken. Heb er ook medicijnen voor gehad nu, dus hopelijk gaat het gauw beter. Heb al een week niet getempd en dit valt allemaal lekker rond mn eitje. Ik denk dat ik mn eitje gister of eergister gehad heb, aangezien ik ontzettend last van mn borsten heb. Ze zijn weer heel vol. Het jammere is alleen dat we niet geklust hebben want ik voel me écht beroerd. Nou ja, volgende ronde dan maar weer beter hoor....... @avalon, jeetje jij maakt het echt weer spannend, ik duim voor je!
allemaal de beste wensen voor 2007 en hoop voor alle een vruchtbaar en goed jaar. hier even mijn kaartje.moet nog lezen . maar alles heeft nog vakantie man kids. dus even snel.mijn temp is nog hoog maar ook nog geen tijd voor duivels vind het wachten wel ontzettend lang. maar zal wel weer op duivels uit draaien geen andere verschijnsels waar te nemen hier. iedereen veel succes.
Normaal heb ik dat ook. Eerst een korte luteale fase, dan een verlaging, bloedverlies en de volgende dag nog lager. Ben hierdoor best een beetje in de war. Maar ja, ik moet bovenal realistisch blijven. De kans dat het toch nog goed zit is niet zo groot. Ik ben gewoon door naar de volgende ronde en mocht het achteraf anders blijken, dan zal ik alleen maar superblij zijn. Ik hou jullie op de hoogte en bedankt voor de Support. Ik zie jullie echt een beetje als mijn vriendinnen. We steunen elkaar door dik en dun.
Hi Roca, Ik hoop dat de duivels niet doorkomen bij jou en dat je temp morgen weer stijgt. Dat het gewoon een klein dipje is. Ik zal voor je duimen. Ronde 15 alweer. Wat vreselijk lang he?. Het is goed om je niet voor de gek te houden, want de teleurstelling steeds is erg moeilijk vind ik zelf ook. Toch moet je hoop houden. Dat is zeker de moeite waard, want je weet niet wat morgen brengt en zolang de duivels er niet zijn, kan het nog alle kanten op. Toch?. Wat mijn cyclus aangaat. Ik heb de handdoek al in de ring gegooid en in mijn hoofd ben ik door naar de volgende ronde. Mijn hart bevat echter nog steeds een stuk hoop dat het gewoon een bloedinkje was. Maar ja, ergens weet ik wel beter. Het was een mooie droom, maar deze maand is het weer even over en uit en we gaan weer door naar de volgende ronde met vernieuwde hoop. Sterkte, Meid. Ik zal hard voor je duimen.
Goedemorgen! de allerbeste wensen voor iedereen!!! dat het maar een vruchtbaar jaar mag worden! @avalon! jij houdt het wel spannend zeg! ik hoop voor je dat het geen echte ongi is maar dat het opruimingsbloed is ofzo! hierbij mijn kaartje weer, niks spannends aan. IMG]http://i143.photobucket.com/albums/r138/naomi3374/jan.jpg[/IMG]