De temp gaat over het algemeen omhoog na de eisprong, niet bij de innesteling, al hoop ik voor jou dat je een uitzondering bent
Meiden, ik ben een tijdje op vakantie. Kijken of ik een beetje kan uitwaaien. Na mijn vakantie komt de uitslag binnen van het onderzoek. Maar iig zal ik duimen dat jullie hier ook een vakantiegevoel krijgen. Kus, Miriam
Hé, wat lees ik nu Molly, zwanger!!! Gefeliciteerd meid! \/ En voor alle andere dames: *duim**duim**duim* *duim**duim**duim* *duim**duim**duim* *duim**duim**duim* *duim**duim**duim*!
Goeiemorgen zwangeren,niet zwangeren, tempers en de rest. Als er al iets gaat gebeuren dan zou het vandaag moeten zijn. Gisteren vette buikpijn gehad en flink last van mijn rug. Ook hoge en zachte baarmoedermond, veel afscheiding, er viel zelfs een hele klodder uit tijdens het plassen. Mannetje vroeg wat er aan de hand was, want ik had wel veel buikpijn, en buikpijn betekent hier: klussen. Dus gezegd dat ik buikpijn had, en gelukkig weigert hij nog steeds geen dienst. Dus, als er vandaag iets gaat gebeuren dan liggen de zaadjes te wachten. maar ja, het is en blijft gissen. @Molly, ik ken het, je zegeningen tellen. We beseffen dat we het heel goed hebben samen, en dat we er samen ook wel komen. We hebben een mooi eigen huis, allebei een baan, een lieve hond, lieve vrienden en onze liefde voor elkaar en dat is voor ons denk ik wel het belangrijkste. Want zonder die liefde zou het allemaal geen nut hebben. Het zou alleen zo leuk zijn om dit te kunnen delen met een kindje en die droom willen we toch nog niet opgeven. We zitten al weleens te fantaseren wat we allemaal zouden gaan doen als er geen kindje zou komen, want dan gaan we ons leven helemaal anders inrichten. Puur voor ons tweetjes en de mensen die we lief hebben. Dan zou het eerste wat ik zou gaan doen ontslag nemen, ander huis kopen met meer grond en iets op gaan starten voor honden ( pension of gaan fokken met welsch corgi`s) Maar, dat kan altijd nog, we gaan eerst proberen dit hoofdstuk tot een positief eind te brengen en dan is dat allemaal niet aan de orde, want met een kindje is een beetje vastigheid wel prettig. In ieder geval, ik hoop dat ik vandaag mijn ei heb en dan zien we wel verder. p.s. het is nu wel overduidelijk dat de ovulatietesten het niet bij het goeie eind gehad hebben en dat ze voor mij in ieder geval geen nut hebben. Aan mij zijn ze geen geld meer kwijt.
goedemorgen, Nou, vanochtend naar de ha geweest. Nog geen verwijzing gehad, hij wil eerst dat hubbie z'n sperma laat onderzoeken, heeft ie gelijk formulieren en een potje voor meegegeven. Ik was enigszins verbaasd omdat mijn ha niet de ha van mijn hubbie is, maar hij zou contact met de ha van hubbie opnemen. Goed, dus eerst dat even afwachten. Ik stom natuurlijk de print outs van de cyclus niet meegenomen (helemaal niet aan gedacht), dus dat komt bij de volgende afspraak. Dan gaat er bepaald worden of het de gyn wordt of een "andere-loog" Wordt vervolgd dus ... grtz, Suus
Suus, hoe lang zijn jullie nu bezig als ik vragen mag? Wij hebben ook al een rondje gyn en zaadonderzoek gedaan hoor! Maar dit wel al meteen na de eerste keer van mijn menstruatie. Was aan de prikpil en het duurde wel even voordat het allemaal weer back on track was. En omdat ik graag wilde weten of alles wel goed zat voordat we aan misschien iets zouden beginnen wat anders een long story zou gaan worden, wilde ik dat van te voren wel al weten, ook ivm leeftijd.
In totaal meer dan 5 jaar. Pas sinds dit jaar zijn we het wat meer wetenschappelijker gaan aanpakken, daarvoor was het meer "it comes as it goes" (ook door omstandigheden). Op zich wil hij niet NIET een verwijzing geven, hij wil eerst dat het sperma wordt onderzocht om te weten welke "-loog" het wordt. Klonk mij wel vrij logisch. Hij vroeg ook of ik dacht dat ik ovuleerde. Volgens mij wel, maar als ik dan weer naar mijn kaartje van vorige maand kijk, is het zo dat FF een ovulatie constateerde, maar als je het kruis wegdenkt, zie je niet echt een verhoging eigenlijk, althans ik zie 'm niet. Plus dat het ei zoeken met ovu testen ook niet makkelijk was vorige maand (geen duidelijke positieve test gehad, althans geen dikkere lijn dan de controle lijn) maar dan hoeft natuurlijk niets te zeggen. Maar als ik de posi test niet invul in mijn vorige cyclus, dan wordt mijn ovulatie naar dag 18 verschoven ipv dat 16. Kortom ... onduidelijk. Pffff, zo'n bezoekje aan de ha laat je dan wel weer nadenken ... Grtz, Suus
Suzy, ik heb vele soorten ovutesten geprobeerd en pas bij de laatste heb ik een echt vette lijn, bij alle daarvoor dus nooit gehad, niet donkerder dan de controle lijn. Daar kan het ook aan liggen hoor. Ik gebruik nu de midstream testen van Matcare, zijn niet heel duur. En makkelijk in gebruik!
hallo allemaal, ik kom even inbreken bij jullie Ben deze cyclus voor het eerst begonnen met tempen, en het is me eindelijk gelukt om het in te vullen op FF. En jawel hij heeft een eisprong ondekt jeeeh (begon de moed wat te verliezen ). Nu weet ik alleen niet hoe ik mijn lijstje hier neer moet zetten, wie kan me helpen?
je plaatje opslaan op je pc en uploaden met http://www.imageshack.us/ en dan kies je de 4de geloof ik
Helaas, temp gedaald en meer afscheiding (bruinig/rood). Meestal heb ik eerste dag wel meer echt rood bloedverlies. Nu nog niet echt, maar zal wel komen. Volgende ronde maar weer hopen. Met hulp van gyn.
Zeehondje, get wat balen zeg. Suus, heb besloten maar met de nieuwe door te tempen en het een nog een ronde aan te kijken zonder te dubbelen!