@ Twinny, dankje wel . Ze slaan wel aan denk ik want ik voel het al 3 dagen bij me linker eierstok.. En hoofdpijn . Moet ze tot donderdag slikke 3 per dag en dan word ik dan binnen 2-4 dagen ongesteld. Je zou zeggen dat ze het in een bloedtest wel meteen zien.. Maar ik vind het wel gek dat je temp zooo omhoog gaat. Dan zou je idd echt anders gaan denken. Wisten ze dat je 11 dpo zat? @ Maar, ik zou idd ook maandag gaan testen. Ik heb ergens kruidvat testjes gezien 2 voor 5 euro en diegene testte licht positief en 2 dagen later was de streep heel mooi duidelijk. Blijf nog steeds voor je duimen hoor. @ Mosa, vandaag nog getempt zie ik . Wel een prachtig kaartje zo met een nog hogere temp! Heb je al meer kwaaltjes?
@ MP, wel spannend voor jou lijkt me, nu écht ongesteld worden en daarna eindelijk een echte kans om zwanger te worden! Hopelijk voel je je niet te beroerd de komende dagen! Na vandaag temp ik écht niet meer. Nu heb ik mijn kaartje ook bij de zwangere kaartjes gezet. Ik heb niet veel klachtjes, maar wel regelmatig last van mijn buik (vooral als ik net gegeten heb) en soms moe (maar dat ben ik normaal ook weleens!). Verder voel ik me goed! Nog steeds onwerkelijk, maar wel heerlijk onwerkelijk zeg maar
@ Mosa, Ja ik kijk er meer naar uit wanneer die ongie en bloedprikken geweest is. Maar de maand vliegt toch wel snel weer om net zoals de vorige maand die ik moest wachten . Beter dat je nog niet zoveel kwaaltjes hebt. Over 3 dagen ben je gewoon al 5 weken zwanger. De tijd gaat straks vast voorbij vliegen. Zie je wel bij anderen die ook in het temp topic waren. Heb je al iets leuks geshopt?
Ik durf mijn kaartje nog steeds niet tussen de zwanger kaartjes te zetten Als volgende echo weer OK is dan doe ik het wel, met zo'n vreemd kaartje toch zwanger worden geeft anderen misschien weer goede moed!
@ Pookie, lieverd, wat vervelend dat je zó onzeker bent! Ik snap het heel goed, maar na één goede echo is de kans dat alles goed gaat volgens mij véél groter! En zó vreemd vind ik je kaartje niet hoor, valt best mee. Mijne is misschien duidelijker, maar jouwe is ook mooi! @ MP, de tijd gaat inderdaad snel, dus het is al zo zover dat je er echt voor kunt gaan! Ik neem aan dat je wel blijft tempen? Dan willen we wel een heel mooi kaartje bij je zien
Mosa; ! ? ! Gefeliciteerd meid. @all; ik heb alleen even de laatste pagina bijgelezen want ik weet echt niet meer waar ik gebleven was. onze vakantie was helemaal leuk en ik ben super moe nu. Ik ben wel op dag 2 van de vakantie ongi geworden en ben afgelopen donderdag met de clomid begonnen. Ga dus komende donderdag weer aan een serie echo's beginnen. Ik ben zo benieuwd. Tempen heb ik al een week niet gedaan en ga zometeen even stunten met FF. dikke knuffel voor ALLEMAAL !
Hey Djaar, welkom terug Ik weet inderdaad sinds eergisteren dat ik zwanger ben, helaas ben ik wel de enige hier Fijn dat je vakantie heel leuk was, niet te veel last gehad van je ongi? En merk je iets van de clomid (bijwerkingen?) of tot toe nog niets? Spannend dat het komende week echt voor je gaat beginnen!
ben inderdaad behoorlijk ongi geweest, echt meer als normaal. Hopelijk is alles nu schoon. Van de clomid heb ik geen bijwerkingen die ik merk. Geen misselijkheid of andere dingen, maar ik moet er nu nog twee slikken morgen en maandag. Hopelijk gaat nu alles volgens plan. Ik ben erg blij voor je en ik hoop dat je flink kan gaan genieten en niet al te beroerd bent/word. Ik ga nu even de andere delen an het forum bezoeken en nog even mijn profiel aanpassen en an gaan we naar de film hoop ik
Lief dat je er naar vraagt. Buikje groeit goed, maar de misselijkheid blijft ..... Hopelijk gaat het snel een beetje beter en anders.... duurt het nog maar 26 weken
Maar, jammer zeg van je negatieve test. Misschien inderdaad te vroeg getest. Wat is normaal je LF? Met zo'n mooi kaartje heb ik de hoop nog niet verloren hoor. Ik blijf voor je duimen. Mosa, mooi streepje hoor. Hopelijk blijf je klachtenvrij en kan je lekker genieten!
@ Djaar, wie weet krijg je helemaal geen bijwerkingen van de clomid! Niet iedereen krijgt ze! Hopelijk gaat nu inderdaad alles volgens plan! Veel plezier bij de film! @ Hanna, wat vervelend dat je nog steeds last van misselijkheid hebt Het wordt nu toch echt weleens tijd dat je ervan af bent! Ik geniet nu al hoor! En ondanks dat ik in mijn achterhoofd hou dat het verkeerd kan gaan, ben ik helemaal niet zo heel bang en onzeker. Het valt me eigenlijk mee. En ergens vind ik het ook een hele opluchting dat ik weet dat ik zwanger kan worden.
Djaar, welcome back! Wat fijn dat je geen bijwerkingen hebt meis. Nu voor het echie! Knuf Hanna, thx. Mijn LF is nogal verschillend. Ik zie wel wat er gaat komen. Heb de hele dag steekjes, maar heel anders als ongipijn. Meer eipijn, zeg maar. Ik ga het ff van me af proberen te zetten en wil eigenlijk de komende dagen ff niet testen. Nu ff lekker eten (kippepootjes & frietjes!) en strax een verjaardag. Fijne avond, lieve mEIden! Kus
@ Maar; jammer dat je test nega is. Hopelijk wordt ie binnenkort toch nog posi! @ Mosa; je test is duidelijk genoeg hoor! De keren dat ik een test heb gedaan zag je echt helemaal niks. Dus ook al is het heel licht. Een streep is een streep! Joepie! En of ik op zie tegen het prikken. Valt eigenlijk wel mee. Wel een beetje spannend, maar ik lees overal dat het erg meevalt, dus... Krijg ook elke twee maanden een vit. B12 injectie in mijn bil. Die hoef en kan ik alleen niet zelf zetten. Dat moet ik nu dus wel gaan doen. @Twinny; irritant hè, als je weet dat je niet zwanger bent maar je wordt nog niet ongi. Had ik ook na een test gedaan te hebben. Na twee dagen kwam de ongi dan toch. Heel misschien ben toch nog zwanger, who knows?! @MP; hopelijk komt de ongi snel! Kan je iig weer verder. @Djaar; fijn dat je een heerlijke vakantie hebt gehad. Succes de komende week!
Hanna: Dat is niet zo fijn dat je nog misselijk bent. Maar: Hebben ze die testen weer bij de kruidvat. Ik dacht dat ze op waren. Ik heb trouwens ook 2 voor 5 euro testen bij trekpleister gezien. Weet iemand of ze goed zijn? Of zijn die van de KV beter?
Goedemorgen meiden, @ Djaar, welkom terug, ik miste je al. En ik heb denk ik gemist dat je op vakantie ging... @ Hanna, Vervelend dat je nog misselijk bent, maar je weet wara je het voor doet... @ Mosa, ik ben zo blij voor je! @ all, ik denk dat ik woensdag echt het vruchtje verloren ben. Ik heb nu bijna geen bruinverlies meer en het lijkt over te zijn... Dus vol goede moed op naar de volgende ronde! Hoe mijn cyclus nu is, geen idee.... Verder ben ik vandaag weer naar het voetbalveld, dus helaas niet hier... Ik probeer morgenvroeg nog even hier te komen, anders horen jullie nog hoe het was in het ziekenhuis... Groetjes, Nijntje
Mogge mEIden, Marb, temp hier nog steeds 37,2, dus het blijft nog ff spannend! Sheann, het hele rek lag vol met testen, dus ze zijn er nog volop. Geniet vandaag allemaal van het mooie weer! XXX